Strzelajacy madzy

Opisujemy wybrane jednostki.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Strzelajacy madzy

Post autor: aleksanderek48 » pt, 8 maja 2009, 18:12

chodzi mi o dyskusje na temat jednostek od typu szamanow do Ksiezycowego Straznika razem z druidami i czarnoksieznikami.
ja osobiscie lubie ksiezycowego bo ma niezly zasieg (8) i czar co ma wiekszy zasieg od pierscienia ognia i kosztuje glownie jedną surke (metalu duzo i malo krysztalu) 2 miejsce u mnie ma szaman, ma duzo czarow, tez kosztuje glownie jedną surke (krysztal) ale ma duze wady, nielubie kul ognia bo wolno leca w wb3, duzy budynek do budowy i przy nastawieniu "magiczny obronca" strzela tylko z pierscieni a czasem powinien z kolumn jak widzi ze siegnie kolumna bo kolumna mocniej wali, 3 miejsce szamanow goblinow, same dobre rzeczy poza zasiegiem, zyciem i tym ze jest wolny
poza tym lubie czarnoksieznikow, druidow tez ale lesne elfy maja problemy z wiezami barb. co jest problemem sm05 :/

Awatar użytkownika
Mefisto
Gornak
Gornak
Posty: 135
Ulubiona rasa: Ork
Lokalizacja: Woj.Podkarpackie
Kontakt:

Re: Strzelajacy madzy

Post autor: Mefisto » pn, 6 gru 2010, 19:43

Druidzi to koxy ;D
Szybko można ich zdobyć a w większej ilości są nie do przebicia
Najlepsza jednostka do upchania do wieży ;D
W późniejszym etapie gry nie zabiera surowców które są potrzebne bo naturalnie lesne elfy ;p studnie i ogniki

Po co odświeżasz tak stary temat //EnZoOo
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości