Co sądzisz o Demonach?

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Demonach?

Post autor: Pielagoroth » sob, 9 maja 2009, 12:03

Demony mają bardzo silnie jednostki. Niestety strasznie drogie. Zanim zrobisz Demony to trzeba strasznie dużo surowców mieć. Szkoda, że Salamandry nie mogą, tak jak to było w WBC II, atakować latających jednostek. Ale można się bronić Sukkubami tworzącymi Dusze. Spory plus. Do tego Kosiarze są dobrzy. Zmory też niezłe dzięki szybkości. Gdyby nie fakt, że Demony (jako rasa) są tak drogie to by była jedna z moich ulubionych ras.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Demonach?

Post autor: aleksanderek48 » sob, 9 maja 2009, 12:16

chcialem powiedziec ze i w wb2 i 3 demon ma najwiecej cech woja, przyklad: jak zrobimy woja demona i minotaura woja to demon ma w sumie na 1 poziomie wiecej cech rozdanych niz minotaur ( minotaur ma 6 w zacieklosc i 1 rogatego wladce, a demon 6 w zacieklosc, 1 w wladce demonow i chyba 1 w regeneracje albo kondycje )

Awatar użytkownika
Bziuxmen
Licz
Licz
Posty: 99
Ulubiona rasa: DEMONY
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Demonach?

Post autor: Bziuxmen » sob, 26 cze 2010, 13:37

Radzio pisze:Ja powiem krótka nie na widzę demonów bo mi nie odpowiadają !
Mogę wam pokazać,że są słabe ! Mogę zagrać z tzw miłośnikiem demonów !
Sorka że wykopuje temat przed paru miesięcy w ogóle nie wiem czy ten użytkownik jeszcze odwiedza forum ale jeśli tak to chciałbym spełnić jego marzenie i pozwolić zagrać mu z miłośnikiem DEMONÓW :)
Obrazek"Dopóki walczysz nie jesteś przegranym" Obrazek
Polecam:
http://pl.desert-operations.com/?recrui ... d=d29ybGQx

Awatar użytkownika
Wojownik Orion
Chłop
Chłop
Posty: 14
Ulubiona rasa: Ork :)
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Demonach?

Post autor: Wojownik Orion » czw, 1 lip 2010, 16:25

demony są mocne tylko że ja nie umiem nimi grać zawsze jak mam drugi poziom to mnie atakują...same smoki...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości