Mistrzostwa WBC

Zablokowany
Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Mistrzostwa WBC

Post autor: LordCan » czw, 18 lut 2010, 20:48

Tak wpadłem se na pomysł aby zorganizować mistrzostwa Warlords Battlecry.
Fajnie by było żeby zebrać 4 grupy po 4 osoby wtedy każdy by rozegrał 3 mecze w swojej grupie(ewentualnie można też grać rewanżowe coś na zasadzie ligi mistrzów w piłce nożnej ;) wybór czy z rewanżem czy bez pozostawiam wam). 2 najlepsze osoby z grupy przechodzą dalej i rozgrywane są kolejno:
1\8
ćwierćfinał
półfinał
finał
Coś jak normalne MŚ w piłce nożnej :P
Co wy na to??
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Mistrzostwa WBC

Post autor: Administrator » pt, 19 lut 2010, 14:30

Znaczy, kontynuacja turniejów ze zmianą nazwy. Wielki Turniej planuje zorganizować na przełomie czerwca/lipca. Ten temat może posłużyć za nowości, przygotowania odnośnie turnieju.

Będzie się składał z:
1) Eliminacji (przewidywane na czerwiec)
2) Głównego Finału (1 dzień wakacji początek)

Eliminacje:
Powstanie lista zaproszeń, która gwarantować będzie bezpośredni udział w Głównym Finale, bez eliminacji. Ustali się kto powinien należeć do niej, przupuszczalnie 8 msc. Mam nadzieję, że pozyskamy wszystkich najlepszych graczy.
Reszta graczy rozegra bój o finał. Prawdopobnie do 2 win. Zapisy uruchomimy na początku czerwca.

Główny Finał:
Zgodnie z pomysłem LC-eja 4 grupy po 4 zawodników, 2 osoby awansują i dalej drabinka. Myślałem też nad swego rodzaju Pucharem UEFA. Gracze, którzy przegrają, mają jeszcze szansę zawalczyć o puchar.

Sporo meczy będzie nagrywanych + w każdym goszczą obserwatorzy. Codziennie w godzinach wieczornych zawodnicy rozegrają swoje spotkania. Chcę, aby całość zmagań odbyła się "jednym czasie". Będzie większa kontrola i pomoc nad ustalaniem terminów. Ogólnie wszystko zrobimy bardziej profesjonalne, zostanie ogłoszony dokładny harmonogram pojedynków. Losowanie bardziej skomplikowane (od razu kto z kim gra aż to finału) + transmitowane na żywo :-)

Szczegóły techniczne w późniejszej fazie (mapa, boh, zasady). Własne pomysły mile widziane :) Cdn..


edit--- Zastanawiam się nad konkursem wiedzy o wbc na skype. Nie tylko sama wiedza, ale też dodamy coś ciekawego w programie.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Mistrzostwa WBC

Post autor: Administrator » wt, 2 mar 2010, 15:03

Nowości..

wbcfan-typer
Gra polegająca na typowaniu wyników meczy, z możliwością obstawienia gracza, który wygra finał, grupę. Każdy na początku otrzyma określoną ilość pieniędzy, którymi będzie mógł dysponować. Kto uzbiera najwięcej ten wygra.

Deklaracja Uczestnictwa
Będzie zawierała między innymi:
*uczciwa i sprawiedliwa gra
*walka do końca
*pełne zaangażowanie, maksymalne możliwości
*dyspozycyjność (2,3 wieczory w tygodniu w czasie trwania turnieju)

Zapisy:
Początek przewidywany na 1 czerwca, czas trwania: 1 tydzień. Osoba zarejestrowana po 1 czerwca i zgłaszająca chęci do udziału, będzie musiała wykazać swoją aktywność (codzienne wejście na forum), w przeciwnym razie zapis będzie unieważniony.

Około 50 meczów w Wielkim Finale. Wszystkie będą sędziowane (wybierzemy 2 sędziów), z możliwością oglądania na żywo, część nagrywana.
Losowanie zaraz po eliminacjach, pierwsza gra, dzień po losowaniu. Gry będą w bliskich okresie czasowym. Przed turniejem radzę ustalać taktyki, bo w nim będzie średnio 1 dzień na opracowanie czegoś.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Mistrzostwa WBC

Post autor: Administrator » czw, 1 kwie 2010, 23:40

Coraz bliżej Mistrzostwa, coraz bliżej Mistrzostwa... czyli kolejna garść informacji.

Detale mapki:
- 4 główne drogi, 4 wejścia bo bazy (2 wąskie, 2 szersze).
- pozycje symetryczne
- teren: trawa-lód
- Aby zwiększyć bezpieczeństwo na początku gry: pozycja "naturalnych" kopalń -> płd-zach do płn-wsch (czyli w kątach po ukosie), dodatkowo jedna wieża przy tych kopalniach
-mapa widoczna od razu dla widzów (bez odkrywania)

Bohater:
Powstanie sondaż na temat: jaki powinien być..

Uczestnicy:
Celem jest udział wszystkich najlepszych graczy. Alek (aleksanderek48) wyraził chęć i możliwość wzięcia udziału. Myślę, że Bziuxmen'a też uda mi się namówić - mówię tylko o graczach mniej aktywnych.

Statystyki:
Po każdym meczu będziemy ukazywać statystyki dotyczące bezpośrednio meczu, jak i bardziej skomplikowane. np. Ilość wyprodukowanych i zabitych jednostek, ilość wydobytych surowców.

Artykuły:
Już rozpoczęła się seria dotycząca charakterystyk graczy. Proszę osoby o pomoc w tworzeniu ich.
Planuje sam napisać przed turniejem cykl postów dot. jak grać każdą rasą przeciwko Baśniowym istotom (sprawdzone i skuteczne taktyki).

Wejściówki:
Powstanie specjalny dział przeznaczony dla uzyskania ich. Mam przygotowany system, który umożliwi sprawiedliwe i sprawne działanie.

Showmatch:
Jest pomysł, który wydaje mi się, że uda mi się wykonać - a mianowicie mecz zagranicznych graczy.

To już trochę wiecie :p Zgłaszajcie na pw własne sugestie.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości