Najlepszy tytan #WBC3

Opisujemy wybrane jednostki.
fryderr
Chłop
Chłop
Posty: 13
Ulubiona rasa: Wysokie elfy
Kontakt:

Re: Najlepszy tytan

Post autor: fryderr » czw, 27 sie 2009, 13:21

Lord Melcor pisze:Najlepszy tytan to MARTWY TYTAN w środku wrogiej bazy z kopalniami w pobliżu itp :]
ja zawsze tytanem bez swity atakuje srodek bazy :P ty tez tak robisz??

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Najlepszy tytan

Post autor: Krasnoludzki Lord » czw, 27 sie 2009, 15:24

Ja raczej nie używam tytana, ale jeśli ma się już na coś przydać, to właśnie na to. Inna sprawa z władcą lasu, którego nie dosięgają wieże o normalnym zasięgu...
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Najlepszy tytan

Post autor: Pielagoroth » czw, 27 sie 2009, 15:47

Lwi Tron ma większy zasię i zadaje obrażenia ogniem, więc lepszy na wieże.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Najlepszy tytan #WBC3

Post autor: Administrator » czw, 27 sie 2009, 17:11

Ogólnie tytanami się mało gra. Ogólnie tytani są za drodzy jak na swoje umiejętności.
Jedno mi się nie podoba, że tytani są wykorzystywani jako "bomby-pułapki". Wiem, że to jest najpraktyczniejsze, ale tak nie wypada sm04 Tytan powinien chodzić z armią i z nią walczyć. Na pewno słabymi tytanami są tytani walczący wręcz. Jak jakaś osoba zauważy tytana to całą armią na niego rusza.

Najlepszymi są tytani uderzający dystansowo oraz szybko się poruszający. Tacy mogą długo przeżyć na mapce. Np. Władca Lasu, Lwi Tron, Iriki.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Najlepszy tytan #WBC3

Post autor: Krasnoludzki Lord » pt, 28 sie 2009, 09:49

Adminie, można powiedzieć, że tytan, to jednostka "bonusowa" dla gorzej grających, nie używających więcej niż np. 6 jednostek jednego typu, i wtedy kiedy masz z góry przegraną misję w kampanii, bo boty raczej nie pójdą ci wielką armią demonów, i tak wybiorą coś wolniejszego i w ogóle, wtedy tytan ma szansę odbić atak i chociażby sam ruszyć na wrogą bazę, która, w przypadku botów, jest chroniona raczej tylko przez kilka dodatkowych wież, raczej żadnych jednostek. A co najlepszego tytana, no to kargoth nawet jest dosyć niezły, nie najwolniejszy, ale przede wszystkim taki pajączek fajnie wygląda u mr. elfów
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Najlepszy tytan #WBC3

Post autor: Wojtku » wt, 1 wrz 2009, 07:54

:D moim zdaniem the best is Iriki :) ma duży zasięg jak lwi tron i władca lasu(ale władca ma przebicie więc na budynki jest do d***) Irikiemu jednak łatwiej zrobic obstawe i bardziej opłacalną. Dajmy na to kapłani - daleki zasięg jak iriki i jeszcze udrawiają do tego dodac nage i skill "tarcza"
wysłac piechote na przód i każda lepsza jednostka zaraz będzie martwa... jednostka wroga oczywiście. Chociaż tytanów się nieopłaca może byc jedynym ratunkiem na taktyke przeciwnika :I ale niepolecam.

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Najlepszy tytan #WBC3

Post autor: Krasnoludzki Lord » wt, 8 wrz 2009, 19:29

Władca lasu bierze towera na 3 hinty więc nie wiem, czy taki słaby na budynki, poza tym dość szybki + błyskawiczne wystrzeliwanie pocisków, czego nie można powiedzieć np. o irikim czy lwim tronie.
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Najlepszy tytan #WBC3

Post autor: Wojtku » wt, 8 wrz 2009, 20:15

Lord Melcor pisze:Władca lasu bierze towera na 3 hinty więc nie wiem, czy taki słaby na budynki, poza tym dość szybki + błyskawiczne wystrzeliwanie pocisków, czego nie można powiedzieć np. o irikim czy lwim tronie.

Nie wiem o jakiej części mówisz ale w 3 władca jest do kitu bo ma przebicie. Co zadaje budynkom tylko 10 dmg.

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Najlepszy tytan #WBC3

Post autor: Krasnoludzki Lord » czw, 10 wrz 2009, 14:50

Każdy d e b i l za przeproszeniem wie, że jak jest Iriki i Lwi tron, to chodzi o WBC#3, i zdaje się że nie grałeś zbyt dużo tym tytanem :|
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Najlepszy tytan #WBC3

Post autor: Wojtku » czw, 10 wrz 2009, 17:56

Tobie chodzi o 2 jeśli się nie mylę... tu musze się zgodzic władca wymiatał... ale teraz zrobił się dobry tylko na jednostki :( mogłem nim pograc w 2 i 3 więc moje zdanie jest całkiem inne jeśli chodzi o 2 oraz 3.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości