Noob vs Noob - czyli jak nie grać

Przeczytaj, jeśli chcesz dobrze grać.
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Noob vs Noob - czyli jak nie grać

Post autor: Administrator » wt, 18 sie 2009, 19:50

Noob vs Noob

Krótka charakterystyka:
Noob zawsze wybiera wys. surki na początku, myśląc, że dzięki temu wygra grę (a tak naprawdę te surowce są mu na nic, ponieważ nie potrafi ich wykorzystać).
Noob wybiera zawsze takie umiejętności dla bohatera, których nigdy nie użyje w grze (nie wiadomo jak on to robi).
Noob nie używa w ogóle żadnego przycisku klawiatury, tylko myszka.
Noob nie zna żadnych komend za pomocą klawiatury.
Noob nie ma pojęcia, że w grze istnieje coś takiego jak: nastawienie, formacja.
Noob nie pokonuje Cię w grze wojskiem tylko bezczynnością.
Noob zwykle prosi przeciwnika o nie atakowanie, bo jest nowy.


Początek gry:
po 1 min. noob zaczyna przejmować kopalnie w swojej bazie.
po kolenych 2 min. zaczyna budować twierdzę.
~Noob zawsze wybiera jednego budowniczego i tylko nim buduje w bazie.
po 5 min. zaczyna budować budynek do produkcji wojska
przez kolejne 30 min. noob czeka na surowiec(który produkuje się tylko w jednej kopalni i bez ludzi pracujących w niej) - oczywiście w takiej sytuacji surowiec idzie z zastraszającą prędkością. Choć noob ma 3 surowce pełne i może jednostki budować za nie, zawsze wybiera produkcję jednostek za ten surowiec, którego nie ma.
Kiedy noob ma już surowiec potrzebny zaczyna się produkcja wojska (ja bym tego tak nie nazwał). Wojsko przybywa w zastraszającym tempie, uwaga aż 5 jednostek na 1 godzinę gry.
Oczywiście podczas oczekiwania na swoją armie zdarzają się takie sytuacje, że jednostki z legowiska atakują jego bazę. Mimo, że nooba atakuje tylko jeden gnoll i ma wieże początkowe broniące jego królestwa, noob zaczyna swój dramatyczny krzyk o pomoc: "help, help, help". Zaczyna nawet się dopraszać przeciwnika o pomoc.
Po 10 godzinach gry noob zebrał już armie. Z niewiadomych przyczyn noob nigdy nie opuści swójego zamku (może zostawia go na obronę przed "zabójczymi" gnollami).
po kolejnych 15 godzinach gry noob stwierdza, że ta gra jest nudna i nic się w niej nie dzieje (oczywiście gra trwa tyle jeśli gra z drugim noobem, bo normalny gracz rozwaliłby go po 10 min. gry, wtedy noob uważa, że przeciwnik używa "cheat'ów", ponieważ nie potrafi sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego on ma tylko 3 jednostki,a jego przeciwnik aż 60.



ps. Nie mam zamiaru nikogo urazić tym artykułem, tylko w sposób humorystyczny i ciekawy przedstawić jak należy nie grać
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Noob vs Noob - czyli jak nie grać

Post autor: miko » śr, 19 sie 2009, 07:33

Ja tam jakoś jeszcze nie doszedłem do skrótów klawiaturowych bo mi one nie leżą wolę wszystko robić myszka mam też pewność że przez przypadek nie spierniczę czegoś!
PORADA DLA NOOBA- Waszym głównym przyciskiem powinna być kombinacja ctrl +d !!!! Dzięki temu otrzymacie zawsze jakiś surowiec oraz zwiększy to limit armii o 1 (losowo może być -1 ew -2) Wystarczy zaznaczyć budynek lub jednostkę i cieszyć się surowcem! Pozdrawiam wasz wybawca od noobostwa jeszcze większy ostatnio bez formy noob miko ^^
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Noob vs Noob - czyli jak nie grać

Post autor: Krasnoludzki Lord » śr, 19 sie 2009, 14:29

Noob wybiera zawsze takie umiejętności dla bohatera, których nigdy nie użyje w grze (nie wiadomo jak on to robi).

Adminie mówiłem ci że wtedy się zapomniałem bo zazwyczaj gram tą rasą, co bohater
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Noob vs Noob - czyli jak nie grać

Post autor: Pielagoroth » śr, 19 sie 2009, 16:04

Śwetny poradnik ;P Nieźle się uśmiałem przy nim. Na pewno po przeczytaniu tego nooby zaczną grać lepiej w obawie przed wyśmianiem. Ten artykuł trochę mi przypomina nonsensopedię sm04
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Noob vs Noob - czyli jak nie grać

Post autor: Administrator » śr, 19 sie 2009, 23:09

Kolejna część:

Noob gra w strategię, choć tak naprawdę nie wie co oznacza to słowo.
Noob woli prosić całą godzinę gry o 100 surowca zamiast wziąć wolną kopalnie i wsadzić do niej pracowników (co zajmie mu 5min.)
Noob czerpie surowce nie z kopalni, tylko od gracza, który się zlitował nad jego wielkimi umiejętnościami.
Noob atakuje zawsze 15 min. po skończonej grze.N
Noob całą rozgrywkę gra na zminimalizowanej grze.
Noob nigdy nie traci czasu na bezczynność.
Noob nigdy nie przeszedł kampanii w wbc.
Noob nie ma pojęcia o istnieniu czarów jednostek, a co dopiero używaniu ich.
3000 jednego surowca do dla nooba mało.
Noob uznaje zasadę: "Wykorzystany surowiec może się zemścić na tobie".
Gra nooba powoduje większe straty dla sojusznika niż dla przeciwnika.
Noob nie wie, że żeby dołączyć do gry to najpierw trzeba ją stworzyć. Stąd dłuugie chwile spędzone nad oczekiwaniem na grę.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Moin
Czaszka Sarteka
Czaszka Sarteka
Posty: 172
Ulubiona rasa: Daemon
Kontakt:

Re: Noob vs Noob - czyli jak nie grać

Post autor: Moin » czw, 20 sie 2009, 00:05

Noob nie potrafi sciagnac mapy z podanego linku. <- sprawdzone i udokumentowane.

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Noob vs Noob - czyli jak nie grać

Post autor: miko » czw, 20 sie 2009, 07:40

Gdy noob gra rasami liczebnościowymi podchodzi do innych graczy jedna jednostką i nadaje z caps locka że on już wygrał.
Noob nigdy nie ustawia ciągłej produkcji.
Noob nigdy nie używa kolejek ruchu.
Gdy walczy z krasnalami ustawia swoje wojska w długą linię aby pokazać że balisty nie trafią. Zawsze trafiają ...
Noob używa chitów ale nawet to go nie ratuje.
Noob pierwsze co napisze na hamaku to cześć idioci który chce się zbłaźnić przede mną?
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Noob vs Noob - czyli jak nie grać

Post autor: Krasnoludzki Lord » czw, 20 sie 2009, 13:00

Noob myśli, że jest tak potężny, że, żeby dać szansę wrogowi, przesyła mu całe surowce i atakuje własne wojsko
Noob za przejście kampanii w wbc2 dostaje zawsze różową sferę etherii
Noob, żeby zwiększyć swoje szanse na wygrana, wciska trzech króli
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Ticho
Thrall
Thrall
Posty: 5
Kontakt:

Re: Noob vs Noob - czyli jak nie grać

Post autor: Ticho » wt, 29 gru 2009, 23:17

Niektórzy kiszą jednostki w bazie czekając nie wiadomo na co a w tej grze najlepszą obroną jest atak :bad:
Join my legion!!!

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Noob vs Noob - czyli jak nie grać

Post autor: Pur3viL » pt, 12 lut 2010, 20:54

Gra nooba powoduje większe straty dla sojusznika niż dla przeciwnika.
Adminie to prawda nie smiac sie z tego jezeli gracze w jednym teamie nie graja na mniej wiecej rownym poziomie lub co gorsza nie moga sie ze soba dogadac nastepuje Porażka
Noob nigdy nie ulepsza twierdzy do poziomu 5 bo twierdzi ze armia budowniczych da rade przeciwnikowi.
Noob podczas walki zawsze pyta o godzine.
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości