Król minotaurów v.s mrówka

Opisujemy wybrane jednostki.
Zablokowany
SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Król minotaurów v.s mrówka

Post autor: SOLO LEE » czw, 12 sie 2010, 18:41

Nie jestem do końca pewny kto by wygrał. Król minotaurów zadaje 100 obrażeń pomijając zbroję ale mrówka mogła by go przechytrzyć np. zaatakować z flanki... Hmm... A wy jak uważacie?

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Król minotaurów v.s mrówka

Post autor: TomekW » pt, 13 sie 2010, 09:10

Mrówka.
Tomek

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Król minotaurów v.s mrówka

Post autor: miko » pt, 13 sie 2010, 09:16

Mrówka wygra ziomek ta jej zabójcza walka i efektywność skuteczengo ataku z zaskoczenia. Ten boski armageddon który posiada czego więcej chcieć za 10 metalu!
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Król minotaurów v.s mrówka

Post autor: Wojtku » pt, 13 sie 2010, 10:57

No ale fakt... wyfra mrówka... ale nie jedna. :P Znacie ten bug? Wystarczy otoczyć jednostkę, a ta przestaje atakować...

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Król minotaurów v.s mrówka

Post autor: SOLO LEE » pt, 13 sie 2010, 15:20

Znam ten bug. Kiedyś pokonałem króla minotaurów szlamami. Przeprowadziłem test w edytorze. Król m. kosztuje 800 surowców wiec wystawiłem 101 mrówek (chcialem 90). Mrówki wpadły w strach ale i tak zadawały 1 pkt. Obrażeń. Król M. wygrał zyskując 101 PD. Ale co ciekawe zostało mu na końcu 8 życia z 350. Awansował z 1 lv. na 6 lv. Co oznacza że 5 razy się leczył. Gdybym wystawił więcej mrówek albo gdyby król miał wyższy poziom na początku by nie mógł tak często sie leczyć awansujac - wygrały by mrówki. Już widzę jak chłopaki w sieci zaczną stosować nową technikę walki - Rush mrówkami :-)

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Król minotaurów v.s mrówka

Post autor: Wojtku » pt, 13 sie 2010, 20:17

Czy ty seryjnie obstawiasz... że ktoś w ogóle nie zrobi kontry na mrówki? xD Wystarczy jeden bazyliszek nawet a gracz będzie miał 10100 jednostek kamienia... czyli średnio patrząc, grając na kupca... zasypiesz się sto czterdzieścioma czteroma gnolami... i ich częściami bilardowymi....

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Król minotaurów v.s mrówka

Post autor: SOLO LEE » sob, 14 sie 2010, 22:34

No dobra. Rush mrówkami nie wyjdzie. Ale przynajmniej śmiesznie by było. 100 mrówek szarżujących na wieżę :-)

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Król minotaurów v.s mrówka

Post autor: Invis » wt, 14 wrz 2010, 17:21

a może quasity? xD 20 quasitów rozwaliło mi prawie (zostało 2hp) cienia mr krasnali z all riserczami :D

Może tak nowy temat///EnZoOo

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości