Turniej Czerwiec 2009r. (zakończony)

Zablokowany
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: Administrator » pt, 5 cze 2009, 15:09

Greg chyba jesteś trochę przeczulony na punkcie Alka i słowa "wieśniak- chłop ze wsi".
Rozumiem, że to uniesienie było tylko ze względu na złą interpretację. Ale teraz myślę, że jest w porządku.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: aleksanderek48 » pt, 5 cze 2009, 15:10

a [*][/color].. ten mi calym postem ubliza wogole niepiszac a temat a admin se ma to w dupie


Czy od mojego postu ktoś Ci ubliża? Chyba poprawiłem wszystkie słowa ubliżające... Admin

Awatar użytkownika
greg
Champion
Champion
Posty: 150
Ulubiona rasa: Random
Kontakt:

Re: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: greg » pt, 5 cze 2009, 15:31

Admin właśnie tak się składa, że Alek często wprowadza na hamachi słownictwo chamskie w moją stronę.. a jak się dowiedział że Fuksiak to mój brat, który faktycznie mieszka na Wsi coraz częściej zaczął uprawiać swoje haniebne praktyki, wykorzystując co popadnie. Ja na te szczeniackie wybryki musiałem jakoś zaareagować.. Na pewno przyczyna leży po tym jak kilkakrotnie przegrał w sieci, przez to, że nie daliśmy mu rozbrykać się jego piromantą ponieważ stwierdził że kupcami nie gra. wogóle to stwierdził że nie gra z przyjemności jedynie turniej go interesuje..

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: Administrator » pt, 5 cze 2009, 15:44

Jeśli występują takie zachowania to musicie mi przedstawic dowód. O tego jest przycisk na klawiaturze |Print Screen| oraz kopiowac całą rozmowę i mi ją pokazywac. A będą wyciągnięte konsekwencje.

Oczywiście ja prowadzę odpowiednią adnotacje odnośnie waszych zachowań (niewidoczny temat dla użytowników).
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: aleksanderek48 » pt, 5 cze 2009, 15:45

greg pisze:Sory Winnetou

myślałem o 1vs 1

Widać. panikę ALka bo zapowiedział, że baśniowymi chce grać na taktyce Enzoo.
Ala pokaż swoje kolana----- po prostu przegrywać nie potrafisz. (te same schematy)
i nie nazywaj tu nikogo chłopem ze wsi, bo sam jesteś. [*][/color] ze Wrocławia. Coś mi się zdaje że u Was w tym roku będzie parada miłości na platformach.. a może [*][/color]... w rytmie techno...
heee...
co to znaczy "Ala pokaz kolana"? albo ze chce taktyke enzo zgapic jak on daje 25 do expa dla smokow, a bedziemy grac bez bohatera? wogole z [*][/color] niebede dyskutowal to niebede pisac co on robi...

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: Administrator » pt, 5 cze 2009, 15:50

Teraz ma byc OK.
Przeklinanie, ubliżanie dalsze będzie karana (Banem).
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: Pielagoroth » pt, 5 cze 2009, 16:35

Admin powinieneś od razu wykasować te posty a nie bawić się w zasłanianie wulgaryzmów. Mało wnoszą one do tematu. Widzę, że wkońcu ktoś się porządnie oburzył na Alka chociaż w tym przypadku z dziwnego powodu xD

Jednak wracając do kwestii i turnieju. Greg na poprzedniej stronie napisał:
ponieważ:
*skończyło by się marudzenie (wiozłem złą rasę i dlatego kiepsko mi szło itp.) każdy by grał tą rasą jaką komputer mu wylosuje.
Ten argument akurat jest bez sensu. Może nie będzie marudzenia, że ktoś wziął złą rasę ale będzie marudzenie typu:
"Przegrałem, bo mi gorszą rasę wylosowało ble ble"
I na pewno tego będzie więcej niż było. Oczywiście mi się bardzo nie podoba pomysł z losowymi rasami. Dalej kwestia wyłączania gry. Zdecydowanie jacyś nieuczciwi gracze widząc, że im rasa nie pasuje będą wyłączali grę twierdząc, że ich wyrzuciło. Do tego jak kogoś naprawdę wyrzuci to też może zostać oskarżony. Mnie wczoraj też wyrzuciło podczas gry i to w takim momencie, że jestem pewien o oskarżenie w moją stronę. Brak bohaterów też mi się nie podoba. Tyle na ten temat.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: LordCan » pt, 5 cze 2009, 20:38

Jeśli można się wtrącić to mam prośbę Alek Greg przestańcie się już kłócić bo to jest tylko zabawa a nie gra o jakiś nagrody warte kilka tys. a jak chcecie się tak kłócić to róbcie to między sobą a nie przy wszystkich bo jeden na drugiego jedzie cały tydzień bez przerwy sm26
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: EnZoOo » sob, 6 cze 2009, 10:47

Zapisuje się .
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
baniak219
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Barbarzńca, Elfy
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: baniak219 » sob, 6 cze 2009, 12:32

To i ja się zapisuje sm04

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości