Projekt "Nowe Misje"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BrudasekPL
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 100
Kontakt:

Projekt "Nowe Misje"

Post autor: BrudasekPL » pn, 10 lut 2014, 18:04

Witam. Sporo czasu minęło od stworzenia przeze mnie spolszczenia głosów do WBC3. Mam kolejny pomysł. Mianowicie jest to mod autorstwa Kharna "More Quests", który zwiększa liczbę zadań z kaplic i mauzoleów z 86 do 250. Co sądzicie o tym projekcie w wersji przetłumaczonej na język polski? Jeśli nie jest to zły pomysł to prawdopodobnie wkrótce zabiorę się do pracy :D
Interesuje Cię pełne spolszczenie do WBC3? Zajrzyj tutaj viewtopic.php?f=64&t=2521

Zarrr
Thrall
Thrall
Posty: 9
Ulubiona rasa: Krasnale, Minotaury
Kontakt:

Re: Projekt "Nowe Misje"

Post autor: Zarrr » ndz, 16 lut 2014, 12:53

Według mnie to bardzo ciekawy pomysł, wart realizacji. Trzykrotne zwiększenie liczby zadań wygląda imponująco, jako że nie posiadam tego moda to czy w tym modzie są nowe typy zadań takie jak nieobecne w WBC 3 zagadki znane z poprzednich części?

Awatar użytkownika
BrudasekPL
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 100
Kontakt:

Re: Projekt "Nowe Misje"

Post autor: BrudasekPL » pt, 21 lut 2014, 00:41

Tak zgadza się. Powraca sporo zadań z poprzedniej części(zagadki również). Cóż zacząłem już spolszczać więc na początku marca na pewno coś się ujawni. Będę stale informował :D
Interesuje Cię pełne spolszczenie do WBC3? Zajrzyj tutaj viewtopic.php?f=64&t=2521

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości