Najładniejszy tytan w WBC3

Opisujemy wybrane jednostki.
Awatar użytkownika
Moltarn
Chłop
Chłop
Posty: 12
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy, Mroczne Krasnoludy
Kontakt:

Re: Najładniejszy tytan w WBC3

Post autor: Moltarn » ndz, 9 sie 2009, 17:14

No to sry, źle zrozumiałem ;>

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Najładniejszy tytan w WBC3

Post autor: Wojtku » czw, 3 wrz 2009, 19:24

Jeśli mam wyraźic swoją opinię to widzę tu samych gejów :D jeśli chodzi o mnie to balora xD. Nie no tak na serio jeśli o wygląd chodzi to Lord Melkor
z powodu dobrego dopracowania włosów na odwłoku i całym ciele efektywnie realne uderzenia. Jeśli chodzi o Siriana to nie jest zbyt dopracowany... chodzi o to że jego miecz jest zakrwawiony tylko przy uderzeniach. Lord Bane jest taki sztywny bez obrazy ale jego poruszanie nie jest zbyt dostosowanie chodzi o kościste szkielety czasem się trochę "zacinają" a resztę nie chce mi się komentowac... a co do jednostek latających to zrobili je bardzo prymitywnie. Np. Burza - niemożna go zobaczyc od dołu :D wydaje się czasem że posuwa się po ziemi. wiem że nikt nie będzie czytał tego do końca ale i tak to napisałem i nikt nie może mi tego zabronic :) chyba :D

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Najładniejszy tytan w WBC3

Post autor: Krasnoludzki Lord » wt, 8 wrz 2009, 19:26

Raczej nie może. No ale zauważ, że żadnej jednostki nie obejrzysz od dołu. I nie tylko Melcor ma realistyczną animację podczas walki, a taki Grond? Wali z gigantycznej pięści, co w tym mniej realistycznego niż u Melcora? ;) No ale z tym Sirianem i Bone to faktycznie. Balora mi się nie zbyt podoba graficznie, duży sukub. I jakoś nie specjalnie kobieco wygląda ;] Fajnie wygląda atak Kargotha: Klaszcze w dłonie, z których wyrasta błyskawica miotana we wroga :D
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Bziuxmen
Licz
Licz
Posty: 99
Ulubiona rasa: DEMONY
Kontakt:

Re: Najładniejszy tytan w WBC3

Post autor: Bziuxmen » pt, 2 paź 2009, 22:18

Balora fajnie wygląda
Obrazek"Dopóki walczysz nie jesteś przegranym" Obrazek
Polecam:
http://pl.desert-operations.com/?recrui ... d=d29ybGQx

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Najładniejszy tytan w WBC3

Post autor: Pur3viL » śr, 14 paź 2009, 01:25

tytan lesnych elfow, i balora
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Qba007
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: Imperium,Ssrathi
Kontakt:

Re: Najładniejszy tytan w WBC3

Post autor: Qba007 » śr, 14 paź 2009, 08:26

Lwi Tron oczywiście

Skjold
Thrall
Thrall
Posty: 3
Ulubiona rasa: Imperium
Kontakt:

Re: Najładniejszy tytan w WBC3

Post autor: Skjold » sob, 28 lis 2009, 09:38

Dla mnie najładniej wykonani tytani to Lwi Tron i Sirian. Lwi Tron bardziej podoba mi się w ruchu niż w czasie walki - bo trochę śmiesznie to wstawanie co chwilę wygląda ale cóż - taka specyfika animacji. :) A Sirian - budzi respekt.

Balora to faktycznie przerośnięty sukub, to już nawet Grond jest oryginalniejszy.

bks
Thrall
Thrall
Posty: 7
Kontakt:

Re: Najładniejszy tytan w WBC3

Post autor: bks » śr, 20 sty 2010, 12:11

mi najbardziej podoba się Balora

Awatar użytkownika
BrudasekPL
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 100
Kontakt:

Re: Najładniejszy tytan w WBC3

Post autor: BrudasekPL » czw, 4 lut 2010, 18:19

Czaszka Sarteka.W środku pomidorowa a ciekawe co się z resztą ciała stało?Pewnie w pomidorówce wylądowałox)
Interesuje Cię pełne spolszczenie do WBC3? Zajrzyj tutaj viewtopic.php?f=64&t=2521

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Najładniejszy tytan w WBC3

Post autor: miko » czw, 4 lut 2010, 20:58

Ciało Sarteka zostało rozczłonkowane na 100 części wątek podzielenia ciała sarteka zaczerpnięty z egipskiej mitologii (ozyrys i seth) Jego rękę znajdujemy w kampanii :) można się w II dowiedzieć że sartek został rozczłonkowany zaś jego części zostały przekazane lokalnym k'varrom... Owa pomidorówka symbolizuje jego gniew, ciało chodź martwe wciąż kipi gniewem (nieoficjalny ciąg przygód sarteka w tve)
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości