Kto awansuje w fazie grupowej?

Zablokowany
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Kto awansuje w fazie grupowej?

Post autor: Administrator » śr, 23 cze 2010, 00:01

Kto awansuje w fazie grupowej?

Założę się, że mało kto odważy się wypowiedzieć, więc zacznę. Zwłaszcza, że nie mamy zamiaru nikogo urazić. Liczę, że tych niezauważonych przeze mnie to uskrzydli do działań.
Grupa Kier - chyba najciekawsza walka o awans będzie się toczyć w meczu: Pielagoroth vs Dante - myślę, że te spotkanie zadecyduje o drugim miejscu.
Grupa Caro - coraz bardziej zaczynam myśleć o orkowej dominacji. Jestem ciekaw następnych starć, ale, co było przedtem dziwne, będę lekko zaskoczony, jeśli baśniowec pokona orków - co oczywiście jest możliwe, ale czy podołają temu baśniowcy.
Grupa Trefl - Według mnie decydujące starcie o 2 msc. pomiędzy Louisem a Wojtku. No chyba, że LC zabłyśnie w walce z baśniowcami.
Grupa Pik - nie wiem czego można się spodziewać po tych rasach i po tych zawodnikach. Wiedząc stosunkowo mało o graczach zaryzykuje stwierdzenie, że przejdą "bywalcy".
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Kto awansuje w fazie grupowej?

Post autor: Administrator » wt, 29 cze 2010, 22:43

Robi się coraz ciekawiej, przed nami wiele decydujących meczów.
Admin vs Dante - ostatnia szansa tego drugiego na awans.
W grupie "Caro" ciąg dalszy starć baśniowo-orkowych, w tym każdy mecz może wyeliminować innych graczy.
Ciekawa sytuacja prezentuje się w grupie Trefl, najciekawsze spotkania to trójmecz Louisa, dla każdego przeciwnika to walka o wszystko.
No i grupa pik pokaże wiele emocji, mecz Hunta i Bziuxmena o wszystko oraz równie ciekawy pojedynek Tostera z Furionem.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Kto awansuje w fazie grupowej?

Post autor: Pielagoroth » wt, 29 cze 2010, 22:55

Najciekawszy będzie mecz Bziuxmena z Hunterem. Decydujący o wszystkim. W Trefl obstawiam awans 2 baśniowców: Louisa i Damiana. Najciekawiej w tej grupie zapowiada się pojedynek Louis vs Wojtku. W pozostałych 2 grupach awans jest już raczej ustalony. Teoretyczne szanse zachwouje Dante, który musiałby pokonać orka. Liczę jeszcze na jednego z weteranów WBC Grega, który musi pokonać zarówno orka jak i baśniowca żeby awansować.
Czyżby? A jednak. ®

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości