A jeśli by...

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

A jeśli by...

Post autor: miko » wt, 6 paź 2009, 18:23

Co wy na wielką kampanię, wiem jak to brzmi już wyjaśniam. Etheria jest kontynentem podzielonym na 16 państw. Wielu z was w swoich marzeniach chciało dowodzić jedną z tych ras lub chociaż zostać jej generałem. Chciałbym aby było to możliwe. Każde państwo otrzyma jednego króla który będzie chciał dowodzić dana rasą. Musiałby to być stały bywalec aby królestwo nie zostało bez króla. Ziemie do których nie zostanie wytypowany król zostałyby podzielone między ościenne państwa. Walki toczyłyby się o miasta które należałyby do przeciwnika. Mam już do tego przygotowanych kilka map, mapy na pustyni, na równinach w otoczeniu itd itd itd. Osoby pozostałe zwane generałami po przystąpieniu do konfederacji danej rasy będą mogły walczyć w jej imieniu (gracz walczący samotnie otrzyma więcej zasobów) i będą walki o miasta. Atak na stolicę i zdobycie jej równa się wykluczeniu z gry danej rasy, generałowie danej rasy oraz król będą mieli wybór albo opuścić turniej albo przystąpić do danej rasy za zgodą owego króla. Aby zdobyć dane miasto król rzuca wyzwanie (Atakuję Miasto lub ziemie... ) Dwa dni mają oboje władców do zebrania armii (generałów ) i początku walki o ziemie. Zwycięzca zabiera lub obrania daną prowincję. Ponadto niedługo postaram się zdobyć mapę Etherii i z dwóch części skleić jedną. Można atakować tylko krainy połączone ze sobą. Co na to moderatorzy i nasz szanowny admin Louis Ex? Takie oderwanie od monotonii turniejów. Walki toczyłyby się do czasu zwycięstwa jednej rasy lub zawieszenia broni przed dominujące. Pozdr Miko.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Qba007
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: Imperium,Ssrathi
Kontakt:

Re: A jeśli by...

Post autor: Qba007 » wt, 6 paź 2009, 19:30

Ja jestem za pomysł ciekawy. i z wielką chęcia bym zagrał no oczywiście imperium ma sie rzoumiec

Awatar użytkownika
Michael
Gornak
Gornak
Posty: 134
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Długopole Zdrój
Kontakt:

Re: A jeśli by...

Post autor: Michael » wt, 6 paź 2009, 19:33

No, a ja Krasnalami oczywiście.
www.heroes3.pun.pl, największe forum o heroes 3 w Polsce.

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: A jeśli by...

Post autor: EnZoOo » wt, 6 paź 2009, 20:05

Zastanowię się ale raczej się zapiszę choć nie obiecuję . Dam odpowiedź niedługo :)
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: A jeśli by...

Post autor: Wojtku » wt, 6 paź 2009, 20:27

Hmmm Ja wziąłbym udział, zagrałbym ssrathami, ale jak gra mój brat i mamy jednego kompa no to.... najwyżej 1 z nas, no chyba że dorzuciłbyś coś takiego jak sojusze... :)

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: A jeśli by...

Post autor: EnZoOo » wt, 6 paź 2009, 21:00

Zdradzę Wam , że będą sojusze :)
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: A jeśli by...

Post autor: miko » wt, 6 paź 2009, 21:08

Ale... nie ras naturalnie siebie zwalczających jak np wysokie i nieumarli zaraza i krasnale barba i imperium, orki i krasnale, mroczne i krasanale, itd duzo wiecej
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: A jeśli by...

Post autor: Wojtku » wt, 6 paź 2009, 21:45

Czyli jak brat wybrał imperium a ja ssrathi to mam zmienić rase...? Jak tak wybrałbym...jeszcze się zastanowie... no chyba że moge grać ssrathi... :)

Awatar użytkownika
Qba007
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: Imperium,Ssrathi
Kontakt:

Re: A jeśli by...

Post autor: Qba007 » wt, 6 paź 2009, 21:50

Ja tylko jako tako umiem imperium grac więc raczej nie ma szans zebym na coś innego zmienił :)

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: A jeśli by...

Post autor: Administrator » wt, 6 paź 2009, 21:52

Ogólnie dużo roboty z tym będzie, głównie ułożenie zasad.
Bardziej bym się oparł na grze "wiecznej", czyli bez przegranych i ciągłej możliwości rekrutacji i dołączania graczy do swojego sojuszu rasowego.
Ogólnie przydałoby się opisać wszystkie zależności w tej grze np. rekrutacja graczy do swojego sojuszu, obalania króla danej rasy, wojny.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości