Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Post autor: miko » pt, 17 lip 2009, 12:59

Ok zatem misja nr1 moduł gry 2vs4 Jesteśmy imperium i pomagamy krasnoludom (sojusz my i ksiaze) naprzeciw nam stoją 3 SI pasywne i jedna aktywna (SI książę) Owa SI będzie reprezentowała wsparcie z mrocznych lasów. Naszym zadaniem będzie zniszczenie 3 SI pasywnych, mroczny las będzie zabezpieczony i będzie posiadał spore fortyfikacje. Misja Nr 2 2vs3 My i krasnale vs 3 mroczny Elf misja będzie na obrzeżach lasu ( las z góry lub z dołu, niedaleko niego SI my zaś naprzeciw ich jeśli wypełnimy tę misję zaciśniemy krąg na mrocznych lasach.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Post autor: Pielagoroth » pt, 17 lip 2009, 15:15

Widząć kłótnię Alka i Miko z poprzedniej strony widzę, że co poniektórzy nie wiedzą gdzie się co znajduje (i nie mówię tylko o Alku). Priorytetem powinno aktualnie być zrobienie mapy Etherii. Czytelnej i uściślającej gdzie co jest. Bo nawet ja nie jestem w stanie sobie wyobrazić panującej w owych misjach sytuacji tylko na podstawie słów Miko.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Post autor: Administrator » pt, 17 lip 2009, 15:40

miko pisze:Tak czy owak
Może ja dam swoją propozycję, aby wreszcie ruszyło tworzenie historii.

Ogólny zarys by Admin[/b]:

Życie się toczy w Etherii. Krasnoludzka i Imperialne siły zwiadowcze przechwytują informacje na temat planu wskrzeszenia Kargotha przez Mroczne Elfy. Takie praktyki są zakazane w świecie etherii = nekromacja, niebezpieczne wyzwalanie sił, przywoływanie. Aby móc to przeprowadzic Mr. Elfy muszą zebrac ogromne ilości surowca, głównie kryształu, przekonac do siebie, pozyskac największych magów w Etherii, zdobyc 1000 niewinnych ciał jako ofiary (tutaj można jeszcze dodac). Według mnie cała kampania powinna polegac na walce z Elfami, którzy chcą przyzwac Kargotha.

1. Misja = Imperium przesyła wsparcie dla krasnoludów, chce zablokowac ich porty. Cel -> blokada Mr. Elfów
2. Misja = Elfy wywołują powstanie mas orków. Ich zabójcy wywołują rzeź jednego plemienia orków i zwracają podejrzenie na Imperium i Krasnoludów, którzy mają zatargi z tym plemieniem. IiK wybudowali w tamtych terenach ogromną fabrykę metalu (bardzo ważny pkt. strategiczny dla tych ras). Naszym celem jest stłumienie powstania orków. Jeśli stracą tą fabrykę to stracą środki na wojnę z elfami.

Kometnujcie, ustalajcie własne pomysły i zmiany. Zachęcam
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Post autor: miko » pt, 17 lip 2009, 16:17

Tia tak czy owak... historia miała być na podstawie tve ale skoro tak to opiszę wszystko od początku do końca.

Rozpoczęła się V era Etherii Era burzliwa, era traktatów i wojen. Na świecie wrze cały świat tylko czeka aby podnieść za broń i upokorzyć swych wrogów. Bohater którym przyjdzie nam dowodzić będzie generałem Imperium Selentyńskiego tzw. Imperium Najemników. W czasie gdy nastąpiło wskrzeszenie Kargotha nasz generał zostanie wysłany przez wielką radę magów na front południowy (pod mroczny Lasy Yrm) aby uniemożliwić Kargothowi rozwinięcie skrzydeł. Jego pierwszym zadaniem będzie staranne zabezpieczenie portów przed nadejściem Kargotha. Następnie będzie kontynuował swe zmagania u boku krasnoludów. Ruszy wraz z mistrzami warzelnictwa do boju przeciwko armii dzieci Araneii. Gdy zażegna niebezpieczeństwo terroru mrocznych Elfów dokończy swego dzieła pomagając zamknąć pętle okrążenia na mrocznych lasach. Niestety gdy miał przystąpić do zniszczenia potęgi mrocznych Elfów zostaje wezwany do pomocy na granicy z Kor gdzie znajdują się Imperialne Fabryki. W rozpaczliwej próbie odpiera pierwszy atak orków na pogranicze krasnoludzkie, potem zaś dzięki pomocy rycerzy wypiera orków wgłąb Kor i bierze udział w krucjacie do czasu gdy na froncie zapanuje sławny impas.
Po swych ciężkich dniach walk płynie na urlop do czerwonego klejnotu zachodu, Imperium Dirakijskiego i tam jak na ironię zostaje wplątany w wojnę tzw zachodnią gdzie podejmuje rozpaczliwą próbę obrony Imperium, następnie cofając się na północ wraz ze wszystkimi wojskami sprzymierzonymi bierze udział w obronie ogromnego projektu krasnoludzkiego, linii Lizjasza po przebudzeniu się ogromnej demonicznej mocy Ssrathi zostaje zmuszony do utrzymania Khazdul tak długo jak to możliwe aby zabezpieczyć wywóz fabryk do krain wojny, miejsca ostatniego oporu gdzie rasy planują bronić się i pokonać potęgę pierzastego węża. Ostatnia misja rozegra się w krainach wojny gdzie nasz bohater będzie dowodził własnym kawałkiem frontu i będzie jednym z największych bohaterów Etherii.

Dla tych którym nie chce się wyłapywać misji z mojego opisu!
Misja nr 1 - Zabezpieczanie portów aby uniemożliwić Kargothowi podróż na podzieloną wyspę.
Misja nr 2 - Rozbicie Armii Kargotha
Misja nr 3 - Zaciśnięcie pętli okrążenia na mrocznych lasach
Misja nr 4 - Obrona Fabryki Imperium na granicy z Kor
Misja nr 5 - Kontratak wraz z rycerzami
Misja nr 6 - Wzięcie udziału w wielkiej krucjacie rycerzy
Misja nr 7 - Rozpaczliwa obrona Imperium Dirakijskiego
Misja nr 8 - Obrona Linii Lizjasza
Misja nr 9 - Plan utrzymania Khazdul tak długo jak to możliwe
Misja nr 10 - Ostatnia wielka Bitwa w krainach wojny

Myślę że to na tyle dla tych którzy pragną wiedzieć więcej TVE - wiadomości zapraszam
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Post autor: miko » pt, 17 lip 2009, 17:57

http://img269.imageshack.us/i/etheria.jpg
Sorka za rozmiar i wygląd nie mogłem innej złapać... a talentu plastycznego nie mam
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Post autor: aleksanderek48 » pt, 17 lip 2009, 19:49

1. mi chodzilo o etherie z wb3
2. czemu ten screen ejst z wb2 eng?

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Post autor: miko » pt, 17 lip 2009, 20:40

Alek te pytania są bez sensu... po kit Ci mapa z trójki jak w kampanii nie ma wątku ssrathi po drugie CO CI PRZESZKADZA WERSJA mapy nie masz się już o co czepiać? Bo jak dla mnie to jest łapanie się o co popadnie alek
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Post autor: Administrator » sob, 18 lip 2009, 14:23

Proponowany dialog:

[Nasz Bohater] - Potwierdziły się najgorsze obawy Imperium?
[Nick1] - Niestety tak, Grupy wywiadowcze Imperium mają pewnośc, że Kargoth został wskrzeszony.
[Nasz Bohater] - Jakie są wytyczne Jego Królewskiej Mości Imperatora?
[Nick1] - Blokada 3 portów należących do Mr. Elfów oraz rozbicie Grupy niebezpiecznych Elfów ukrywających się w pobliskiej puszczy.
[Nasz Bohater] - Widzę tutaj oddział krasnoludzkich wojsk.
[Nick1] - Król Krasnoludów zaniepokojony wydarzeniami przysłał wojska do pomocy.
[Nasz Bohater] - Bierzmy się do dzieła.


[Nick1] - jest to dowódca grupy zwiadowczej w oddziałach Imperium. Ma za zadanie informowanie nas i pomaganie nam w misjach (Imperium go przydzieliło). Trzeba mu nazwę wymyślec


ps. Alek nic nam nie chcesz pomagac, tylko przeszkadzac w tworzeniu kampanii. Wymyśl coś i przedstaw go nam.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Post autor: Pielagoroth » sob, 18 lip 2009, 18:15

Trzeba zrobić porządną mapę z WBC 3 bo ten projekt jest do WBC 3, a nie WBC 2. Ponadto już tej mapy na forum nie ma. Chyba sam się tym zajmę.

A co do postu Miko. Myślę, że to co on nam przedstawił ma sens i można według tego tworzyć mapy. Tylko brakuje mi Nieumarłych w tym wszystkim :p Zresztą ja bym to zrobił zdecydowanie inaczej. Całkiem inaczej niż to było w TVE. Tak żeby każda rasa coś miała do powiedzenia. Chyba zacznę coś tworzyć w ukryciu i ujawnię to pod koniec miesiąca.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Etheria w Ogniu Wojny - Historia

Post autor: miko » ndz, 19 lip 2009, 07:56

Piela to jest dopiero pierwsza kampania wiesz taka wstępna potem można się przenieść na inne fronty np wysokie elfy-nieumarli mam pierwsza mapę jest mała ale da się grać zaraz ją wsadzę co do mapy mogę wrzucić jeszcze raz wrzucę oba pliki na hotfile.com w jednym packu. Pozdrawiam
http://hotfile.com/dl/8844829/8397565/p ... y.rar.html
W packu jest pierwsza mapa (bawiłem się skryptami ale chyba coś sknociłem) i mapa etherii
Piela mapa z trójki jest za duża gabarytowo to bym musiał minimum dwa obrazy wsadzić .
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości