Mały Puchar WBC Maj-Czerwiec 2010r. (zakończony)

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Mały Puchar WBC Maj-Czerwiec 2010r. (zakończony)

Post autor: Pielagoroth » śr, 19 maja 2010, 22:33

Otwieram zapisy do Małego Pucharu WBC!

W Pucharze tym udział może wziąć każdy, ponieważ ilość miejsc jest nieograniczona. Zapis będą trwać do 31 maja. Zapraszam wszystkich tych, którzy nie zdążyli zapisać się do Eliminacji, tych którzy w tych Eliminacjach nie uzyskali awansu i tych którzy chcą się po prostu dobrze bawić ;) Jedynymi osobami, które nie mogą wziąć udziału w Pucharze są osoby mające już zapewniony udział w Mistrzostwach WBC. Są to: Admin, Alek, Dante, EnZoOo, Furion, Gase Ball, Greg, Hunter, Kackop, Lord Can, Louis EX, Moin, Pielagoroth, Toster, Wojtku.
Zwycięstwo w Małym Pucharze premiowane jest awansem do Mistrzostw WBC. Jest to ostatnia szansa na zakwalifikowanie się do tego prestiżowego turnieju i zagranie z najlepszymi. Jednak w tym wszystkim liczy się zwłaszcza dobra zabawa więc zapraszam wszystkich, tych niezdecydowanych i tych, którzy już podjęli decyzję.

Zapomniałem o jednym z ważniejszych aspektów, czyli o zasadach. Oto one Klik Jedyną nie wiadomą jest jeszcze mapa. Trwają prace nad nową, ulepszoną, na której zostaną rozegrane także Mistrzostwa.
Rasa: każdy wybiera jedną rasę którą będzie grał w Pucharze. Proszę ją przesłać wraz z jakimś kontaktem (gg, skype, mail) na PW do Admina. Pod koniec zapisów wszystkie rasy zostaną ogłoszone w temacie.
Czas Walk: organizatorzy wyznaczają poszczególne terminy w poddziale |Czas Walk|. Osoby, które chcą zmienić termin, muszą o tym napisać w tym poddziale. Niestawienie się grozi przegraną. Organizatorzy będą starali się by każdemu wyznaczony termin pasował. Na wszystkich meczach może być max 4 widzów, każdy kto zna czas walki i wyraża chęć obejrzenia może to zrobić. Wszystkie walki zostaną rozegrane oczywiście na sieciach Hamachi: wbcfan3 i wbcfan2010.

Na koniec system rozgrywania Pucharu. Jak sama nazwa wskazuje turniej zostanie rozegrany systemem pucharowym - 1/8, ćwierćfinał, półfinał, finał. Ilość rund jest zależna od ilości graczy, którzy się zgłoszą. Tylko zwycięzca uzyska awans do Mistrzostw. Na potrzeby 1 rundy zostaną ustalone dwa koszyki, z których rozlosowane zostaną pary. Zwycięzca każdej pary przechodzi dalej, przegrany odpada.

Same Mistrzostwa zostaną rozegrane następujacym systemem:
~ 16 uczestników (8 msc. zaproszenia, 7 msc. Eliminacje, 1 msc. Mały Puchar)
~ 4 grupy -> Ćwierćfinał -> Półfinał -> Finał

To chyba tyle. Zapraszam do udziału i zapisania się w związku z tym :P
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
miciek
Thrall
Thrall
Posty: 1
Ulubiona rasa: Nie określona
Kontakt:

Re: Mały Puchar WBC (maj-czerwiec 2010)

Post autor: miciek » śr, 19 maja 2010, 22:45

No to ja wyrażam chęć wstawienia się na taki turniej, chociaż na pewno będę miał jakieś problemy z czasem (mam dużo roboty) lecz postaram się jakoś uregulować mój harmonogram tak, aby pasowało to do terminów w/w turnieju.

Pozdrawiam.

P.S: Mój kontakt Skype podaje tylko i wyłącznie osobom wyższym (ranga m. in. Admin, Moderator).

#1
Obrazek
80% Newbie!

Kajoj
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 46
Ulubiona rasa: Minotaury
Kontakt:

Re: Mały Puchar WBC (maj-czerwiec 2010)

Post autor: Kajoj » czw, 20 maja 2010, 08:12

To ja się też zapisuję, chyba że komputer odmówi posłuszeństwa tak jak wcześniej (ale świeża instalacja BIOS'u i systemu to chyba nie powinien).

#2

Durin
Champion
Champion
Posty: 5
Kontakt:

Re: Mały Puchar WBC (maj-czerwiec 2010)

Post autor: Durin » czw, 20 maja 2010, 19:11

Zapisuję się.

#3

Awatar użytkownika
Cielu
Chłop
Chłop
Posty: 11
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Mały Puchar WBC (maj-czerwiec 2010)

Post autor: Cielu » czw, 20 maja 2010, 23:36

A for fun też się zapiszę:

# 4

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Mały Puchar WBC (maj-czerwiec 2010)

Post autor: Administrator » pt, 21 maja 2010, 11:34

Zapisuję też osoby zgłoszone w Eliminacjach

Miszczu #5
Baniak #6
Homik #7 - ma wrócić 23 maja
Seba Fallus #8
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Bziuxmen
Licz
Licz
Posty: 99
Ulubiona rasa: DEMONY
Kontakt:

Re: Mały Puchar WBC (maj-czerwiec 2010)

Post autor: Bziuxmen » pt, 21 maja 2010, 15:58

Hehe dawno mnie tu nie było ;p
Oczywiście zapisuje się

#9
Obrazek"Dopóki walczysz nie jesteś przegranym" Obrazek
Polecam:
http://pl.desert-operations.com/?recrui ... d=d29ybGQx

Awatar użytkownika
Qba007
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: Imperium,Ssrathi
Kontakt:

Re: Mały Puchar WBC (maj-czerwiec 2010)

Post autor: Qba007 » pt, 21 maja 2010, 16:19

Dy ja tyż się zapiszę.

#10

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Mały Puchar WBC (maj-czerwiec 2010)

Post autor: LordCan » pt, 21 maja 2010, 20:21

Baniak nie wiem czy będzie chciał grać, bo się zbulwersował na WBC....i na wszystkich.
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Mały Puchar WBC (maj-czerwiec 2010)

Post autor: Pielagoroth » sob, 22 maja 2010, 17:47

Zapomniałem dodać, że w Małym Pucharze, tak samo jak w Eliminacjach, zakazane jest używanie wlotów. Zarówno powietrznych jak i naziemnych. Dla tych, którzy nie wiedzą co to wlot zrobiłem definicję. Ponoć skomplikowana ale chyba wiadomo o co chodzi ;)

Wlot - niezwykle efektywna taktyka mająca na celu zniszczenie bazy i gospodarki przeciwnika bez konfrontacji wojsk. Polega ona na niszczeniu mobilnymi jednostkami (szybkimi, z dużymi obrażeniami) bazy i kopalń wroga omijając jego armię, wieże oraz wszelką obronę. Zwykle niszczona jest twierdza i najważniejsze kopalnie co powoduje ogromną stratę w gospodarce. Wlotem nie jest atak na budynki znajdujące się poza bazą, którą wyznaczają wieże początkowe. Do wlotów najczęściej używa się jednostek latających. Taktykę tę uznano za zbyt chamską oraz niszczącą piękno gry więc powszechnie jest ona zakazana i nie dozwolona bez uzgodnienia pomiędzy zainteresowanymi stronami.


Dodam jeszcze, że przez pierwsze 5 minut obowiązuje czas rozejmu.

Czas rozejmu - jest to czas początkowych 5 minut, w którym panuje zakaz atakowanie strony przeciwnej. Zwiad jest możliwy - ale zwiad nie może atakować przeciwnika, natomiast przeciwnik może atakować zwiad.
Czyżby? A jednak. ®

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości