Turniej Wielkanocny 2011r. (zakończony)

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Turniej Wielkanocny

Post autor: Kronos » sob, 23 kwie 2011, 22:16

Jestem zadowolony z moich wyników w tym turku dziękuję Invisowi i Matiemu za grę dla mnie ten turniej się skończył lecz inni jeszcze grają mam nadzieje że w następnym pójdzie mi jeszcze lepiej i życzę innym finału :).
:cowboy:

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Turniej Wielkanocny

Post autor: Administrator » ndz, 24 kwie 2011, 13:42

Czas walk przyszłych meczy:

Dziś
18.00 - Trzeci ćwierćfinał
19.00 - Czwarty ćwierćfinał
20.00 - może będzie Pierwszy półfinał

Jutro:
18.00 - Półfinały
20.00 - Wielki finał

Warto być w tych godzinach, 4 mecze będą nagrane i wrzucone na yt, może z komentarzem :>
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Turniej Wielkanocny

Post autor: Kronos » ndz, 24 kwie 2011, 13:55

Ej xD a moje będą wrzucone? xD czuję się urażony :P
i mogę obejrzeć finał? :D
:cowboy:

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Turniej Wielkanocny

Post autor: Administrator » ndz, 24 kwie 2011, 21:40

Furion (Minotaury) vs Piel (Nieumarli)
Wygrał Furion

Jutro muszą być rozegrane wszystkie mecze turnieju. Nie rozegranie ich grozi przegraną.

Ćwierćfinały:
Tomek vs Furion
Admin vs DL

Półfinały:
Tomek/Furion vs Invis
Admin/DL vs Appolyon
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Turniej Wielkanocny

Post autor: Administrator » pn, 25 kwie 2011, 19:31

Ćwierćfinały:
Tomek vs Furion 1:2

Tomek (Demony) = Furion (Rycerze)
Walka bardzo wyrównana, choć przez większą część gry Tomek atakował bazę Furiona, nie zadając do końca gry znacznych obrażeń. Furion broni się mieczami, katedrą, archontami i pegazami. Środek przez całą grę nie zostaje przejęty i zagospodarowany. Gracze wzajemnie sobie niszczą armie na równej ilości kopalń. Tomek atakuje demonami oraz impami. Pod koniec gry wytwarza przywoływaczy, które pomagają mu zyskać przewagę, naturalne kopalnie zostają wyczerpane. Niestety dla Tomka, nie starcza mu czasu, by pokonać Furiona, dzięki przewadze. Sędzie ogłasza remis.
Tomek < Furion
Furion po przejęciu własnych kopalń, podchodzi własnym herosem pod wieże Tomka i mu je przejmuje, później te wieże niszczą budynki i hero Tomka :p Wygrywa Furion/

Admin vs DarkLord 2:0
A (Demony) > DL (Wysokie Elfy)
DL zaczyna od b. szybkich smoczych rycerzy. Admin wykorzystuje to, atakując bezbronny natural i niszcząc go 3 zmorami. Admin wzmacnia przewagę ekonomiczną przez zagospodarowanie środkowych kopalni. Dużo większa armia Admina składająca się z sukubów, zmór oraz kosiarzy niszczy DL-a.
A (Mroczne Elfy) > DL (Barbarzyńcy)
Walkę o środek wygrywa Admin, atakuje bazę i niszczy 2 wieże, DL udaje się wybronić, następnie Admin z zaskoczenia niszczy natural DL-a. DL zebrał znaczną armie z psów, barbów oraz jeźdźców, atakuje Admina bazę, bez większych skutków. Admin dochodzi do czarowników oraz kapłanek i pokonuje DL-a.


Półfinał:
Admin vs Appolyon 2:0

A (Mroczne Elfy) > App (Barbarzyńcy)
Bardzo podobna walka do tej z półfinałów. Adminowi udaje się zyskać przewagę na środku zniszczyć natural, dojść do kapłanek i czarowników. Wspomnę, że Appowi udało się szybko dojść do tv5 i zaczął produkcję grabów, niestety było to w momencie decydującego ataku Mrocznych Elfów.
A (Demony) vs App (Wysokie Elfy)
App tworzy strażników lodu, dobrze zabudowuje natural. Admin nie próbuje go na początku atakować, ale wykorzystuje mobilność swojej armii i zagapienie Appa niszcząc mu wszystkie wieże wokół bazy. App broni bazy, Adminowi udaje się zaskoczenia zniszczyć natural. App szybko dochodzi do moonów, Admin widząc to przeprowadza atak z całego wosjka, udaje mu się pokonać Appa, mającego kilka moonów. Ta walka była nagrana, wkrótce będzie na youtubie, z mojej perspektywy, jak gram, może ktoś się nauczy pożytecznych zagrań, sztuczek.


Dziś wieczorem lub jutro półfinał oraz wielki finał :) Ogólnie większość gier jak na razie w fazie pucharowej były bardzo wyrównane i decydowała minimalna lepszość jednego gracza oraz dopracowanie o szczegóły decydowały o zwycięstwie
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Turniej Wielkanocny

Post autor: Apollyon » pn, 25 kwie 2011, 21:31

Wspomnę jeszcze o pierwszej walce Apollyon (Nieumarli) vs Admin (Wysoki Elf). Admin po zaciętej bitwie zdołał odeprzeć rush tracąc kilka wież i budynków. W momencie dojścia do Liszy i niszczenia naturala Admina, wyrzuciło go z gry a sędzia uznał moją wygraną. Czy będzie bitwa o 3 miejsce?

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Turniej Wielkanocny

Post autor: Administrator » wt, 26 kwie 2011, 22:16

Półfinał:
Invis vs Furion 2:0

I (Nieumarli) > F (Minotaury)
Invisowi udaje się zrushować natural Furiona. Furion broni się w bazie, następnie go wywala z gry. Furion postanawia oddać grę Invisowi, uznając jego przewagę, która nie była tak duża.
I (Rycerze) vs F (Rycerze)
Furion wygrywa walkę na środku, dużo wcześniej robi Tv4 oraz archonty. Nowa taktyka Invisa, masowanie mieczy na upach skutkuje, Furion, mimo, że posiada droższą armie, przegrywa walkę o naturala, a następnie poddaje grę.

Wielki Finał
Admin vs Invis 2:0
A (Demony) vs I (Nieumarły)
W przeciwieństwie do walki tymi rasami Appa z Louisem, demon rushuje i przejmuje kontrolę nad środkiem, powiększa przewagę ekonomiczną. Invis ustawia dobra obronę, Admin niszczy rushem jedynie jedną wieżę bazie. Admin dochodzi do demonów, atakuję posiadaną armią, Invisowi udaje się wybronić, ale następna armia składająca się z demonów i impów nie daję szans na zwycięstwo tej batalii.
A (Mroczne Elfy) vs I (Demony)
Admin zaczyna od budowy obrony wokół bazy. Invis przegania bohatera przeciwnika ze środka i go przejmuje. Demony postawił wszystko na jedną kartę, próbuje rushować za wszelką cenę, nie buduje twierdz do quasitów, by nie tracić kryształu, produkuje same zmory. Admin, swoim stylem, zaczyna od produkcji kawalerii, mrocznych jeźdźców, królowych pająków oraz starożytnych ogników. Szczelna zabudowa bazę, sprawia, że wychodzi bez straty wieży oraz straty 2 budynków oraz niedużej ilości armii. Invis nie widząc szans na wygraną rushem, poddaje grę.
#FFBFBF

1. miejsce: Admin
2. miejsce: Invis
3. miejsce: Appolyon, Furion

Podsumowanie
Kolejny udany turniej mamy za sobą, udało się sprawnie rozegrać większość meczy w okresie świątecznym. Dziękuje wszystkim za aktywny udział oraz zabawę, którą każdy sobie dostarczył. Wygranych odsyłam do wielbienia, przegranych do pokazania się w następnym turnieju. W tym wydarzeniu wzięła udział cała aktywna grupa na wbcfan3, nie udało się zaprosić graczy nieaktywnych, ale grających w wbc, może następnym razem. Na podium znalazła się ekipa prezentująca najwyższy poziom w ladderze 1vs1 (oprócz Furiona, który nie gra tego typu walk). Nagrałem 2 filmiki, które wkrótce będą umieszczone na youtubie (jutro albo dziś prześlę).
Osobiście się cieszę z osobistego występu, pokazałem swoje możliwości oraz kilka dobrych gier. Niektóre jednostronne, szkoda troszkę, że przeciwnicy się mnie trochę przestraszyli i nie zaprezentowali się jeszcze lepiej. Postawiłem sobie jeden cel przed turniejem, a mianowicie rozpowszechnienie nowych ras do multi 1vs1. Myślę, że po części przełamałem tendencje do grania wyłącznie szybkimi i rushowymi rasami na rzecz ras defensywnych ale silnych. Mam nadzieje, że ludzie zaczną częściej wybierać elfy oraz tworzyć dobre obrony przeciw szybkim rasom, bo się da :) Najsilniejszą walką była dla mnie z Appolyonem, kilka razy zagroził, była szansa na pokonanie mnie. Dobre też było podejście DarkLorda, który nie przestraszył się mnie i czuł, że jest lepszy. Finał z drogim kolegą, więc wiadomo, kolega kolegę mocno bić nie będzie - jego gry trochę ryzykowne, w jego stylu. Hmh.. a najciekawszą walkę i najbardziej dramatyczną wskażę Pielagorotha i DL-a, dużo było w niej zwrotów akcji. Do następnego spotkania w gronie walczących!

Nagroda
Wspólnie z Administracją podjąłem decyzję, by nagrodę, tj. podkładkę pod myszkę z motywem fantastycznym, która należy się zwyciężcy tego turnieju, a jestem nim ja, przekazać drugiemu finaliście, Invisowi, za trud, który włożył w dojście tak wysoko oraz umiejętności, których mu nie brakuje :)
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Turniej Wielkanocny

Post autor: Apollyon » czw, 28 kwie 2011, 01:38

W poprzednim ćwierć teraz półfinał do zobaczenia w finale w następnym a wygram za 2 turnieje na to wychodzi:)

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Turniej Wielkanocny 2011r. (zakończony)

Post autor: Invis » wt, 21 cze 2011, 22:15

Dziś nadszedł dzień , w którym przyszła podkładka :) Nawet szybko biorąc pod uwage naszą kochaną pocztę ^^ . Na prośby userów wstawiam zdjęcia podkładki i "bonusa" .
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Turniej Wielkanocny 2011r. (zakończony)

Post autor: Administrator » śr, 22 cze 2011, 00:31

Invis, to teraz masz myszkę na tej kartce z całkami?
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości