Wyniki: Turniej Czerwiec 2009r. (zakończony)

Zablokowany
Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Wyniki: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: Louis EX » pt, 3 lip 2009, 22:28

Louis EX (leśne elfy) vs EnZoOo (mr. krasnoludy)
Wygrał Louis EX :|

Awatar użytkownika
Furion
Champion
Champion
Posty: 83
Ulubiona rasa: Mr elf Mr krasnal
Kontakt:

Re: Wyniki: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: Furion » sob, 4 lip 2009, 21:09

Furion(Baśniowa Istota) vs Greg(Wyoskie elfy)

Wygrał Furion

http://img155.imageshack.us/i/furionvsgreg.png/


Greg mówił że są lagi , ja tego nie zauważyłem , bo moje jednostki były też zabijane przez Grega , Poprostu przegrałeś i musisz sie z tym pogodzic.
Ja nie będe czekał aż zrobisz grupke Księżycowych stażników i mnie rozwalisz. Więc atakowałem jak najszybciej.

Awatar użytkownika
greg
Champion
Champion
Posty: 150
Ulubiona rasa: Random
Kontakt:

Re: Wyniki: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: greg » sob, 4 lip 2009, 21:41

Owszem. moje jednostki zabijały... ale co to za gra.. jak Twoje jednostki nie chodziły normalnie tylko latały- skokowo.. i ponadto przeleciały przez wierze bez urazu, a te małe karzełki wcale nie są takie szybkie, żeby wieża nie trafiała.
Zresztą nie lubię nie równej walki. Ten turniej nie jest na równych zasadach.
Moją strategię sprzedał Ci ADMIN, który sam w potyczce stawiał obronę, ale wyszło mu z gry jak szykowałem się na atak a wygrana była w kieszeni. w drugiej walce zmienił taktykę i mieliśmy remis. Ty dlatego doskonale wiedziałeś żeby mnie od razu atakować. Oddał bym -Win Tobie.. ale nie mogę znieść czegoś takiego jak przeciwnika jednostki przelatują skokowo.
PROPONUJĘ.. grę jeszcze raz. jutro.bez skoków (miałem coś takiego że księżycowy dostał batem od demona jak był o wiele dalej na mapie.
I TAK będzie ciężko- Baśniowa rasa jest chyba najlepszą rasą na turniej, bez bohatera..

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Wyniki: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: Administrator » sob, 4 lip 2009, 23:10

Ja widziałem tą walkę. Ale zacznę od czego innego.

Sam tak miałem kilka razy. Wtedy, gdy przegrywasz po prostu jesteś wkurzony i często zwala się wine na lagi, wyolbrzymia się pewne rzeczy.
-Np. podczas walki z Tobą pamiętasz wkurzyłem się i teraz ze spokojem i przemyśleniem wyolbrzymiłem te lagi. Aż tak nie cieło, może trochę, ale i tak wtedy grałeś lepiej więc powinieneś wygrac.
-Kolejna sytuacja miała miejsce podczas walki z hunterem. Zaatakował mnie na początku całą gromadą barbarzyńców. Akurat z tej strony gdzie nie miałem budynków, przeszedł nimi przez moje wieże tracąc tylko 2 barbarzyńców. Pod wpływem nerwów pomyślałem, że lagi jak nic. Ale na spokojnie doszedłem do tego, że takie coś przy dużym szczęściu mogło się wydarzyc (krasnoludzkie wieże wolno strzelają, były słabe oraz barbarzyńcy byli pod wpływem "ognia"
-Kolejna sytuacja miała miejsce podczas walki twojej z hunterem. Gdzie Hunt ostro cie atakował, a ty mówiłeś, że są lagi. Ja obserwowałem tą walkę i ich tak naprawdę nie było ich. A wieże na lv1 hero są bardzo słabe.
To jest wina emocji, po prostu wyolbrzymia się pewne fakty. Sam to miałem parę razy to wiem jak to jest.

Odnośnie mojej walki z Tobą to było tak. Zagraliśmy, wywaliło mnie (przedstawiłem Ci odrazu dowód). Później odbyły się 2 walki moje (z huntem i z lc). I podczas tych walk zauważyłem moje olbrzymie błędy. Osiągnąłem w tych meczach słabe wyniki, ponieważ nie walczyłem od początku. Tylko dałem sobie zabrac kopalnie, stąd tylko jeden pkt. w obu meczach. Z tobą tego błędu nie popełniłem. Powiem Ci, że we wszystkich meczach w finałowej grupie odbywają się walki od początku. Każdy walczy od początku o kopalnie na całej mapie. Dziwię się Tobie, że po walkach ze mną i z huntem, gdzie dostałeś prawie po dupie nie zmieniłeś taktyki. Powiem szczerze, że nie podoba mi się twoja gra. Nic nie robisz przez kilkanaście minut czekając tylko na księżycowych. Taka gra jest do dupy, jeśli grasz tylko jedną jednostką, bo wiesz, że ona jest najsilniejsza. Powinno się grac wszystkimi jednostkami.

Walka Twoja z Furionem nie będzie się odbywała od nowa. Powiem dlaczego.
- Na pewno nie dlatego, że jest moim bratem. Jakbym oglądał każdą inną walkę zrobiłbym tak samo. A jak Furion by się zachowywał nie fair-play podczas walki to dostałby odemnie ochrzan sm04
- Lagi to pojęcie zbyt ogólne. Nie można sobie powiedziec ot tak, że ma się lagi i od nowa. Trzeba to udowodnic. Chyba wyobrażasz sobie taką sytuacje, że gram z tobą 15 razy tylko dlatego, że byłem na straconej pozycji i powiedziałem "lagi". To dopiero byłby chaos w turnieju.
- Sam zaproponowałem podczas tej walki, żeby odbyły się testy. Czyli sprawdzenie czy jednostka zabija. Takie testy były wiele razy odbyte i nie wyryto żadnych lagów. Jednostka normalnie atakowała.
- Miałeś dużo gorszą pozycje podczas walki. Byłeś na straconej pozycji. Nie miałeś szans na wygraną.
- Powiem i pewnie tego nikt nie zaprzeczy, że wszyscy gracze, którzy grali baśniowymi istotami odrazu atakowali bazę. Nie pamiętasz Coriosa, EnZoOo? Nie grałeś z nimi podczas ostatniego turnieju. Baśniowe Istoty mają świetne warunki do szybkiego ataku. A wiadomo, że jakbyś wyprodukował KS to baśniowe istoty byłby bez szans.


Zachęcam innych do wypowiedzi
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Wyniki: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: EnZoOo » sob, 4 lip 2009, 23:19

Baśniowe istoty są niepokonane o tak to powiem . Wygrałem turniej dzięki słabej jednostce a mianowicie baśniowy smok . Jak kazdy smok 280 pd mial to ksiezycowy nawed po badaniach nic by nie zrobil . Nie zapominajcie też że księzycowy ma wrażliwośc na ogień .

Greg nie buntuj sie ze przegrales walke .
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Wyniki: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: Administrator » sob, 4 lip 2009, 23:24

Ja świetnie rozumiem te nerwy po przegranej walce. Zwłaszcza jak się jest faworytem. Mnie też one ponosiły po przegranej walce. Dobrze, że nie napisałem na ten temat na forum. Bo pewnie składało by się to z samych wulgaryzmów i bezsensownej treści
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
greg
Champion
Champion
Posty: 150
Ulubiona rasa: Random
Kontakt:

Re: Wyniki: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: greg » sob, 4 lip 2009, 23:28

Dobra.. masz częściowo rację..nerwy są niepotrzebne. w sumie nie gramy o złote kalesony.. Ponadto dodam tylko, że mapa do sieci turniejowej- jest do dupy, krótko mówiąc zwalona, teraz to doskonale zauważyłem, na dole jest gorsza strona, nie powinienem się zgodzić Furionowi na zamianę stron.. zła lokalizacja startu jednostek, złe rozłożenie kopalni, gorsze rozstawienie wież. na obronę gorsza pozycja. (nie wiadomo gdzie się budować) i admin nie chrzań głupot, nie ucz tu nikogo grać, wiadoma sprawa, że Wyskokimi nie wygrasz z baśniowymi jeśli nie zdążysz jak najszybciej zrobić księżycowych. W ogóle ta rasa opiera się głownie na tych jednostkach.. co prawda można robić lodowe strażniki na obronę, ale baśniowymi wlecą smoczki, wydając surkę nie zdążysz ulepszyć 5centrum. i dowidzenia, więc Admin nie ucz grać mnie tą rasą. Pierwszą walkę miałem z Tobą wygraną, ale co za fart, że wyszło Ci w dobrym momencie.

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Wyniki: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: Administrator » sob, 4 lip 2009, 23:43

Jestem gotowy na wszelkie propozycje odnośnie poprawy mapki. Jedynie co mógłbym zmienic to położyłbym kopalnie bardziej po lewej stronie.
Znaczy wiecie ta mapka była modyfikowana z 2 vs 2. I zgodzę się, że ta baza jest za duża jak dla jednego gracza, zwłaszcza jak się gra bez hero, gdzie produkujesz znacznie mniej wojsk. Na razie jest to najlepsza mapka do rozgrywek turniejowych, z chęcią zobaczę wasze propozycje swoich mapek sm04
Mam trochę odrębne zdanie na ten temat: Wolałbym grac na dole (między innymi dlatego, że zawsze bronie całej bazy).

Greg nie mam zamiaru Cię uczyc gry. Po coś zostały skonstruowane inne jednostki niż KS w wysokich elfach. Sam jak teraz grałbym wysokimi to nie grałbym na KS'y. Na pewno zastosowałbym inną taktykę (po prostu mi obrzydło granie nimi). To tylko moja przestroga. Ze słabszym graczem Ci wyjdzie, ale już lepsi wykorzystają ten twój kilkunastominutowy marazm w grze.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Wyniki: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: Louis EX » ndz, 5 lip 2009, 00:10

Cóż tez jestem zdania, że mapa jest do zmiany. Trzeba o tym podyskutowac przed kolejnym turniejem. Zresztą jak greg słusznie zauważył nie gramy o nie wiadomo co. To ma byc zabawa w formie rywalizacji.

Awatar użytkownika
olowek
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 118
Ulubiona rasa: Nieumarły / Leśny elf
Kontakt:

Re: Wyniki: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: olowek » ndz, 5 lip 2009, 01:41

Ja chciałbym dodać, żę w wysokich elfach oprócz KS są inne bardzo ciekawe jednostki ... np. te mistyki czy jak one sie zwą.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości