Naznaczony

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Naznaczony

Post autor: Krasnoludzki Lord » ndz, 23 sie 2009, 19:45

Imponujące efekty specjalne, oryginalna fabuła i plejada świetnych polskich aktorów. Interesująco zapowiada się nowy serial TVN z gatunku mystery, do tej pory rzadko w Polsce realizowany.

Tytułowy „Naznaczony” to Tadeusz Kral (Piotr Adamczyk), który prowadzi poukładane z pozoru życie. Ma atrakcyjną żonę Milenę (Anna Dereszowska), córeczkę Natkę (Julia Wróblewska) i pracę nauczyciela matematyki.

Cieszy się też szacunkiem otoczenia i ma szansę na karierę naukową. Jego sytuacja zmienia się jednak diametralnie, kiedy żona i córeczka wypływają statkiem wycieczkowym na Bornholm. Na Bałtyku rozpętuje się burza. Sztorm osiąga przerażający stopień 9 w skali Beauforta. Kral śpieszy więc swym bliskim na ratunek. Po drodze zaczepia go tajemniczy Nieznajomy w czarnym kapeluszu (Arkadiusz Bazak), zapowiadając, że właśnie nadszedł czas zapłaty za dawne grzechy... Czy Tadeusz zdoła uratować rodzinę?

Równie ekstremalne przeżycia staną się udziałem innych bohaterów produkcji. Każdy odcinek opowiadać będzie bowiem o kolejnych osobach, w których życie wkracza Nieznajomy i którym przeszłość nie pozwala zaznać spokoju. Będziemy zatem świadkiem morderstw, porwań, jednym słowem przerażających scen walki dobra ze złem. A wszystko w wykonaniu najbardziej znanych polskich aktorów. W „Naznaczonym” zobaczymy m.in.: Tamarę Arciuch, Marcina Dorocińskiego, Andrzeja Grabowskiego, Annę Korcz, Daniela Olbrychskiego, Ilonę Ostrowską, Piotra Polka, Krzysztofa Respondka, Przemysława Sadowskiego, Dorotę Segdę, Borysa Szyca, Roberta Więckiewicza, Zbigniewa Zamachowskiego, Lesława Żurka.

Produkcja zapowiadana przez twórców jako serial z gatunku mystery nawiązywać ma do takich słynnych światowych hitów, jak amerykański „Lost. Zagubieni”.
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: Krasnoludzki Lord » ndz, 23 sie 2009, 19:47

Strona serialu:
naznaczony.org

Strona forum
forum.naznaczeni.org
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: Administrator » wt, 25 sie 2009, 10:09

Ciekawie się zapowiada :) O tym serialu słyszałem tylko z reklam tvn promujących swoje programy we wrześniu.

Z tego co przeczytalem to Piotr Adamczyk będzie występował tylko w jednym odcinku?
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: Krasnoludzki Lord » wt, 25 sie 2009, 16:47

Właśnie to jest trochę głupie, ale to chyba nie będzie spójne, tzn. każdy odcinek będzie o innych postaciach, ale nie jestem pewien. Oby nie ;)
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: Administrator » śr, 9 wrz 2009, 22:44

Fajnie się zapowiadało.. no szkoda.

Pierwszy odcinek - według mnie słaby, mam nadzieje, że w drugim odcinku serial nabierze jakiejś akcji. Za mało info było o tym nieznajomym, ogólnie fabuła taka prosta, a zwłaszcza scena jak odnajdują dziwnym trafem akurat bliskich głównego bohatera. Bez żadnej akcji, napięcia.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: Krasnoludzki Lord » czw, 10 wrz 2009, 14:58

Żartujesz? xD Mi się serial bardzo podobał, widocznie mamy inne gusta. Ale bez przesady, czego oczekujesz od pierwszej poważnej (no może za wyjątkiem genialnego "Wiedźmina") polskiej produkcji serialowej? Mocne w kit było! Mieszkają pod nr 108 ;] Stary Kral akurat uczył na swej lekcji materiału, który tego samego dnia przerabialiśmy :) Heh dobre było z tym samolotem że musi zatankować :D A jak to kilku znajomym powiedziałem, to oni jak jeden rzekli: Samolot zwolnił! xDxDxD hahaha ale jaja mi tam się serial podobał, chociaż właściwie też masz trochę racji. No ej, nie mogą od razu głównego Shwarz charakteru przedstawić w pełni, przecież to jest super tajemniczy kolo ;] Bardzo fajny serial i cieszy oko, chociażby z tego powodu, że nie jest tak zagmatwany jak Lost, czy Heroes ;D A dzisiaj Adminie oglądaj Fringe czy tam Fring serial twórców Losta na TVN o 23.40 ;) ja sobie nagrywam bo wymiatam na N ;D
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Eron
Chłop
Chłop
Posty: 12
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: Eron » pt, 25 gru 2009, 04:22

Naznaczony był całkiem niezły ale czuje lekki niedosyt po tym filmie skończył się za szybko ...: / ... mam nadzieje że polska kinematografia zacznie wymyślać nowe filmy typu "siencefiction" może następne bedą na wyższych poziomach...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości