Turniej Wielkanocny 2013r. (przełożony)

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Turniej Wielkanocny 2013r. (przełożony)

Post autor: Administrator » pt, 22 mar 2013, 23:44

Turniej Wielkanocny 2013r.
pt. "Kto królik, a kto kurczak?"
Obrazek
Użytkownicy i użytkowniczki,
z racji zbliżającej się tygodniowej przerwy świątecznej zapraszam wszystkich na wzięcie udziału w następnej serii epickich bojów. Turniej będzie w odświeżonej wersji, sposób rozgrywek został zmieniony, powrócono do systemu 3 ras. Zobaczymy, kto pokaże się z dobrej stronie w nowej odsłonie. Jest to czas nie tylko dla najlepszych graczy, ale również dla początkujących, którzy będą mogli się czegoś nauczyć, podejrzeć, jak grają lepsi. Mam nadzieję, że ilość wolnego czasu Wam dopisze w te święta i dołączycie do tego wydarzenia.
Pozdrawiam
Admin



&2 Zasady
Zasady mistrzowskie
Ważniejsze zmiany:
Cały turniej na programie - Hamachi.
Główna sieć hamachi: 160-127-061
bez hasła

Bohater: lv4 tymczasowy, klasa: kupiec, rasa: zgodna z graną rasą.

Szybkość gry: Szybsza prędkość gry
Czas rozejmu: 3min. 20s. ~ 5min. w grze
Remis: po 40min. ~ 1h w grze

Sposób gry:
Zaczynamy od fazy pucharowej (single elimination). Z 12 osób wylosujemy 6 par (A1, B1, C1, D1, E1, F1), z których awansuje 6 osób, później kolejna eliminacja, i 3 zwycięskie osoby wchodzą do grupy finałowej.
A1 - D1
B1 - E1
C1 - F1
Mecze w fazie pucharowej i grupowej są rozgrywane systemem do dwóch wygranych.



&3 Rasy
Wybieramy 3 rasy, którymi chcielibyśmy zagrać, rozgrywki będą toczone systemem rasowym. Tym razem każda rasa ma swój współczynnik punktowy i obowiązuje limit, którego nie możemy przekroczyć! Dopasowujemy 3 rasy, aby wszystko się zgadzało.
Orkowie - 10
Demony - 9
Mroczne Krasnoludy - 8
Wysokie Elfy - 8
Minotaury - 8
Zaraza - 7
Mroczne Elfy - 6
Nieumarli - 6
Rycerze - 6
Imperium - 6
Barbarzyńcy - 6
Rój - 6
Ssrathi - 6
Leśne Elfy - 5
Krasnoludy - 5
Limit punktowy: 20

Wybrane 3 rasy, którymi chcemy grać, przesyłamy do mnie na PW.
Wyślij wiadomość



&4 Sędziowanie
Przy każdym spotkaniu powinni towarzyszyć sędziowie. Zajmować się będą sprawnym przebiegiem, wyznaczaniem hosta, prawidłowościami oraz przestrzeganiem ustalonych zasad, wydawaniem decyzji (orzeczenia, warunki lagowe) oraz odkrywaniem mapy.
Walka może się odbyć bez sędziego, ale w razie jakichś wątpliwości/zdarzeń jest wysoce prawdopodobny re-mecz.
Każdy może się zgłosić na sędziego, wystarczy napisać do mnie wiadomość, na losowaniu zostaną ogłoszeni.


&5 Oglądanie
Każdy może zgłosić się po wejściówkę. Zasady przyznawania oraz zgłoszenia: przed meczem zgłaszamy swoją chęć oglądania, sędzia losuje, jeśli osób jest za dużo.
Obowiązywać nas również będą zasady oglądania: 1) wybieramy nazwę herosa i klikamy 2x |Dalej|. Jeśli ktoś doda choć jeden punkt, to może nastąpić wyrzucenie gracza, co również ma wpływ na przyznawanie dalszych wejściówek. Odkrywaniem zajmuje się tylko i wyłącznie sędzia. 2) Jeśli istnieje jakakolwiek przesłanka (przyjaźń wirtualna i bezpośrednia), to obserwatorzy muszą być na danym komunikatorze głosowym, aby zapobiec podpowiadaniu. 3) Dozwolone jest komentowanie pisemne, używamy do tego |ctrl + enter|.
Przypominam drugi raz, że za rozdanie choćby jednego pkt'u oraz wybranie jednostki Sędziowie mają prawo do wyrzucenia gracza. Za wniesienie rzeczy mogących wpłynąć na rozgrywkę jest bezwzględne wyrzucenie i zakaz 3-meczowy. Nie wolno również komentować pisemnie, nie używając team czata. Jeśli ktoś nie ma wprawy w używaniu tego kanału, niech lepiej nie komentuje, albo nie mówi strategicznych rzeczy.


&6 Filmy WOG
Będą nagrywane filmiki i umieszczane na youtube, aby później można było obejrzeć. Nagrywamy tylko najlepsze mecze. Na pewno nagram najlepsze mecze. Obiecuję, że będzie przynajmniej 3 nagrane filmiki :>


&7 Czas walk
29 marzec - 1 kwiecień 2013r.
Usilnie proszę, by czas w tych godzinach sobie zagospodarować, nauczyć się lub zrobić coś wcześniej, byście mogli spokojnie rozegrać swoje mecze. Jeśli komuś naprawdę nie będzie pasowało, musi zgłosić mi, wtedy rozegra swój mecz wcześniej lub w innych godzinach, dzień musi pozostać ten sam! Niestawienie się na mecz grozi przegraną.

Piątek: 19-21 Losowanie + pierwszy etap fazy pucharowej
Sobota: 17 - 21 : pierwszy i drugi etap fazy pucharowej
Niedziela: 17-21 drugi etap fazy pucharowej + faza finałowa
Poniedziałek: 17-21 faza finałowa
Warto być, by pooglądać ciekawe i emocjonujące walki :)


&8 Skype
Obrazek
W godzinach rozgrywania turnieju będę organizował spotkania na skype. Kto będzie chciał dołączyć, pokomentować, porozmawiać lub po prostu pośmiać się, zapraszam :> O 18 będę dołączał chętnych do rozmów, wystarczy napisać na Hamachi - mój nick to Kolega Bosman. Tym razem będzie to regularne siedzenie, na pewno będę!


&9 Nagroda: Podczas losowania do turnieju (tj. najbliższy piątek 19:00) zostanie ujawniona (będzie to nagroda rzeczowa lub pieniężna).
Obrazek


&10 Mapy
Cały turniej na Chaos Lysea.


&11 Sprawozdanie
W tym temacie będzie można zamieszczać sprawozdanie z dnia zmagań, zamieszczamy go pod koniec dnia. Jako, że jest obowiązek rozegrania codziennie przynajmniej jednego meczu i w danych dniach kolejnych faz rozgrywek, możemy złożyć wytłumaczenie, dlaczego nie rozegraliśmy meczu, dotyczy to obecności online (nieobecność musimy zgłosić wcześniej), np. byłem o tej do tej godziny, nie było sędziego czy przeciwnika, umówiłem się z przeciwnikiem na dzień następny na 8, coś w tym stylu, by nikt nie czuł się pokrzywdzony walkowerem, macie szansę się usprawiedliwić.
Zachęcam do pisania tego, jeśli ktoś nie chce się czuć pokrzywdzony wynikiem.


&12 Limit uczestników
Aby turniej odbył się liczba uczestników musi wynieść przynajmniej 12, inaczej turniej zostanie odwołany.

Koniec zapisów: piątek 29 marze 18:00
Losowanie: piątek 29 marze 19:00 (na skype)
- pierwsze gry odbędą się zaraz po losowaniu.
Początek turnieju: piątek 29 marzec 20:00

Jeszcze raz zachęcam do regularnego spotkania od 17 i rozegrania meczy, aby każdy też mógł przyjść, pooglądać, pograć, ogólnie miło spędzić czas.
Zapisujcie się :)

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Turniej Wielkanocny 2013

Post autor: Kronos » pt, 22 mar 2013, 23:48

JA PIERWSZY NIE APP BENC ZAPISUJE SIE


#1
:cowboy:

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Turniej Wielkanocny 2013

Post autor: Apollyon » pt, 22 mar 2013, 23:57

Zapisuję się jako Krulik (Nie mylić z Krulem Mruw) :)


#2

Awatar użytkownika
Qui-Gon
Lunarion
Lunarion
Posty: 184
Ulubiona rasa: Każda
Kontakt:

Re: Turniej Wielkanocny 2013

Post autor: Qui-Gon » sob, 23 mar 2013, 09:39

I'm rolling, they hating

#3
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
EBISLAW
Łowca
Łowca
Posty: 37
Kontakt:

Re: Turniej Wielkanocny 2013

Post autor: EBISLAW » sob, 23 mar 2013, 13:37

Yeaaahh moj 1 turniej zobaczymy:))

#4

Awatar użytkownika
Adrenalina666
Lunarion
Lunarion
Posty: 291
Ulubiona rasa: Wszystkie rushowe
Lokalizacja: Polska:)
Kontakt:

Re: Turniej Wielkanocny 2013

Post autor: Adrenalina666 » sob, 23 mar 2013, 15:44

Nie jestem pewien swojego udziału w tym jakże prestiżowym turnieju, no ale zobaczymy, póki co, zapiszcie.

(mam kłopotliwą sytuację i dlatego nie jestem pewien udziału)

#5
Wrogów lubię martwych, a miecze na ostro.

Obrazek
Bo śmierć... to tylko śmiertelny zastrzyk Adrenaliny. Nikt ci jej nie odbierze...

Pomogłem?, daj plusa(kciuk w górę)

CzareK
Licz
Licz
Posty: 79
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Turniej Wielkanocny 2013

Post autor: CzareK » sob, 23 mar 2013, 20:45

#6

TheMiedziak321
Chłop
Chłop
Posty: 10
Ulubiona rasa: Demony
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Turniej Wielkanocny 2013

Post autor: TheMiedziak321 » sob, 23 mar 2013, 23:20

#7
Lubie Grać w Wbc3 oraz Spać na Łóżku : D
Obrazek

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Turniej Wielkanocny 2013

Post autor: Administrator » pn, 25 mar 2013, 17:34

ZapisujOm siem
#8
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Turniej Wielkanocny 2013

Post autor: Administrator » pt, 29 mar 2013, 21:15

Wyniki losowania:

Koszyki i rasy:

Koszyk 1:
Admin(Mr elfy, Wy elfy, Rój)
Apollyon(Wys Elfy, rycerze, Imperium)
Kronos(Minotaury, Mr Elfy, Barbarzyńcy)
Qui-gon(Zaraza, Nieumarli, Rój)
Koszyk 2:
EBI (Wys Elfy, Mr elfy, Rycerze)
Adren (Zaraza, rycerze, ssrathi)
Czarek (Minotaury, Imperium, les elfy)
Miedziak(les elfy, barbarzyńcy, demony)

Pary ćwierćfinałowe:
Apollyon vs Adren (A/B)
Kronos vs Czarek (C/D)
Qui-gon vs Miedziak (E/F)
Admin vs EBI (G/H)

System gier:
Obrazek


Zapraszam do gier! :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości