Taktyka na Króli Minotaurów.

Przeczytaj, jeśli chcesz dobrze grać.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Michael
Gornak
Gornak
Posty: 134
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Długopole Zdrój
Kontakt:

Taktyka na Króli Minotaurów.

Post autor: Michael » wt, 21 lip 2009, 19:32

Po 1. - Nigdy nie atakuj Króli Minotaurów w pobliżu zwierząt, ponieważ wtedy będą mogli się bez problemu uleczać.
Po 2. - Często atakuj Grabieżcami którzy mają poczwórne obrażenia przeciw dużym istotom.Powiedzmy, że Grabieżca ma około 50 obrażeń, czyli 5x50=200.Czyli około 4-5 Grabieżców potrafi rozbić dobry oddział Króli Minotaurów.

Ogólnie - Atakuj Grabieżcami tylko nie w pobliżu zwierząt.


PRZEPRASZAM ADministratora jeśli to był wykład który zaśmieca forum. Ale jestem początkujący, a chcę pomóc w rozwoju forum.
www.heroes3.pun.pl, największe forum o heroes 3 w Polsce.

Awatar użytkownika
Eron
Chłop
Chłop
Posty: 12
Kontakt:

Re: Taktyka na Króli Minotaurów.

Post autor: Eron » sob, 25 lip 2009, 06:53

Na Króli minotaurów jedynym rozwiązaniem nie jest reaver(grabieżca).Na króli minotaurów jest więcej taktyk niż piasku w piaskownicy : ) ... można ich spalić,zmiażdżyć,schłodzić,przekuć itd. do wyboru do koloru...wyglądają tylko na takich dużych i silnych a tak naprawdę wystarczy dobry oddział springanów żeby sie nimi zająć ...każda rasa ma wiele różnych taktyk żeby bez problemów zmieść z powierzchni ziemi dużych rogaczy ... oddziały huntersów wood elfowskich jest tak że bardzo dobry na minotaur kingów.

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Taktyka na Króli Minotaurów.

Post autor: Krasnoludzki Lord » pn, 27 lip 2009, 11:23

Na królów minotaurów najlepsze są jednostki strzeleckie (oprócz magów w II a w III to nie wiem), im większy zasięg, tym lepsze, i tyle.
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Taktyka na Króli Minotaurów.

Post autor: Pur3viL » śr, 7 paź 2009, 21:03

proste odzialek liszow, golinow szamanow, czarownikow albo ksiezycowych straznikow
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Ticho
Thrall
Thrall
Posty: 5
Kontakt:

Re: Taktyka na Króli Minotaurów.

Post autor: Ticho » wt, 29 gru 2009, 23:03

Grabieżca jest najlepszym rozwiązaniem ale nie zawsze mamy ich pod ręką :) . Polecam jednostki magiczne a jeszcze lepiej jak umieją rzucać jakieś zaklęcia ofensywne wtedy jak podejdzie taki to ma male szanse. Ogolnie jednostki z duzym zasięgiem i w dużej grupie.


Tak nawiasem mówiąc to Ticho ma najlepszy avatar na forum :) ...Pielagoroth

Wcale , ze nie ! Moin
Join my legion!!!

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Taktyka na Króli Minotaurów.

Post autor: Wojtku » śr, 30 gru 2009, 10:05

Weźcie pod uwagę możliwość wpętania króla w berserk a wtedy to nie ma z nim szans żadna jednostka. Z potężną walką zada cios śmiertelny dmg x7 czyli daje nam to 840 dmg z efektem wszystkich wokół.
A więc jest to raczej jednostka nie do pokonania a przebijanie pancerza uczynia ją prawie nieśmiertelną.
Tą jednostkę według mnie warto używać ale w późniejszej fazie gry gdzie wróg będzie osłabiony co pozwoli szybciej dokończyć resztę wież (bierze na 1 hita) oraz budynków.

Awatar użytkownika
Hunter
Champion
Champion
Posty: 312
Kontakt:

Re: Taktyka na Króli Minotaurów.

Post autor: Hunter » śr, 30 gru 2009, 13:04

Wojtku pisze:A więc jest to raczej jednostka nie do pokonania a przebijanie pancerza uczynia ją prawie nieśmiertelną.
A co ma przebijanie pancerza do jego zywotnosci? Krolow minotaurow pokonasz nawet sylfami i innymi tanimi, malutkimi jednostkami w duzej liczbie (i tak wyjdzie ci taniej), bo krolowie minotaurow przy masowce jednostek wroga przy sobie maja zwyczaj blokowania sie.
Sensei Piela

Awatar użytkownika
Żaba
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 45
Ulubiona rasa: Demony
Lokalizacja: Polska-> Lublin
Kontakt:

Re: Taktyka na Króli Minotaurów.

Post autor: Żaba » śr, 30 gru 2009, 13:18

Mięczaki (króle minotaury - określam ich tak po polskiej wersji 2-giej części gry chodzi mi o ich okrutny tekst MIĘCZAK!!!!) Są najpotężniejszą, ale nie najbardziej uniwersalną jednostką w grze wg mnie są dobrze przemyślane i nie ma w nich przesady !!! :bad: !!!! :evil: !!!
Po pierwsze do wyprodukowania ich potrzebny jest cholernie drogi "upgrade"
Po drugie oni na produkcję rżną więcej surowca niż imperialni złota, sam czas produkcji grupy tych przepotężnych bestii jest prawie równy wytrenowaniu smoka albo tytana;P więc wg mnie lepiej głowić si3 co tu robić aby te bestie nie ujrzały pola bitwy niż jak je zabić ;-) ciągłe opóźnianie procesu powstania władców wojen czasem bywa łatwiejsze i bardziej opłacalne

ale si3 rozpisałem :P

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Taktyka na Króli Minotaurów.

Post autor: Wojtku » śr, 30 gru 2009, 16:01

Hunter pisze:A co ma przebijanie pancerza do jego zywotnosci? Krolow minotaurow pokonasz nawet sylfami i innymi tanimi, malutkimi jednostkami w duzej liczbie(i tak wjdzie ci taniej), bo krolowie minotaurow przy masowce jednostek wroga przy sobie maja zwyczaj blokowania sie.
Tutaj bardziej mi chodziło o solo przy jednostce 1 na 1.
Żaba pisze: grupy tych przepoterznych bestrii jest prawie owny wytrenowaniu smoka albo tytana;P więc wg mnie lepiej głowić si3 co tu robić aby te bestie nie ujrzały pola bitwy nią jak je zabić ciągłe opuźnianie procesu powstania władców wojen czasem bywa łatwiejsze i bardziej opłacalne
Otóż tu się mylisz oni szkolą się bardzo szybko (może nie aż tak) ale są lepsi od smoka , potrafią go zabić, a bardzo łatwo go wyszkolić, cena tu nie stanowi takiego dużego płotu. W minotaurach po prostu jest tak, że nie wiem jak byś się starał , przy dobrej rozbudowie możesz mieć limit 300/400 a surowce ci nadal zapełniają spichlerze. Dajmy na to mapa Ice Fortress.

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Taktyka na Króli Minotaurów.

Post autor: Administrator » śr, 30 gru 2009, 16:19

Królowie Minotaurów są dość specyficznymi jednostkami, na pewno nie są uniwersalni. Po prostu są stworzeni na konkretny typ przeciwnika, musi być to silna jednostka walcząca wręcz np. Berserki, Władca Krasnali, Ogr, Słoń, Ent reszta jednostek mocnych fizycznie (oprócz grabieżców).
Król Minotaurów nie dają rady z massowymi jednostkami lub uderzającymi atakami innymi niż fizyczne.
Jestem pewny, że nie ma sensu ich produkować samych, najlepiej w otoczeniu innych jednostek.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości