Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Post autor: Administrator » wt, 14 lip 2009, 13:27

W tym temacie będzie prowadzona dyskusja na temat historii zawartej w kampanii: Etheria w Ogniu Wojny. W tym temacie komentujcie historie, poprawiajcie ją, wprowadzajcie własne pomysły.
Miko przedstawi ogólny zarys historii kampanii oraz 2 pierwsze scenariusze. Waszym zadaniem będzie się wypowiedzi odnośnie nich. Oraz możecie próbowac ułożyc dialogi do pierwszych misji. Cała historia będzie opowiedziana dialogami, stąd ich ważne znaczenie.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Post autor: miko » czw, 16 lip 2009, 09:57

Historia będzie przedstawiała jednego z generałów Imperium na czasach Tve.
Zostanie wysłany na front południowy by pomóc krasnalom zabezpieczyć forty, następnie jego zadaniem będzie pomoc w rozbiciu armii Kargotha. Tak czy owak skończy się kampania w krainach wojny.Więc dwie pierwsze misje już są.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Post autor: aleksanderek48 » czw, 16 lip 2009, 19:22

ja myslalem ze krasnale sa na wschodzie a mr. kras na polnocy :/

przemek
Licz
Licz
Posty: 81
Ulubiona rasa: minotaury,orkowie,leśne elfy
Kontakt:

Re: Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Post autor: przemek » czw, 16 lip 2009, 19:36

Na południowym wschodzie raczej są.

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Post autor: miko » czw, 16 lip 2009, 19:54

Front południowy bo imperium walczy na północy z barbarzyńcami i pomagają w wojnie przeciwko orkom .Na południu dla imperium są bo mówię o Imperium Selentyńskim. Zachód to Imperium Dirakijskie myślmy logicznie i punktowo z geografią...
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Post autor: aleksanderek48 » czw, 16 lip 2009, 21:58

ale na poludniowym wschodzie to raczej zaraza jest glownie, z wazniejszych rzeczy to las mr. elfow... orcow to tam malo ( jedno miastko jakies chyba )

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Post autor: miko » czw, 16 lip 2009, 22:46

Ale czy ja napisałem że akurat na północy walczą z orkami? Chodziło mi o Kor... pomyślunku trochę Alek...
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Post autor: aleksanderek48 » pt, 17 lip 2009, 10:56

ale rpzemek napisal ze krasnale sa na poludniowym wschodzie, tam samo moge powiedziec ze sa w centru etherii ( tam tylko orce, rycerze ( guardia ) i elfy )

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Post autor: miko » pt, 17 lip 2009, 11:12

słuchaj napisałem Ci czemu krasnali uznałem za front południowy i nie będę tak jak ty nabijał sobie postów... masz jakieś KONKRETNE uwagi to napisz
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Post autor: Administrator » pt, 17 lip 2009, 12:36

Alek takie twoje kąsanie jest niepotrzebne, lepiej sam coś wymyśl, a później zacznij krytykowac. Proponuje, żebyś zrobił mapę etherii i pokazał na niej, gdzie jest południe, zachód itd. według Ciebie. Inaczej tu nie spamuj!
Odnośnie tego:
Krasnale zabezpieczają fronty w okolicy granicy z Mrocznymi Elfami (które raczej są na południu Etherii). A Imperium pomaga Krasnoludom. Chyba wszystko jasne.
Miko przedstaw konkrety pierwszej misji oraz drugiej misji. Dokładnie co i jak, na czym ma polegac gra..
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości