WBC2: Bohater na 50lvl w 5 minut

Przeczytaj, jeśli chcesz dobrze grać.
ODPOWIEDZ
Zohan
Thrall
Thrall
Posty: 8
Kontakt:

WBC2: Bohater na 50lvl w 5 minut

Post autor: Zohan » śr, 4 cze 2014, 13:44

Witam, chciałem się dziś podzielić swoim trikiem znalezionym przed laty w WBC II, a mianowicie zrobienie bohatera na 50 poziomie w 5 minut (lub mniej lub więcej, zależy ile będzie trwać bitwa).
Wydaje mi się, że nie potrzeba żadnych patchy ani programów, mam WBC II z gazetki Play (numer 8/2004)
Po co to?
Dla zabawy i doświadczeń. Dzięki temu można cieszyć oko, jak np. bohater demonów na 50 poziomie Rycerz Śmierci niszczy wieże przeciwnika na 2 - 3 uderzenia :)
Myślę, że nie ma potrzeby wrzucania screenów, tu nie ma nic skomplikowanego. Opiszę dokładnie.
1. Pierwsze co robimy to tworzymy nowego bohatera. Dowolnej rasy. Na potrzeby poradnika będę wyjaśniał na przykładzie demonów. Nazywam go Zohan
2. Trzeba mu nabić conajmniej trzeci poziom (musi mieć klasę i profesję np. Wojownik - Rycerz Śmierci)
3. Wchodzimy w tryb potyczki (nowym bohaterem), mapka dowolna, koniecznie zaznaczamy opcję Graj tymczasowym bohaterem. Poziom wybieramy dowolny, jednak to jest poradnik jak zrobić 50lvl, więc niech będzie 50. Oczywiście wybieramy przeciwników i zaczynamy grę.
4. Teraz trzeba stworzyć tymczasowego bohatera. Musi to być tej samej rasy co wcześniej stworzyliśmy (w tym wypadku demon) i trzeba nazwać go tak samo (Zohan).
5. Wybieramy klasę, profesję taką jak przedtem (Wojownik - Rycerz Śmieci) i przyznajemy punkty według własnego uznania.
6. Zaczęła się bitwa. Kluczowy moment: nasz nowy bohater musi zebrać przedmiot do ekwipunku! inaczej wszystko na marne. Wygrywamy bitwę.
7. Teraz można grać kampanię bohaterem na maksymalnym poziomie :)

PS. Niewykluczone, że bohater musi zebrać więcej niż 1 przedmiot

Enjoy :)

Swojego czasu sprawdzałem to na WBC III i nie działało :/

Awatar użytkownika
przemkool
Lunarion
Lunarion
Posty: 232
Ulubiona rasa: WBC3 Wysoki Elf i leśny , Ork :) WBC2 Mroczny Kr
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: WBC2: Bohater na 50lvl w 5 minut

Post autor: przemkool » pn, 9 cze 2014, 22:39

Jak widać w części WBC2 da się bohatera zrobić w kilka minut lub wystarczy jedna wygrana bitwa w tymczasowym bohaterze i automatycznie ci się zapisze , jednakże wykonaj badania z kaplic tym będzie łatwiej i będzie już gotowy , żeby najszybciej zrobić swojego bohatera na 50 levelu wiadomo trzeba wpisać imę jak do swojego storzonego bohatera do tymczasowego bohatera, tylko że to będzie działać w wersji 1.3 tylko w ten sposób da się to zrobić , jeżeli chodzi ci o WBC3 to musisz go sobie wyekspić tzn , że będzie ci automatycznie wyexpił PD i levele na swoim bohaterze , coś to więcej na tej stronie :
viewtopic.php?f=53&t=915

Zohan
Thrall
Thrall
Posty: 8
Kontakt:

Re: WBC2: Bohater na 50lvl w 5 minut

Post autor: Zohan » wt, 10 cze 2014, 11:34

Widziałem tą mapkę do WBC III, co do II jeszcze można zrobić taki myk, że jednostki z naszej świty będą odporne na każdy rodzaj broni (oczywiście z wyjątkiem tytanów i jednostek przebijających zbroję, np. Króla Minotaurów), do tego szybkość, walka, obrażenia w dowolnej ilości. Trochę więcej z tym zabawy bo trzeba w edytorze map potworzyć i poustawiać co nieco i nie zawsze mi się to udawało (nie wiem w czym jest akcja kluczowa)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość