Siemanko

Przywitaj się z innymi!
ODPOWIEDZ
matemi9486
Thrall
Thrall
Posty: 1
Kontakt:

Siemanko

Post autor: matemi9486 » sob, 11 lut 2012, 02:12

Witam, jestem nowy na forum. Mateusz-lat 17,śląsk(rybnik,bielsko). W serie warlords gralem za dzieciaka i ostatnio znalazlem plytke z WBII oraz ta z III,postanowilem wrocic do mojej gierki ulubionej:) szukalem forum o WB no i trafilem na to,co tu duzo gadac,interesuje sie subkultura hip hop,chodze do technikum(informatyk),troche na silce dzialam. Mam nadzieje ze jakos mnie strawicie^^.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Siemanko

Post autor: EnZoOo » sob, 11 lut 2012, 05:05

Witaj :) Ze Śląska też mamy kilka osób ;D, ponadto tez chodzę na informatyka, ale mniejsza o to, witam Cię na naszym "skromnym" forum i zaraz chciałbym abyś z Nami pozostał na dłużej ew na zawsze.
a teraz do rzeczy bo i tak prędzej czy później o to spytasz.

a)Ściągnij sobie Hamachi - ja mam osobiście wersje 1.0.3.0 pl, chyba najbardziej stabilna ze wszystkich rodzai.
b)Następnie gdy ściągniesz wbij na siec wbcfan03, hasło takie same.
c)Masz tutaj opisaną każdą rasę jej plusy minusy, a także opis
Kliknij
d)Przypominam również o regulaminie forum i sieci hamachi.
e)Tu masz zasady jak się połączyć itp. Kliknij

Gdybyś jeszcze coś nie wiedział, odpowiemy na każde Twoje pytanie lub problem. Więcej informacji na temat zasad dowiesz się na sieci wbcfan03 hasło takie same.
Myślę że co najważniejsze to Ci podałem, aktualnie jest rozgrywany turniej graczy, możesz także zerknąć na ranking turniejów i multi,
Ranking Turniejowy - Kliknij
Ranking Multi -
Kliknij
Pozdrawiam i życzę sukcesów w życiu prywatnym a także tutaj!
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości