Która grupa jest najmocniejsza?

Zablokowany
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Która grupa jest najmocniejsza?

Post autor: Administrator » śr, 16 cze 2010, 11:15

Która grupa jest najmocniejsza? Gdzie będą toczyć się najciekawsze mecze?
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Która grupa jest najmocniejsza?

Post autor: Administrator » sob, 19 cze 2010, 11:42

Zdecydowanie najmocniejsza wydaje się grupa "Caro". Enzło, chyba główny pretendent do awansu, Greg - potrafił sprawnie grać baśniowcami, ale jak teraz wypadnie jego forma. No i dwóch orków, jestem ciekaw ich gier, bo mogą zrobić małą niespodziankę.
W grupie "Kier" możemy sądzić, że wszystko jest poukładane. Choć godnym wzmianki pojedynkiem jest: Pielagoroth vs Dante (może decydującym), nie wiadomo też wiele o dyspozycji Moina, czy zagrozi rywalom?
Grupa "Trefl" to połączenie baśniowców z minosami. Tutaj dużo zależeć będzie od stylu gry minosów, czy uda im się nawiązać walkę z baśniowcami, co jest kluczem do awansu. Minotaury mają kilka mocnych zagrań, zobaczymy.
I ostatnia grupa "Pik" - mieszanka "dziwnych" ras, więc mogą z tego wyjść udane i widowiskowe starcia.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Która grupa jest najmocniejsza?

Post autor: Pielagoroth » sob, 19 cze 2010, 16:53

Też mi się wydaje, że najsilniejsza jest grupa Caro. 2 Baśniowe i 2 Orkowie - te rasy na pewno pokażą swój bardzo wysoki potencjał. Do tego świetni gracze władający tymi rasami wspomnę o EnZoOo mistrzu Baśniowych Istot czy Gase Ballu jednego z najlepszych aktualnie graczy. Pisząc tego posta znam już wynik pierwszego spotkania tej grupy. Kackop pokonując faworyta EnZoOo na pewno nieźle namiesza :) Ciekawa też jest grupa Trefl, gdzie bodaj największy talent grających baśniowymi Durin spotka się z weteranem WBC Louisem. Mamy tam jeszcze 2 fanatyków minotaurów, którzy też pewnie pokażą na co ich stać. W grupie Kier mamy ciekawe pojedynki mrocznych ras. Jak Moin zagra Demonami po sporej przerwie bez WBC ? To chyba najbardziej nurtujące pytanie jeśli chodzi o tę grupę. Pojedynki Mrocznych Elfów, Orków i Nieumarłych też powinny przysporzyć wiele emocji ale chyba nie tak wiele jak mecze z udziałem Baśniowych Istot. Została jeszcze grupa Pik z 2 rasami do rushu i 2 do dłuższych pojedynków. Jak spisze się chyba najlepszy (a co :p ) gracz w historii WBC, Hunter grając Rojem ? Czy aktualnie najlepszy gracz Furion pokaże klasę Leśnymi Elfami ? Jest jeszcze drugi zawodnik małego Pucharu Bziuxmen, który w swoim fachu gry Demonami też nie ma sobie równych. Zobaczymy także stada machin i golemów w rękach Tostera. Wydaje mi się, że grupa Pik ma 2 miejsce jeśli chodzi o najlepsze zestawienie.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
gase-ball
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 43
Kontakt:

Re: Która grupa jest najmocniejsza?

Post autor: gase-ball » ndz, 20 cze 2010, 09:56

As far as my personal believe is concerned the toughest group is "Caro"
Tak 2x Orki i 2x Baśń... Przez to inne grupy mają łatwiej gdyż u mnie są "najlepsze" rasy.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości