Co sądzisz o Minotaurach?

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co sądzisz o minotaurach?

Post autor: aleksanderek48 » czw, 11 gru 2008, 17:20

jak ma sie mało walki to to jest normalne ale jak miałem tyle walki że tytani mnie po 1 walili ( chyba że był krytyk to duzo wiecej )

Awatar użytkownika
Radzio
Inżynier
Inżynier
Posty: 28
Ulubiona rasa: Nieumarły
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Co sądzisz o minotaurach?

Post autor: Radzio » pt, 8 maja 2009, 20:58

Potężna rasa i bardzo lubię nią grać sm655

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Co sądzisz o minotaurach?

Post autor: Pielagoroth » sob, 9 maja 2009, 11:45

Jedna z lepszych ras. Każda jedostka jest przydatna. Każda jednostka kosztuje inny surowiec. Można, więc zrobić sporo wojska. Co tu dużo mówić świetna rasa. Minotaury z berserkerem i pijaństwem wymiatają. O Szamanach nie wspomnę - najlepsi magowie w grze. Bazyliszki w dużej grupie też mocne. Za każdego zabitego dają kamień. Za kamień można kupić Gnolle. Gnolle za zabójstwo dają złoto. Do tego machiny oblężnicze. Chyba jest to moja 2 ulubiona rasa.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co sądzisz o minotaurach?

Post autor: aleksanderek48 » sob, 9 maja 2009, 12:12

a zauwaz to ze mozesz zawsze wydawac all surki zeby niemiec pelnego magazynu albo masz handel w rasie... przyklad - zaraza moze wydac all surki - kamien oczy plomienia, metal - wpatrywacze + szlamy, zloto - smoki, krysztal no to cala reszta... tak samo minotaur.. ale u lesnych niemozesz zuzyc calego metalu bo jednoski tam zrzeraja i metal i zloto ale wiece zlota i jest tam handel

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości