Czy Imperium wybroni wszystkie rushe?

Przeczytaj, jeśli chcesz dobrze grać.
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Czy Imperium wybroni wszystkie rushe?

Post autor: Administrator » czw, 6 sty 2011, 21:41

Czy Imperium wybroni wszystkie rushe?
Odpowiedź: Tak, postaram się to udowodnić.

Zakładam, że robimy początkowo handel.

Mroczne Krasnoludy:
Musimy jak najszybciej dojść do Tv3 i przechodzimy do halabardników, w międzyczasie możemy zrobić umiejętności do walki, obrażeń i obrony. Gdyby mr krasnal rushował kamiennymi golemami, choć to mało możliwe, to możemy zrobić najemników.

Minotaury:
Chyba najtrudniejsze zadanie, nasz cel to Tv3 i halabardnicy, do tego czasu musimy używać łuczników i najemników, przy tym dobrze się bronić.

Wys. Elfy
Pikinierzy >> Iceguardzi, Łucznicy (z 1 skillem walki + atak na podatnych na kłute).

Barbarzyńcy
kierujemy się do gryfów + orłów (kontra na pegazy), dzięki temu unikamy grabów. Łucznikami z najemnikami jesteśmy wybronić rushe.

Mroczne Elfy
Pikinierzy + łucznicy i nie boimy się o zbyt wczesną porażką, tylko musimy zrobić szybciej czarnych magów niż czarnoksiężników.

Rój
Rush samych skarabeuszy bronimy sporą ilością pik oraz małą łuczników, natomiast, gdy dojdą łuski, to musimy użyć najemników.

Ssrathi
Mogą być kapłani przy stabilnej gospodarce oraz wężoludźmi przy niestabilnej gospodarce, zwykle robimy samych halabardników, jakby było sporo wężoludzi, to pikinierzy z ulepszeniami.

Krasnolud - uważamy jedynie na rusha berserków, magowie lub gryfy

Zaraza
Mnóstwo pik i łuczników, z czasem niech dojdą słonie i biali magowie.

Rycerze
Halabardnicy do czasu archontów, rush szermierzy nie wydaje się możliwy, ale zastawić budynkami przed wejściem nie zaszkodzi + najemnicy.

Demony
Zmory podatne na pikinierów, dodatkowo łucznicy na te latające :)

Nieumarli
Nie wiem czy jest w stanie odeprzeć rush, wszystko w najemników, dodając pikierów do wież. Tutaj się zastanawiam czy przyzywanie szkieletów na przemianę jednostek nie jest trochę niesprawiedliwe. Bez tego nieumarli musieli by się dłużej rozbudowywać, co wydaje się uczciwe. Wspomnę, że orkowie nawet mają problemy z odparciem tego.

Imperium
Rushuj drania, na pewno nie odeprze twojego rusha :P

Zgadzacie się z tym?
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Czy Imperium wybroni wszystkie rushe?

Post autor: Invis » czw, 6 sty 2011, 21:46

a gdzie rush leśnego elfa ?!

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Czy Imperium wybroni wszystkie rushe?

Post autor: Pielagoroth » czw, 6 sty 2011, 23:03

Administrator pisze:Demony
Zmory podatne na pikinierów, dodatkowo łucznicy na te latające :)
Koszmary (zmory) są podatne na halabardy i najemników, a nie na piki. Wg mnie rush demonów może być jednym z trudniejszych do odparcia jeśli osoba grająca demonami wstrzyma się do zebrania armii złożonej z koszmarów, kosiarzy i sukubów.

A posądzanie Nieumarłych o nie uczciwe korzystanie z przyzwanych szkieletów jest dosyć absurdalne. Skoro już nekromancja jest dostępna to nie rozumiem w czym problem. Oczywiście ja jestem zwolennikiem przyzywania dowolnej ilości szkieletów przez każdą rasę ale zostało to niestety zabronione (w obawie przed "rushami szkieletów"...). Śmiech na sali.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Czy Imperium wybroni wszystkie rushe?

Post autor: Louis EX » czw, 6 sty 2011, 23:41

Oprócz nieumarłych jest to w miarę możliwe, z demonami chodzi o to, że zmora to kawaleria. Zaraza może mieć jeszcze jakie takie szanse przy umiejętnym zagraniu.

Awatar użytkownika
Qui-Gon
Lunarion
Lunarion
Posty: 184
Ulubiona rasa: Każda
Kontakt:

Re: Czy Imperium wybroni wszystkie rushe?

Post autor: Qui-Gon » pt, 7 sty 2011, 07:35

Admin zapomniał chyba o tym że rój ma świetną jednostkę na łuczników i na pikinierów a mianowicie-Skorpiony. Szybko się tworzą nawet bez ulepszeń do produkcji, a w połączeniu ze skarabami tworzą mieszankę wybuchową,która jest śmiertelna dla Imperium :P
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
Seba Fallus 3 Wielki
Lunarion
Lunarion
Posty: 292
Kontakt:

Re: Czy Imperium wybroni wszystkie rushe?

Post autor: Seba Fallus 3 Wielki » pt, 7 sty 2011, 12:39

Jeżeli chodzi o Mr. Krasnale to najważniejsze jest wbić na 4 lvl i robić magów ;-) , a gdzie rush basniakow kiedyś jak grałem 2vs2 to imperium odparłem rush baśniakow i nawet skontrowałem ale i tak w końcu padłem :-( , niestety w turnieju z czerwca nie udała mi się ta sztuka :-(.
Kiedyś tu miałem fajne banerki za turnieje w Rome Total War... Tak jestem już stary :-D
http://totalwar.org.pl

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Czy Imperium wybroni wszystkie rushe?

Post autor: Pielagoroth » pt, 7 sty 2011, 13:22

Louis EX pisze:z demonami chodzi o to, że zmora to kawaleria.
Ha racja, zapomniałem, że Pikinierzy też są dobrzy na kawalerię (rzadko z nich korzystam, bo halabardnicy mają tę samą cechę). W takim razie używanie Koszmarów nic nie da, a czekanie na armię samych Sukubów i Kosiarzy spowolni rush Demonów dwukrotnie.
Seba Fallus 3 Wielki pisze:gdzie rush basniakow
Myślę, że Admin specjalnie pominął Orków i Baśniaki, bo nimi nie gramy 1vs1.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Czy Imperium wybroni wszystkie rushe?

Post autor: Invis » pt, 7 sty 2011, 16:15

Pytam się jeszcze raz ! gdzie rush leśnego elfa :<

Awatar użytkownika
Seba Fallus 3 Wielki
Lunarion
Lunarion
Posty: 292
Kontakt:

Re: Czy Imperium wybroni wszystkie rushe?

Post autor: Seba Fallus 3 Wielki » pt, 7 sty 2011, 17:18

A co może leśny elf zrobić rushem piechoty czy łuczników imperium??? ;-)
Kiedyś tu miałem fajne banerki za turnieje w Rome Total War... Tak jestem już stary :-D
http://totalwar.org.pl

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Czy Imperium wybroni wszystkie rushe?

Post autor: Invis » pt, 7 sty 2011, 18:03

nawet nie wiesz jak dużo xD

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości