Czy Imperium wybroni wszystkie rushe?

Przeczytaj, jeśli chcesz dobrze grać.
Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Czy Imperium wybroni wszystkie rushe?

Post autor: EnZoOo » pt, 18 lis 2011, 16:04

Driada nie poradzi sobie nawet z czerwonym magiem. Imperium posiada także katapulty, magów jak i też dobrych łuczników. Halabardnicy mogli by dać radę z kawalerią leśnych z pomocą łuczników jak i czerwonych i białych magów.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Czy Imperium wybroni wszystkie rushe?

Post autor: Kronos » pt, 18 lis 2011, 16:10

SanSans pisze:A leśne elfy?!
Gromada duszków z driadami i łucznikami jest prawie niezniszczalna ;p
Poza tym jedną gromadę rozwalisz idzie druga.Jaki jest skuteczny sposób na leśnych ?
Gromada duszków z driadami i łucznikami... Przeczytaj nazwę tematu, albo dowiedz się co to rush. Rush tymi jednostkami jest tak nieprawdopodobny jak moon rush. Jedyny taki rush widziałem w wykonaniu Matiego, grab rush. Ale nie dziwię się, ponieważ dostał po 1000 kamienia od sojuszników. Skuteczny sposób na leśnych to m.in. łucznicy pod osłoną jednostek latających jak gryfy, i czasami jak uda ci się zbliżyć ( lub jeśli twój przeciwnik nie wie co to micro ) to czary obszarowe. Na inne jednostki to głównie halabardnicy + coś co osłoni halabardników. ( łucznicy innej maści niż duszki ),czarni magowie i jakakolwiek jednostka strzelecka ( Druidzi ). I jakakolwiek jednostka na driady, bo zwykle się na nie nie gra.
:cowboy:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości