Najlepsza jednostka z obr. obszarowymi

Opisujemy wybrane jednostki.
Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Najlepsza jednostka z obr. obszarowymi

Post autor: Pielagoroth » sob, 9 lut 2013, 23:15

Adrenalina666 pisze:To może ja wypiszę all jednostki z tego typu obrażeniami:
włócznik(czy tam barbarzyńca), olbrzym, żelazny golem, hydra, pirohydra, kriohydra, oko płomienia.
Jeszcze salamandra i żywiołak powietrza.
Adrenalina666 pisze:Ps: A machina to normalna jednostka? Machina to machina i nic tego nie zmieni. Poza tym jest pewien temat: Najlepsza i najgorsza machina więc nie będę tego tutaj dodawał. Chodzi mi o te zwykłe jednostki.
Machina to normalna jednostka. Równie dobrze ja bym mógł powiedzieć, że nie wliczamy jednostek dystansowych, bo są dystansowe i nic tego nie zmieni. Zwłaszcza, że istnieje temat "Najlepsza jednostka strzelająca"... W dalszym ciągu nie widzę sensu w wyłączaniu machin z dyskusji. To, że biją obszarowo jest jedną z ich największych zalet (zaraz po zasięgu) i powinny być tu klasyfikowane z pozostałymi jednostkami wg mnie. Na pewno temat stałby się ciekawszy niż porównywanie 8 jednostek.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
DrInnEr
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 108
Ulubiona rasa: wysokie i leśne
Kontakt:

Re: Najlepsza jednostka z obr. obszarowymi

Post autor: DrInnEr » sob, 9 lut 2013, 23:52

Ja nie jestem przekonany do maszyn, bardzo rzadko je produkuję, chyba że mam za przeciwnika rój, który jest podatny na obuch. Mowa o katapultach, bo balisty już prędzej mi się przydają, nie mówiąc już o reszcie machin m.krasnoludów, które mają różny typ obrażeń ( elektryczność i ogień )
Stary Nick: DaReK_[WOS]
Plan na dziś:
Wstać-Przeżyć-Iść Spać:D

Awatar użytkownika
Adrenalina666
Lunarion
Lunarion
Posty: 291
Ulubiona rasa: Wszystkie rushowe
Lokalizacja: Polska:)
Kontakt:

Re: Najlepsza jednostka z obr. obszarowymi

Post autor: Adrenalina666 » ndz, 10 lut 2013, 08:56

Machiny nigdy nie będą jako tako normalnymi jednostkami. Są to jednostki napędzane przez budowniczych danych ras. (a niby jak inaczej było w historii tego świata). A propos strzelających, to przecież są ze 2 przynajmniej: barbarzyńca i oko płomienia więc wykluczenie tego nie wchodzi w grę. Piel, gdyby do tego tematu doszły maszyny to zdominowałyby ten temat w jakimś stopniu. W ogóle to jest do nich osobny temat więc tutaj nie chce ich dodawać

Ps. Ty wliczałeś do tych jednostek żywiołaka? Bo z nimi to 9 jednostek, a nie 8 jest.
Wrogów lubię martwych, a miecze na ostro.

Obrazek
Bo śmierć... to tylko śmiertelny zastrzyk Adrenaliny. Nikt ci jej nie odbierze...

Pomogłem?, daj plusa(kciuk w górę)

Awatar użytkownika
DrInnEr
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 108
Ulubiona rasa: wysokie i leśne
Kontakt:

Re: Najlepsza jednostka z obr. obszarowymi

Post autor: DrInnEr » ndz, 10 lut 2013, 09:30

Pielagoroth teraz twoja kolej;D Broń maszyny:)
Stary Nick: DaReK_[WOS]
Plan na dziś:
Wstać-Przeżyć-Iść Spać:D

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Najlepsza jednostka z obr. obszarowymi

Post autor: Pielagoroth » ndz, 10 lut 2013, 13:36

Adrenalina666 pisze: A propos strzelających, to przecież są ze 2 przynajmniej: barbarzyńca i oko płomienia więc wykluczenie tego nie wchodzi w grę.
Czemu wykluczenie dystansowych nie wchodzi w grę, a machin już tak? :o Strzelające jednostki są dwie, a machin obszarowych bodaj pięć.
Adrenalina666 pisze:Piel, gdyby do tego tematu doszły maszyny to zdominowałyby ten temat w jakimś stopniu. W ogóle to jest do nich osobny temat więc tutaj nie chce ich dodawać.
Może by zdominowały, a może nie. Taki żelazny golem kładzie wszystkie machiny obszarowe jak chce, więc wcale nie maja one takiej przewagi. Normalne jednostki, dobre do porównań z innymi. Też stanowią trzon niektórych ras. Ja generalnie nie wypowiadam się dopóki nie będę mógł brać pod uwagę całego asortymentu jaki jest w grze. O ile wykluczenie smoków i tytanów jest naturalne to odrzucanie machin jest już dość dziwaczne jak na moje. Podkreślę jeszcze raz, obszarowe obrażenia to jeden z głównych atutów tych jednostek. To tak jakby zrobić temat na najlepsze jednostki posługujące się czarami i wykluczyć z niego magów. Zostałoby kilka jednostek, co ograniczałoby pole dyskusji i sens tejże.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Adrenalina666
Lunarion
Lunarion
Posty: 291
Ulubiona rasa: Wszystkie rushowe
Lokalizacja: Polska:)
Kontakt:

Re: Najlepsza jednostka z obr. obszarowymi

Post autor: Adrenalina666 » ndz, 10 lut 2013, 15:36

Ale zobacz Piel, Maszyny z natury mają, że muszą walić obszarowo, a skąd wiadomo, że takie np. oko płomienia czy salamandra mają takie obrażenia? Tylko po zagraniu w wbc3 da się odróżnić w tych jednostkach normalnych, czy one walą obszarowo czy nie.
Wrogów lubię martwych, a miecze na ostro.

Obrazek
Bo śmierć... to tylko śmiertelny zastrzyk Adrenaliny. Nikt ci jej nie odbierze...

Pomogłem?, daj plusa(kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Seba Fallus 3 Wielki
Lunarion
Lunarion
Posty: 292
Kontakt:

Re: Najlepsza jednostka z obr. obszarowymi

Post autor: Seba Fallus 3 Wielki » ndz, 10 lut 2013, 17:28

Nie wszystkie machiny mają obszarowe. Taran działo ogniowe i piekielny świder atakują normalnie ;)
Kiedyś tu miałem fajne banerki za turnieje w Rome Total War... Tak jestem już stary :-D
http://totalwar.org.pl

Awatar użytkownika
DrInnEr
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 108
Ulubiona rasa: wysokie i leśne
Kontakt:

Re: Najlepsza jednostka z obr. obszarowymi

Post autor: DrInnEr » ndz, 10 lut 2013, 22:39

Tak masz rację Seba:-D można podać te katapulty i balistę dużo tego nie ma, a za to problem się rozwiąże:-D
Stary Nick: DaReK_[WOS]
Plan na dziś:
Wstać-Przeżyć-Iść Spać:D

Awatar użytkownika
przemkool
Lunarion
Lunarion
Posty: 232
Ulubiona rasa: WBC3 Wysoki Elf i leśny , Ork :) WBC2 Mroczny Kr
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Najlepsza jednostka z obr. obszarowymi

Post autor: przemkool » pn, 11 lut 2013, 11:52

Dla mnie najlepsze Oko płomienia, Hydra, Salamandra, Olbrzym, Barbarzyńca.

Awatar użytkownika
Seba Fallus 3 Wielki
Lunarion
Lunarion
Posty: 292
Kontakt:

Re: Najlepsza jednostka z obr. obszarowymi

Post autor: Seba Fallus 3 Wielki » pn, 11 lut 2013, 16:21

Barbarzyńca? :shock: Przecież on jest cienki jak druty tramwajowe. :D Produkuje się go tylko dlatego że nie ma dla niego u barbarzyńców żadnej alternatywy ;) jedynie w wieży dobrze się sprawdza dzięki przebijaniu. Na przykład miotacz toporów znacznie lepszy jest ;)
Kiedyś tu miałem fajne banerki za turnieje w Rome Total War... Tak jestem już stary :-D
http://totalwar.org.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości