Louis EX vs Bziuxemn [T.S.09 - półfinał]

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Louis EX vs Bziuxemn [T.S.09 - półfinał]

Post autor: Administrator » sob, 12 wrz 2009, 12:16

Game 1: Filmik youtube

Dziś o godzinie 20 odbędzie się półfinał między:
Louis EX (Władcy Zarazy) vs Bziuxemn (Demony)

Zachęcam do komentarzy oraz obstawiania wyniku meczu sm04
Wkrótce będzie zamieszczony link z filmu.

Myślę, że kluczowy będzie początek gry -> Kto jakie jednostki wyprodukuje i czy poradzi sobie z armią przeciwnika w początkowej fazie gry. Zmory, Kosiarze powinni sobie dać radę z ghulami, ale jak ghuli będzie w większej ilości to przewaga idzie na zarazę. Produkcja oczu powinna zapobiec atakom jednostek latających. Zaraza w początkowej fazie mogą wytworzyć znaczną ilość armii, jeśli zrobią więcej jednostek niż przeciwnik to wygra zaraza. Raczej przewagę rasową bym wyznaczył na Zarazę, ma więcej kontr-jednostek przeciw Demonom. Jak Louis zatrzyma zmory to powinien wygrać.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Moin
Czaszka Sarteka
Czaszka Sarteka
Posty: 172
Ulubiona rasa: Daemon
Kontakt:

Re: Louis EX vs Bziuxemn [T.S.09 - półfinał]

Post autor: Moin » sob, 12 wrz 2009, 13:16

statystyka statystyka... Zaraza nie ma szans. Oczy? To nie pomoze, przynajmniej na poczatku jak ktos rozumie bieg rzeczy. Jezeli Louis nie zaatakuje odrazu i nie wbije sie do bazy - to wygra. Inaczej final Greg- Bziux

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Louis EX vs Bziuxemn [T.S.09 - półfinał]

Post autor: Administrator » sob, 12 wrz 2009, 17:55

Ghule i oczy nie dość, że są takie to jeszcze produkują się b. szybko. Wpatrywacze są świetni na subkuby, zarodnik na kosiarzy. Tylko sprawa wyeliminowania zmor.
Oczywiście dużo zależy od umiejętności gracza. Bziux jest jedno-rasowy (osoba, która potrafi grać jedną rasą) więc to jest dla niego plus, ale wiedza gracza, który gra wszystkimi rasami czyni też sporo przewagę. Pojedynek myślę, że będzie ciekawy.

Szkoda Moin'ie, że pogrzebałeś moje szanse, ale jak mawiał K. Górki "Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe" sm101
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Moin
Czaszka Sarteka
Czaszka Sarteka
Posty: 172
Ulubiona rasa: Daemon
Kontakt:

Re: Louis EX vs Bziuxemn [T.S.09 - półfinał]

Post autor: Moin » sob, 12 wrz 2009, 19:22

Teoretycznie wpatrywacze sa dobre na sukkuby, ale one czesto nie trafiaja i to jest ten bol a zarodnik to sam ginie...

Adminie, nie pogrzebalem Twoich szans, sa one tylko wedlug mnie mniejsze :P. Wkoncu Greg wygral ze mna, a jak przegrywac to z najlepszymi :D

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Louis EX vs Bziuxemn [T.S.09 - półfinał]

Post autor: Administrator » sob, 12 wrz 2009, 21:41

Komentarz do 1 meczu:
Szybkie zebrania armii przez louisa, ale nie przyniosło zbyt dużego efektu. Może trzeba było spróbować walki z jednostkami demonów, miał przewagę liczebną. Wymiana ciosów z dużą przewagą na bziuxa -> zniszczone 6 kopalni + główny budynek, Louis tylko 1 kopalnię.
Bziux widać był w lepszej dyspozycji i kondycji, ruchy Louis'a momentami flegmatyczne, spóźnione. Louis chyba zaryzykował, nastawił się tylko na szybki atak, nie wyszło to przegrał.
Bziux klasyczną swoją grą pokonał Louisa, b. dobra gra jego. Jego zmory były nie do pokonania.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości