Turniej Świąteczny 2010r. (zakończony)

Ankieta: Które godziny najlepiej Ci pasują?

Czas głosowania minął pn, 27 gru 2010, 21:03

9-12
3
13%
13-16
6
25%
18-21
10
42%
21-24
5
21%
 
Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Turniej Świąteczny 2010

Post autor: Louis EX » pt, 31 gru 2010, 00:06

To ja skomentuje swój półfinał :P

W pierwszej walce z Tostem niestety nie potrafiłem przedrzeć się do skupionej grupy katapult i wraz z postępem gry były one coraz bliżej mojej bazy, aż w końcu ją zniszczyły.

Natomiast w drugiej toster świetnie manewrował archontami co nie pozwoliło mi obronić bazy , nie miałem dość wojska abym mógł ogarnąć całość.

Skomentowałbym mój mecz z adminem ale to niech zrobi ktoś z obserwatorów.

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Turniej Świąteczny 2010

Post autor: Invis » pt, 31 gru 2010, 00:26

Yyy nagroda pocieszenia? xD

Awatar użytkownika
Diablo
Licz
Licz
Posty: 83
Ulubiona rasa: Wysoki Elf
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Turniej Świąteczny 2010

Post autor: Diablo » pt, 31 gru 2010, 12:09

to ja skomentuje siebie poszło mi lepiej niż myślałem choć Admin dobrze zauważył ze nie znam strategii wszystkich ale to nadrobię ale jednak jestem zadowolony ze odpadłem z osoba która zajęła 2 miejsce to daje mi dobre perspektywy. Toster gra świetnie gratki, Lex wg mnie bez formy, Admin myślę ze po prostu mnie nie docenił no i szkoda ze DL się wycofał ale turniej miły i ciekawy. NA KOLEJNY SIĘ PRZYGOTUJE BÓJCIE SIĘ :D

Awatar użytkownika
Toster
Champion
Champion
Posty: 29
Ulubiona rasa: Mroczne Krasnoludy
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Turniej Świąteczny 2010

Post autor: Toster » pt, 31 gru 2010, 16:59

Ja muszę podziękować za wygraną dwóm osobą.

Na początek Dante. Sam nie mógł startować w mistrzostwach, ale radził mi swoją wiedzą przy wybieraniu ras, za co bardzo mu dziękuję. Również zachęcał i motywował mnie solidnym dopingiem ("Nie daj Adminowi dojść do finału") :P. Ofc. do walki z Adminem nie doszło xD

Po drugie podziękowania dla (o dziwo) Admina. Podczas pierwszej gry rycerzami przypomniałem sobie, jak rozwalał nas Archontami w gali po przez manewry na machiny i budynki. Postanowiłem przetestować to podczas pierwszej walki z Mony'm i taktyka opłaciła mi się przez całą grę.

Wnioski z turnieju:
- Mapa Chaos Arabic daje straszne fory rasom posiadającym silne jednostki latające (demon, rycerz, leśny elf) oraz rasom o szybkim starcie i ataku (zaraza, mino, baśniak). Powinno na Skypie usiąść kilku zaawansowanych graczy i ułożyć plan nowej mapy,
- Małe niedociągnięcie Admina niemal zepsuło całą zabawę (incydent Tomek vs. Invisz). Na całe szczęście jakoś z tego wybrnął skierowując na moją drogę Louisa (może i lepiej).
- W końcu jakiś turniej przeprowadzono w określonym terminie (nie jest to zasługom jury, lecz motywacją zawodników i okresem świątecznym :P)
- Umiejętności niedawno przeciętnych graczy wzrosły i to bardzo. Dobrym przykładem jest nowy Czacha, Invis czy Szora. Również patrząc na swoje gry widzę postęp :P. Teraz w solo tacy gracze jak Lex czy Admin nie są już tak straszni, co pokazały osoby będące w półfinale.

Tyle. Atmosfera turnieju dość dobra, szkoda, że finał odbył się bez pełnej loży, ale czas na inną datę niestety nie zezwolił. Tak więc tyle w tym temacie :).
Obrazek

KitO
Thrall
Thrall
Posty: 2
Kontakt:

Re: Turniej Świąteczny 2010

Post autor: KitO » pt, 31 gru 2010, 17:46

Teraz w solo tacy gracze jak Lex czy Admin nie są już tak straszni, co pokazały osoby będące w półfinale.
Nieprawda, są nadal!!! :< To naprawdę potężni wojownicy...

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Turniej Świąteczny 2010

Post autor: Invis » pt, 31 gru 2010, 17:58

admin boisz się ze swojego konta napisać? xD ja nic nie mówię bo zostałem pokonany przez lexa.

Awatar użytkownika
DarkLord777
Władca Minotaurów
Władca Minotaurów
Posty: 61
Kontakt:

Re: Turniej Świąteczny 2010

Post autor: DarkLord777 » sob, 1 sty 2011, 17:11

Ehhhh... nie ma to jak Turek :/
Po nowym roku spróbuje zrobić coś z moim kompem o ile mi kaska pozwoli :D
odwlekam jego naprawę już 0,5 roku.
ale koniec z tym po 10 się za to biorę ;D.
DarkLord

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości