Najlepsza jednostka

Opisujemy wybrane jednostki.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Najlepsza jednostka

Post autor: Pielagoroth » czw, 24 wrz 2009, 18:28

Gdybym miał zacząć wymieniać jednostki, które pokona Rycerz Zagłady to byśmy tu siedzieli do jutra. I w drugą stronę. Gdybym miał zacząć wymieniać jednostki, które pokonają Archonta czy Rycerza Seniora to... Zresztą szanse, że Senior pokona Zagładę są naprawdę niewielkie. Z Archontem się zgodzę ale wszyscy mają jakieś słabe strony.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Najlepsza jednostka

Post autor: Krasnoludzki Lord » ndz, 27 wrz 2009, 10:54

A ja wiem :) na pewno z maksymalnymi ulepszeniami ten twój uwielbiony śmieszny rycerzyk poległby przed szamanem minotaurem :P efekt byłby lepszy nawet niż z czarnoksiężnikiem, nie wierzycie, to spróbujcie ;] ja się o tym przekonałem podbijając ostatnio zamek demonów
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Najlepsza jednostka

Post autor: Pielagoroth » ndz, 27 wrz 2009, 15:10

Za niedługo ten temat zmieni się z "Najlepsza jednostka" w "Jednostki mogące pokonać Rycerza Zagłady". Powodzenia życzę wszelkiego rodzaju magom z Rycerzem Zagłady.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Najlepsza jednostka

Post autor: Wojtku » ndz, 27 wrz 2009, 20:31

xD ale się tu atmosfera zmieniła... albowiem i tak każda jednostka może pokonac dziesiątki innych... a co do tego szamana to zbyt pewien nie jestem....? na co ty liczysz... przecież ciemny mithrill dla zagłady daje mu prawie nieśmiertelnośc w walce bezpośredniej i pośredniej...

Awatar użytkownika
BrudasekPL
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 100
Kontakt:

Re: Najlepsza jednostka

Post autor: BrudasekPL » wt, 2 lut 2010, 11:22

Ja lubie wiele jednostek,zabrzmi to śmiesznie ale lubie kwazyty w wieży przywołania u demonów jest badanie horda że dostajemy ich 8.Ja robiłem najazdy 8 kwazytów i taką grupką można zniszczyć bazę wroga a jak 8 zginie,znowu kontynuujemy produkcje hordy kwazytów i teren wroga jest naszxD.
Interesuje Cię pełne spolszczenie do WBC3? Zajrzyj tutaj viewtopic.php?f=64&t=2521

Awatar użytkownika
BrudasekPL
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 100
Kontakt:

Re: Najlepsza jednostka

Post autor: BrudasekPL » wt, 2 lut 2010, 12:30

Również masowymi zabójcami są zabójcy z ulepszeniami, bomby ogniowie mrocznych krasnali i zarodniki zarazy. Sześcioma ogniowymi bombami rozwaliłem legowisko goblinów, a kolejną szóstką goblina szamana czempiona. Lubie też zjawy i cienie bo raz cieniem zabiłem bohatera z 9lvl i cień zyskał 20lvl(elita elit) a jak chciałem zobaczyć ile do następnego poziomu pisało że nie można dalej awansować. Za to ich wszystkich uwielbam :)
Interesuje Cię pełne spolszczenie do WBC3? Zajrzyj tutaj viewtopic.php?f=64&t=2521

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Najlepsza jednostka

Post autor: Pielagoroth » wt, 2 lut 2010, 17:44

Dżem?! pisze:Ja robiłem najazdy 8 kwazytów i taką grupką można zniszczyć bazę wroga a jak 8 zginie, znowu kontynuujemy produkcje hordy kwazytów i teren wroga jest nasz xD.
Hehehe parsknąłem śmiechem teraz xD A z kim grałeś ? Z giermkiem ? Kwazyty są fajnymi budowniczymi - szybko się poruszają i budują. Do walki nadają się oni nijak.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Moin
Czaszka Sarteka
Czaszka Sarteka
Posty: 172
Ulubiona rasa: Daemon
Kontakt:

Re: Najlepsza jednostka

Post autor: Moin » wt, 2 lut 2010, 21:30

Dżem?! pisze:Ja robiłem najazdy 8 kwazytów i taką grupką można zniszczyć bazę wroga a jak 8 zginie,znowu kontynuujemy produkcje hordy kwazytów i teren wroga jest naszxD.


Koks! Ponoc jak Kwazyty chodza tylem do przeciwnika to dostaje sie bonus w postaci surowcow.

A tak na serio to nawet giermek poradzilby sobie z 8 kwazytami :S. Juz same wieze poradzilyby se. No cokolwiek poradziloby sobie.

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Najlepsza jednostka

Post autor: EnZoOo » śr, 3 lut 2010, 11:00

Zombi może by miał problem haha . Chop chyba dałby radę .
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
BrudasekPL
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 100
Kontakt:

Re: Najlepsza jednostka

Post autor: BrudasekPL » czw, 4 lut 2010, 18:08

To może ktoś ze mną zagra i się przekona?
Interesuje Cię pełne spolszczenie do WBC3? Zajrzyj tutaj viewtopic.php?f=64&t=2521

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości