Turniej Czerwiec 2009r. (zakończony)

Zablokowany
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: Administrator » czw, 4 cze 2009, 17:17

Alek czy z tego wynika, że będziesz grał baśniowymi? :)
Tak samo teraz mogę Cię posądzic o zgapianie ras zwyciężców oraz ciekawych taktyk ras występujących w turnieju. Ale nie robię tego, bo nie ma czegoś takiego jak ZGAPIANIE.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: Pielagoroth » czw, 4 cze 2009, 18:34

Admin gadasz z sensem. Po raz kolejny muszę się z tobą zgodzić. A co do Alka: już się zapisałem i powodzenia z tymi Sylfami xD
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: aleksanderek48 » czw, 4 cze 2009, 19:10

ty sie admin tak nieupewniaj bo tylko napisalem ze sylfy bo to najslabsza jednostka do walki ( poza nietoperzem )

Awatar użytkownika
greg
Champion
Champion
Posty: 150
Ulubiona rasa: Random
Kontakt:

Re: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: greg » pt, 5 cze 2009, 11:33

olowek pisze:Na losowe ciekawie mogloby byc ;D
Zgadzam sie w 100%
Na losowych rasach grało by o wiele bardziej ciekawie.,

ponieważ:
*skończyło by się marudzenie (wiozłem złą rasę i dlatego kiepsko mi szło itp.) każdy by grał tą rasą jaką komputer mu wylosuje.

*każda nowa gra w turnieju na losowej rasie to inna taktyka i inne możliwości.. (Ja się nie boję grać Krasnalami czy Plagą i innymi rasami;)

* Jak Wiece gramy bez bohatera; Extra pomysł mi się podoba, ponieważ przy okazji: skończy się przewaga np.WYSKOICH ELFÓW> druciarze i kupcy, dawali większą przewagę w turnieju tym i tak silnym rasom.

*turniej.. sama nazwa mówi że jest dla graczy lubiących się sprawdzić, oraz posiadających odpowiednią wiedzę o tej grze. dlatego gracze którzy tylko umieją grać jedną rasą zostali by szybko pokonani.. i o to chodzi każdy powinien sprawdzić się każdą rasą w turnieju a nie jakaś lamka nauczy się jedną rasą i non stop ta sama taktyka.
Na koniec powiem. LOSOWY> turniej bez boh. trudniejszy ale ciekawszy i sprawiedliwszy.
Co Wy o tym sądzicie?

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: aleksanderek48 » pt, 5 cze 2009, 12:41

znajac chlopy ze wsi, to by przy armii zobaczyli jaka maja rasa i jakby niepasowala to by wylaczyli gre i powiedzieli ze ich wywalilo...

Awatar użytkownika
greg
Champion
Champion
Posty: 150
Ulubiona rasa: Random
Kontakt:

Re: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: greg » pt, 5 cze 2009, 13:53

aleksanderek48 pisze:znajac chlopy ze wsi, to by przy armii zobaczyli jaka maja rasa i jakby niepasowala to by wylaczyli gre i powiedzieli ze ich wywalilo...
We 2vs2 rzadko się zdarza że kogoś wywala.. mam nadzieję że nikt by nie wykorzystywał oszustwa celem restartu , zresztą można by było przy okazji w grze sprawdzić jaką rasę wylosował. Monotonne jest to że znowu będą w akcji 3-4 rasy.. i te same strategie.

Awatar użytkownika
greg
Champion
Champion
Posty: 150
Ulubiona rasa: Random
Kontakt:

Re: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: greg » pt, 5 cze 2009, 14:19

Sory Winnetou

myślałem o 1vs 1

Widać. panikę ALka bo zapowiedział, że baśniowymi chce grać na taktyce Enzoo.
Ala pokaż swoje ----- po prostu przegrywać nie potrafisz. (te same schematy)
i nie nazywaj tu nikogo chłopem ze wsi, bo sam jesteś. [*][/color] ze Wrocławia. Coś mi się zdaje że u Was w tym roku będzie parada miłości na platformach.. a może [*][/color]... w rytmie techno...
heee...

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: aleksanderek48 » pt, 5 cze 2009, 14:21

sam sie nazwales wiochmentem... ja niemowilem na forum ze ty... a ty mi ubliżasz... a enzo mam taktyke z bohaterem, wiec czemu mam zgapic? poza tym niegram basniowymi

Awatar użytkownika
greg
Champion
Champion
Posty: 150
Ulubiona rasa: Random
Kontakt:

Re: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: greg » pt, 5 cze 2009, 14:45

Myślałem że TY pierwszy w moją stronę rzucasz jakieś burakowe bluzgi..
Na przyszłość radzę; nie obrażaj nikogo na tym forum to i Ciebie nikt nie będzie obrażał. Ja mam pochodzenie prowincjonalne ale obecnie meldunek Warszawski i dużo znajomych; w mieście i na wsi. Nie lubię chamstwa i braku tolerancji, ale lubię takich [*][/color] jak ty [*][/color]. Nie ma znaczenia skąd ktoś pochodzi, liczy się kim jest.. ;P ..........itd itp.

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Turniej Czerwiec 2009

Post autor: Administrator » pt, 5 cze 2009, 14:55

Greg przecież chłop ze wsi o którym wspomniał nie był kierowany do Ciebie, tylko do ludzi grających nieuczciwie. Więc nie wiem skąd ten najazd na Alka.

Poza tym staje się to już plagą, wyłączanie rozgrywki i mówienie, że wywaliło. Nawet mi przy bardzo ciężkich lagach, gdzie gra strasznie tnie nie wyłącza mi się rozgrywka do pulpitu. No chyba, że sam wyłączę. Tylko pamiętajcie jak będziecie chcieli oszukiwac to wychodźcie z gry do pulpitu, a nie rezygnujecie z gry, a później piszecie, że was wywaliło (nie podam konkretnie nick'a, ale tak się zdarzyło).
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości