Turniej Luty 2011r. (zakończony)

Awatar użytkownika
Diablo
Licz
Licz
Posty: 83
Ulubiona rasa: Wysoki Elf
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Turniej Luty 2011

Post autor: Diablo » pn, 14 lut 2011, 18:06

Ja jestem zadowolony jak na pierwszy mój turniej bez większych przygotowań poszło mi dobrze na pewno chciał bym podkreślić to co zrobił mati bo dzięki niemu rozegrałem najciekawsze i najrówniejsze moje mecze w tym turnieju wiec szacun dla matiego. Furion nic dodać nic ująć klasa wiadomo Enzooo również bardzo wysoki poziom i spodziewałem się bardziej wyrównanego finału i pamiętajmy o tych co mieli pecha po prostu trafiając na niezwykle trudnych rywali lagi jeśli takie były itp turniej ogólnie fajny ale błagam na przyszłość o większą liczbę sędzi.

Awatar użytkownika
Mati6808
Licz
Licz
Posty: 75
Kontakt:

Re: Turniej Luty 2011

Post autor: Mati6808 » pn, 14 lut 2011, 21:34

Jestem zadowolony z mojego pierwszego turnieju :)
Chociaż nie podobała mi sie mapa na której był rozgrywany, (wciaż sądze iż lysea jest za duża do 1vs1 :P) to grało się miło dzięki uczestnikom i również chciałbym pogratulować Diablo który okazał się niespodzianką turnieju :) Swietnie udało mu sie wykorzystać moje drobne pomyłki podczas walki z nim :). Walka z diablo wspominam najmilej mimo niekorzystnego dla mnie wyniku ;-)

A no i naprawdę sprawa z sędziami była niedopracowana :/ , powinno ich być więcej .

Bardzo chętnie zawalcze na przyszłym turku o wejście na podium i doświadczenie tu zdobyte napewno mi w tym pomoże :)

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Turniej Luty 2011r. (zakończony)

Post autor: Administrator » ndz, 13 mar 2011, 12:39

Zgodnie z obietnicą przesyłam Wam zdjęcie koszulki zwyciężcy Turnieju Luty 2011 :)

Obrazek

Równie duża jest szansa na wygranie koszulki w next turze.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości