0 Pur3viL Exp

Exp-mapki, do artefaktów..

Ankieta: Co myślicie o tej mapie??Servery linków

Mapa Bardzo Dobra
34
37%
Mapa Dobra
11
12%
Mapa Średnia
3
3%
Mapa Do poprawy
4
4%
Żal mi tej żalosnej mapy
4
4%
Server hot-file jest ok
11
12%
Server przeklej jest ok
13
14%
Server hot-file jest słaby
5
5%
Server przeklej jest słaby
4
4%
Daj na jakiś inny server(Podać nazwę w poście)
2
2%
 
Liczba głosów: 91

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

0 Pur3viL Exp

Post autor: Pur3viL » sob, 27 lut 2010, 01:00

PRZECZYTAĆ WSZYSTKO BARDZO UWAŻNIE !
Jest to najlepsza i najszybsza Fabryka Expa jaką mogliście spotkać. Daje ona od 15 do nawet 30 paru tysięcy expa. Jak to jest możliwe??? Tak i to w 2-3 min maksymalnie.
Wymagany poziom bohatera: 55 lvl+
Proponuje go wbić na Fabryce Expa. Po osiągnięciu tego levelu można efektywnie korzystać z mojej mapy.

1.Sposób konfiguracji mapy:
* Ustawiamy silne wieże początkowe
* Każdemu bohaterowi koniecznie zmieniamy klasę na pogromca smoków, w innym przypadku mapa może wyłączyć się lub będziecie mieli problemy z jej przejściem
* Nie zmieniać rasy bohatera!
* Plik SI zostaje na giermku
A teraz system expa wygląda tak 5pd+1pd za każdy lvl wrogiego zabitego bohatera, czyli przykładowo 1000 poziom bohatera to 1000pd+5pd posiadamy ich pięciu więc 5x5pd + 5x1000pd=5025pd. Trochę mało.... Więc ustawiamy 6000lvl i mamy 5x5pd + 5x6000pd=30025pd. Trochę więcej co? Polecam ustawiać poziom 6000 stosowanie wyższy poziom bohatera może wyłączyć mapę lub na bardzo wysokim poziomie nie będzie można wykryć wrogiego bohatera (nieznany bug WBC).
Klikanie każdego poziomu aż do 6000 zajmie nam lata... Od czego więc jest auto-clicker ?

2.Auto-clicker
Sposób użycia:
F2 włączenie
ESC w razie potrzeby wyłączenie
Po ściągnięciu auto-clickera odhaczamy autostop |every| i ustawiamy następujące parametry:
Number of clicks:6000
Click Interval:1
Autostop every:6000
Autostop options for:1 milisecounds

3. Przed grą klikamy prawym klawiszem na SI giermek wyświetla się nam bohater wroga, najeżdżamy na strzałkę w prawo i naciskamy F2. Osiągamy lvl 6000 bohatera. Po zrobieniu tak z każdym bohaterem po kolei zaczynamy grę.

4. Limit armii? Ustanowiłem limit armii 30. Jest to na naszą świtę, którą można przeekspić na tej mapie.

5. Ewentualne bugi
* Księga czarów: Jeżeli jakiś czar mamy przypisany pod F2 nie używajcie go klawiszem, po prostu wybierzcie z książki czarów.
* Nie kombinować przy mapce.
* Kupiec z bardzo wysokimi moralami może wyłączyć mapkę. W takim razie jeśli ktoś ma kupca lvl 200+ usunąć rycerzy dających +2 morale.
Ewentualne inne bugi niezwłocznie proszę zgłaszać do mnie. Pisać na PW lub GG - 772260

6. LINKI
Auto Clicker: http://www.shockingsoft.com/AutoClicker.html
Mapa: http://www.mediafire.com/?yapn6o2336jqcw4
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: 0 Pur3viL Exp

Post autor: Pur3viL » sob, 27 lut 2010, 01:43

Dla perfekcji policzyłem dokładnie czas w jakim przechodzimy tę mapkę, żebyście nie mówili, że za dlugo
1min 39s nastawianie lv bohaterom
3min 22s nastawianie bohaterów+ przejście mapki czyli mapa trwa mniej więcej tyle co nastawianie hero
Prędkość gry była oczywiście na Bardzo szybkiej jak to liczyłem
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: 0 Pur3viL Exp

Post autor: Pur3viL » sob, 27 lut 2010, 02:06

http://www.przeklej.pl/plik/0000-scn-000ap16qm1dc
przerobiona fabryka expa daje sporo expa więcej wykorzystujemy ją do lva 55 a dalej na 0 Pur3viL Exp lepiej
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: 0 Pur3viL Exp

Post autor: Louis EX » sob, 27 lut 2010, 12:00

Uwaga pierwsza jaka mi się nasuwa. Link klikera jest do wersji shareware. Nie pozwala na 6000 kliknięć. Ponadto interfejs się różni od twojego opisu do tego programu. No i klika się strasznie wolno mimo najniższej wartości interwału. Jesteś pewien, że to link do programu, którego ty używasz?

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: 0 Pur3viL Exp

Post autor: Pur3viL » sob, 27 lut 2010, 12:08

Poprawiona wersja auto-clickera
http://www.shockingsoft.com/AutoClicker.html
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: 0 Pur3viL Exp

Post autor: Pielagoroth » sob, 27 lut 2010, 14:22

Muszę przyznać, że ta mapa jest rewolucyjna jeśli chodzi o nabijanie expa. Całkiem inny pomysł niż w Fabryce i jak się okazuje sporo lepszy. Gratuluję Pur3viL to jedna z najlepszych map w historii WBC :-D
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: 0 Pur3viL Exp

Post autor: Louis EX » sob, 27 lut 2010, 17:55

Zgadzam się z Pielem. Tylko mnie tak ciekawi czemu to zależy od rasy i klasy bohatera?

Awatar użytkownika
gase-ball
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 43
Kontakt:

Re: 0 Pur3viL Exp

Post autor: gase-ball » sob, 27 lut 2010, 18:29

nie moge sciagnac auto clickera...

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: 0 Pur3viL Exp

Post autor: Pur3viL » sob, 27 lut 2010, 19:20

Już wyjaśniam luisie. Zależność jest taka:
Magia chaosu:brak czarów przywołujących i rzadko bohaterowie nią atakują, magia z czarami przywołującymi grozi wyświetleniem się wrogich jednostek na pól mapy więc klasa magiczna odpada umiejętności kupieckie np. +665465 kryształu Max 3000 wiec przekracza to max i mapa się wyłącza zbyt duże morale tak samo. Co do gase-balla to hmm nie wiem czemu ci auto-clicker nie działa a ściągałeś z tego linka pod tym WIELKIM postem??
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: 0 Pur3viL Exp

Post autor: Pielagoroth » sob, 27 lut 2010, 20:15

Poprawiłem link do Auto Clickera i teraz jest wszędzie poprawny. Pur3viL jeśli zrobisz jeszcze te zdarzenia tak jak są w Fabryce Expa to ta mapa będzie nie do pobicia. Naprawdę gratuluję pomysłu i wykonania :)
Czyżby? A jednak. ®

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości