Wejściówki

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wejściówki

Post autor: Wojtku » sob, 3 lip 2010, 12:06

LEx był o 9, a ty poinformowałeś o 10... był przecież raz dziennie... terminy na przód ze 2 dni... żeby się przygotować przynajmniej i czas załatwic...

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Wejściówki

Post autor: Pielagoroth » sob, 3 lip 2010, 13:42

Ludzie ale bez jaj! Mistrzostwa zaczęliśmy 19 czerwca, dzisiaj jest 3 lipca. Jak ktoś jest sprawny w rachunkach dojdzie, że już ponad 2 tygodnie Mistrzostwa trwają. Nie wiem jakim cudem przez tak długi okres czasu niektórzy nie zdążyli zagrać 3 meczy trwających zwykle nie dłużej niż 15 minut. Przecież to w żadnym stopniu nie naruszyłoby wam planów na dzień. Nawet grając jeden mecz na 5 dni zdążylibyście to zagrać. Najgorsze jest to, że niektórzy są często na Hamachi tylko jak mają grać to albo im się nie chce albo twierdzą, że czasu brak... Mistrzostwa nie miały być jakimś zwykłym turniejem, których wiele niegdyś było tylko czymś szczególnym. Specjalnie gramy teraz, bo to najlepszy okres na grę. Niektórym jednak nawet ten okres nie pasuje. No szkoda, liczyłem że wkońcu podejdziecie to tego z jakimś większym zaangażowaniem i pierwszy raz w historii uda się zagrać wszystkie mecze. Jednak jak zwykle się przeliczyłem. No cóż, widać jednak że WBC nigdy nie doczeka się prawdziwych fanów.
Czyżby? A jednak. ®

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości