Turniej Sierpnień 2009r. (zakończony)

Zablokowany
Awatar użytkownika
Moin
Czaszka Sarteka
Czaszka Sarteka
Posty: 172
Ulubiona rasa: Daemon
Kontakt:

Re: Turniej Sierpnień 2009r.

Post autor: Moin » śr, 16 wrz 2009, 18:45

co robimy z tym turniejem?

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Turniej Sierpnień 2009r.

Post autor: Louis EX » śr, 16 wrz 2009, 19:41

Admin się wycofał. W takim razie w półfinale Admin - Greg wygrał Greg

W drugim półfinale Louis EX vs Bziuxmen jest 1:1

Mecz zostanie rozegrany jak można najszybciej. Podam termin jak tylko dogadam się z Bziuxmenem. Mecz oczywiście będzie można oglądać.

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Turniej Sierpnień 2009r.

Post autor: Wojtku » śr, 16 wrz 2009, 20:59

Miło mi to słyszec. Wreszcie forum zostało przywrócone ale tak do tematu... Prosiłbym o szybkie rozpoczęcie wrześniowego turka ,lub przynajmniej przedstawienie przewidywalnych zasad. A tak na boku.... temat wybory został zamknięty... więc nie mam zadac tego pytania otóż: napisałeś że sam wybierzesz drugiego administratora jakie na niego muszą byc wymagania jeśli można spytac? sorka za spam.

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Turniej Sierpnień 2009r.

Post autor: EnZoOo » śr, 16 wrz 2009, 21:46

To nie lepiej poczekać do października ?? Np. 1 października tam do 10 są zapisy ... :D KOniec Września będzie niedługo ... Więc lepiej pcozekać do października .
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Turniej Sierpnień 2009r.

Post autor: Louis EX » śr, 16 wrz 2009, 22:30

Następnym turniejem będzie turniej październikowy. Zapisy będą niedługo po zakończeniu wrześniowego. Zasady zostaną dopiero ustalone.

Wojtku co do Twojego pytania to źle mnie zrozumiałeś. Nie jest powiedziane, że ma być dwóch administratorów. Dlatego też nie będzie żadnych wyborów ani konkursu i z tego tez powodu nie mogę Ci podać "wymagań". Uważam ten temat za zamknięty.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Turniej Sierpnień 2009r.

Post autor: Pielagoroth » czw, 17 wrz 2009, 17:02

O widzę, że Louis wygrał 2 mecz z Bziuxmenem i tym samym przedłużył sobie szanse na awans do finału. Kiedy decydujący mecz i czy będzie szansa obejrzenia go na żywo ? Chciałem też dodać, że lepiej rozpocząć zapisy do turnieju październikowego jeszcze we wrześniu. Nawet jak finał będzie trwał do końca września, rozpocząć zapisy trzeba wcześniej. Dzięki temu będzie więcej czasu na rozegranie turnieju.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Turniej Sierpnień 2009r.

Post autor: Wojtku » czw, 17 wrz 2009, 17:35

Wojtku co do Twojego pytania to źle mnie zrozumiałeś. Nie jest powiedziane, że ma być dwóch administratorów. Dlatego też nie będzie żadnych wyborów ani konkursu i z tego tez powodu nie mogę Ci podać "wymagań". Uważam ten temat za zamknięty.
Chodziło mi bardziej nie o to czy... będzie 2 adminów pytałem się tylko jakie cechy musi mieć admin :P ( a tak na boku żeby spamu niebyło) popieram pielagorotha co do wcześniejszych zapisów dzięki temu nie będzie opóźnień :)

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Turniej Sierpnień 2009r.

Post autor: Louis EX » czw, 17 wrz 2009, 18:45

No tutaj nie bardzo się z wami zgodzę. Wystarczy popatrzeć na wcześniejsze turnieje. Ile jest w nich walkowerów? Bardzo dużo. A czemu? Bo wiele z nowych osób, które zapisały się na początku, do rozpoczęcia turnieju "wyparowały". Dlatego też zapisy powinny być stosunkowo krótkie aby wszyscy uczestnicy byli aktywni w momencie rozpoczęcia i przez cały turniej.

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Turniej Sierpnień 2009r.

Post autor: Louis EX » czw, 17 wrz 2009, 21:00

Jutro na 99% o 20.00 ostatni półfinał między mną a Bziuxmenem. Kto chce oglądać niech będzie w tych godzinach.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Turniej Sierpnień 2009r.

Post autor: Pielagoroth » czw, 17 wrz 2009, 22:11

No muszę przyznać, że masz rację. Jak ma to na celu zmniejszenie liczby walkowerów to zróbmy zapisy później.
Czyżby? A jednak. ®

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości