Gala WCW - 2011

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Gala WCW - 2011

Post autor: Administrator » sob, 15 paź 2011, 22:28

Adrenalina vs Seba Fallus 2:1
Adrenalina (Barbarzyńcy) vs Seba Fallus (Minotaury)
Seba przejmuje środek wojskiem, atakuje natural jak i bazę Adre bez większych skutków. Adre zaczyna produkcję pierwszych grabieżców. Sebe wywala z gry, sędzia podejmuje decyzję o remisie.

Adrenalina (Krasnoludy) vs Seba Fallus (Mroczne Elfy)
Seba zaczyna od budowy sporej ilości mrocznych piechurów, daje mu to przewagę, którą średnio wykorzystuje, nie zdobywa całego środka. Główna bitwa między piechurami a górnikami kończy się klęską Seby z powodu złej kontroli wojska. Adre zaczyna atakować buduje możdzieże w pewnej odległości od bazy Seby blokując jedno przejście. Seba podejmuje decyzję o ataku na 3 możdzieże i wojsko, choć to miejsce nie blokowało ani nie broniło jakiejś cennej rzeczy, Adre dochodzi do Khazimów oraz Władców Run i wygrywa gre.



Pielagoroth vs Kronos 0:2
P (Nieumarli) vs Kronos (Rycerze)
Piel robi ekonomiczny rush (z zombie do kopalń), próbuje z kilku stron atakoawć, niestety nieudanie, Kronos niszczy środek dochodzi do pegazów i archontów. Próbuje zamknąć w bazie Piela, ten wychodzi dwoma armiami na atak, Kronos niszczy pustą bazę Piela, armie Piela giną pod bazą przeciwnika. Krono wygrywa

P(Mroczne Krasnoludy) vs K (Barbarzyńcy)
Żelazne golemy, balisty i katapulty kontra psy oraz barbarzyńcy. Kronos dzięki dobrej kontroli wojska odpiera ataki Piela. Piel dochodzi do cieni, kronos do pegazów i jastrzębi, później do grabieżców. Seria frontalnych ataków rozwala bazę Piela. Kronos wygrywa.


Następna gala:
Jak wiemy ta gala była wzorowana na galach bokserskich. Jak wiadomo walczą gracze, którzy mogą dać największe widowisko oraz obiecujący początkujący. Pamiętajcie, że tutaj nie ma miliona szans, tak jak w boksie 2 walki przegrane mogą oznaczać brak dodatkowych kontraktów na walki. W temacie możecie zapisywać propozycje spotkań, które chcielibyście obejrzeć. Podejmę decyzje najpóźniej w środę, kto się boksuje :>

Awatar użytkownika
Adrenalina666
Lunarion
Lunarion
Posty: 291
Ulubiona rasa: Wszystkie rushowe
Lokalizacja: Polska:)
Kontakt:

Re: Gala WCW - 2011

Post autor: Adrenalina666 » ndz, 16 paź 2011, 07:32

i żeby tylko mnie nie zabrakło w next walkach!
ps:krasnale good :)
Wrogów lubię martwych, a miecze na ostro.

Obrazek
Bo śmierć... to tylko śmiertelny zastrzyk Adrenaliny. Nikt ci jej nie odbierze...

Pomogłem?, daj plusa(kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Seba Fallus 3 Wielki
Lunarion
Lunarion
Posty: 292
Kontakt:

Re: Gala WCW - 2011

Post autor: Seba Fallus 3 Wielki » ndz, 16 paź 2011, 11:37

Ja trochę pogram na sieci wgram się w wbc po długiej przerwie i liczę na rewanż :D
Kiedyś tu miałem fajne banerki za turnieje w Rome Total War... Tak jestem już stary :-D
http://totalwar.org.pl

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Gala WCW - 2011

Post autor: Kronos » ndz, 16 paź 2011, 12:27

Piel ostatnio stracił skilla. Invis zrobił lepszy rush, co to ma być xD. A barbarzyńcami obawiałem się kamienny golem rush :|, nie dziwię się, że mikrowanie barbami na berku imba. Ogólnie, dawać następnego!
:cowboy:

Awatar użytkownika
Adrenalina666
Lunarion
Lunarion
Posty: 291
Ulubiona rasa: Wszystkie rushowe
Lokalizacja: Polska:)
Kontakt:

Re: Gala WCW - 2011

Post autor: Adrenalina666 » pt, 21 paź 2011, 07:13

Admin miałeś dać do środy propozycje kto się będzie boksował!
A tu ni mo żadnych propozycji!
:(.
Wrogów lubię martwych, a miecze na ostro.

Obrazek
Bo śmierć... to tylko śmiertelny zastrzyk Adrenaliny. Nikt ci jej nie odbierze...

Pomogłem?, daj plusa(kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Gala WCW - 2011

Post autor: Administrator » pt, 21 paź 2011, 13:26

Przepraszam za opóźnienie, miałem naprawdę ciężki tydzień :<

Oto pary na następną galę:
Invis vs Appolyon
Adrenalina vs Czarek


Zapraszam w sobotę na 18, aby pograć i pooglądać.
18.00 - mecz pierwszy
19.00 - mecz drugi

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Gala WCW - 2011

Post autor: Kronos » pn, 24 paź 2011, 13:22

Adrenalina666 vs CzareK ( 2-0 )

1 bitwa.

CzareK ( Mr. Elfy ) vs Adrenalina ( Mr. Krasnoludy )
Opis : Początek, to początek. Adrenalina nie robi nic, Czarek massuje piechotę, Adrenalina przy pomocy hero i szkieletów próbuję ich zniszczyć. Adrenalina zaczyna massować cienie, czarek dochodzi do tv3, ciągle massując piechotę i mając 3 ogniki. Adrenalina 2 cieniami ( 60pd) przejmuje środek, po czym zostawia 6 cieni pod naturalem Czarka. Czarek dochodzi do czarno, zaczyna mieć lagi, Adrenalina zdobywa natural, robi katapulty. Czarek atakuję bazę Adre, bez większych skutków, po czym skarżył się na lagi, ponieważ kolumny nic nie zrobiły wieżom ( moja teoria jest taka, że był z daleko ). Adrenalina niszczy jedną wieżę, później kolejną, Czarek skarżąc się na lagi poddaje grę. Adrenalina wygrywa.

2 bitwa.

CzareK (???) vs Adrenalina (???)

Czarek nie zjawił się do wyznaczonego czasu, Adrenalina wygrał walkoverem.

Co do 2 bitwy, panie leczko, jeśli nie zgadzasz się na ten walkover, to niech rozegrają, i zeedytujesz posta.
:cowboy:

Awatar użytkownika
Adrenalina666
Lunarion
Lunarion
Posty: 291
Ulubiona rasa: Wszystkie rushowe
Lokalizacja: Polska:)
Kontakt:

Re: Gala WCW - 2011

Post autor: Adrenalina666 » pn, 24 paź 2011, 13:57

Jak nic nie zrobiły wieżom??
prawie mi wieże zniszczył tymi czarno
Ps:Cienie+katasy+wije=najs technika na mroczne elfy :>
Wrogów lubię martwych, a miecze na ostro.

Obrazek
Bo śmierć... to tylko śmiertelny zastrzyk Adrenaliny. Nikt ci jej nie odbierze...

Pomogłem?, daj plusa(kciuk w górę)

CzareK
Licz
Licz
Posty: 79
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Gala WCW - 2011

Post autor: CzareK » pn, 24 paź 2011, 16:09

Nie można by rozegrać od nowa tych walk? Coś miałem wtedy z internetem. Ta jedna już mogę odpuścić.

Markool
Inżynier
Inżynier
Posty: 25
Ulubiona rasa: ELF
Kontakt:

Re: Gala WCW - 2011

Post autor: Markool » pn, 24 paź 2011, 16:51

kurr..de zagram kiedyś?
11. Podawanie linków do stron o WBC tylko po zezwoleniu administratora (prośba na PW)

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości