Gala WCW - 2010

Zablokowany
Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Gala WCW

Post autor: Pielagoroth » sob, 6 lut 2010, 16:05

Wraz z 2 filmikiem z ostatniej gali nagranym przez Kackopa, opublikuję oficjalne wyniki V Gali WCW.

EnZoOo - Hunter 1-0

Lord Can - Moin 1-0
Filmik z meczu: http://www.youtube.com/watch?v=xU5D1PvxtUc

Uznajmy, że V Gala była do 1 wygranej ;)
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Gala WCW

Post autor: LordCan » ndz, 7 lut 2010, 20:39

Nareszcie doczekałem się filmiku ;P A co do pomysłu Admina to gala 2vs2 to dobry pomysł ;)
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Gala WCW

Post autor: miko » ndz, 7 lut 2010, 20:50

A może coś w formie kiedyś urządzanego turnieju 2vs2 mi tam się gra podoba ale mapkę trzeba może jakąś większą to i może ja bym się pokusił o pogranie. Teamy by sobie rasy brały i wtedy by zabawa była :P ale to tylko moja sugestia
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Gala WCW

Post autor: Administrator » ndz, 7 lut 2010, 22:01

Dobrze, że ruszyliście mój wątek. Będę mógł coś powiedzieć ;)

Teraz myślę jak to zrobić. Będzie jedna oficjalna rozgrywka 2vs2 (zależna od jakości meczu ilość ich). Przy okazji moglibyśmy rozegrać 4fun rozgrywkę 2+1vs2+1 na Chaos Fire Craft.

Mapa 2vs2 (Wybory):
Zgłaszam Chaos Fire Craft. Ice Fortress - b. dobra mapka (Z FC walczą o 1msc.), tylko wiele gier było na niej, np. mnie się znudziła. I raczej na Ice nie nagramy meczu. A może ktoś ma inna propozycję odnośnie mapki 2vs2 lub mógłby stworzyć.

Rasy:
Chodzi o widowisko. System ma służyć do wyrównanej gry. Jakby ludzie wybrali sobie rasy i uznalibyśmy, że szanse są sprawiedliwe to czemu nie.

Teoria:
Jakby uatrakcyjnić (ciężkie słówko, aż w googlach musiałem się posiłkować :p ) eh.. przez nawias zapomniałem co miałem powiedzieć. Wiem! Aby wyrównać rozgrywki i przedstawić ciekawe, emocjonujące widowisko trzeba po jednej stronie (drużyna lub solo) ustawić zawodnika, który lepiej się przygotowuje, a będzie miał cięższą sytuację. I wtedy byłaby interesująca gra. Oczywiście rasy musiałyby być w miarę wyrównane.

Kto chętny na następną galę i kogo typujecie?

Ja jeśli nie wystąpię w drużynowych to mógłbym spróbować odbudować swój, krasnoludzki autorytet w walce 1vs1.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Gala WCW

Post autor: miko » pn, 8 lut 2010, 00:09

viewtopic.php?f=11&t=406 sciagal ktos/ma ktos moze jeszcze te mapke? Ona jest jedna z lepszych do galowych bitek ale juz plik usuniety kiedys przesylalem to moze ktos jeszcze ma te mapke... w razie czego zrobie ja jeszcze raz pamietam mniej wiecej

Wyrównanie gry to średni dystans a nie 10 sekund drogi od połówki... i po co peace time na takiej mapce skoro ma służyć szybkim starciom tylko przedłuża mękę słabych ras
Przykładowo siła krasnala to potężny fort za plecami magia i potęga machin tymczasem co on jest gotów dać po 5 minutach? Kilka berserkerów i pusty magazyn, brak kopalni jedyną nadzieją jest świątynia...
Elf to nie tylko owerpower unit ale człowiek nie zdąży zrobić nawet podstawowej jednostki bojowej i już dostanie po łbie...
Rasy do szybkich uderzeń przy niedużej surce mają przewagę (ork demon) tymczasem jeśli mamy mieć balans na takich mapach musi być ona średnia zasoby średnie czyli nie kopalnie 3 stopnia pod bazą, elementem kluczowym było utrzymanie tych kopalni nikt nie zawracał sobie głowy środkowymi kopalniami każdy wolał je zniszczyć kilka poprawek dla map i będzie super m.in. mniej surowca pod nosem, więcej za bazą, w odpowiedniej odległości i w odpowiednich szansach dla każdej rasy :) mapa cud musiałaby być. Mapę moją orpg testowali chłopaki i byli zadowoleni. Skończę testy po powrocie i z ekipą może się weźmiemy za robotę, tymczasem zachęcam do tworzenia także innych mapek dla równych szans rasowych.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Gala WCW

Post autor: LordCan » pn, 8 lut 2010, 13:17

Co do mapki to mogę coś tam wyprodukować ;) Tylko dajcie mi jakieś podpowiedzi na PW mniej więcej jaką chcecie ;)
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Gala WCW

Post autor: Pielagoroth » pn, 8 lut 2010, 16:02

Kiedyś zrobiłem taki temat viewtopic.php?f=11&t=429
Gdyby się więcej osób wypowiedziało można, by zrobić mapkę na podstawie tego. Np. z ankiety wynika, że wiele osób lubi jaskinie - można by je zatem umieścić w takiej mapce.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Gala WCW

Post autor: EnZoOo » pn, 8 lut 2010, 18:34

Jeśli chodzi o Piela to tak. Jaskiń jest bardzo mało chyba 1 mapka z nimi albo w ogóle . W jaskiniach jednostki latające nie mają takiej ogromnej przewagi jak na innym mapach . Jeżeli chodzi o Fire Craft 2vs2 jest to jak miko powiedział szybka gra i się w tym zgodzę . Skoro tak bardzo chcecie tą mapkę to można zagrać, chociaż gra długo nie będzie trwać , powiem tyle ,że jednostki latające ponownie będą mieć przewagę po za tym wolne rasy dużo tutaj nie zdziałają . Powiem jeszcze od Siebie, że Baśniowa ma tutaj ogromną przewagę . Baśniowce, Orki, Minosy, Barba, Rój, ostatecznie Nieumarły choć pewny nie jestem , to są rasy decydujące na tej mapce !.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Gala WCW

Post autor: Administrator » pn, 8 lut 2010, 18:52

W ostatnim czasie miałem pomysł na taką mapkę w jaskini. Fajne jest ograniczenie przestrzeni dla lataczy, natomiast "klimat jaskini" średnio mi się podoba. Powiedzmy, że całą konstrukcje mam w głowie, wystarczy tylko zrobić miejsce dla baz oraz ustawić odpowiednio drogi. W jaskini zbyt wiele dodatków nie ma. Mapka będzie tworzona na wymiarach Wild Craft, mimo tego będzie "większa" i nie będziecie narzekać. Jutro po sql jak będę miał czas to się zabiorę ;)

A jakie proponujecie składy?
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Gala WCW

Post autor: LordCan » pn, 8 lut 2010, 22:35

Ja Adminie mogę grać z tobą skoro wcześniejszy turniej teamowy nie wypalił a miałem być z tobą to teraz możemy zagrać w jednej drużynie ;)
Obrazek

=KMO=

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 148 gości