co myślicie o własnych replayach i zrzutach??

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
egzorcystyczny
Chłop
Chłop
Posty: 18
Ulubiona rasa: Teranni i TAnki
Kontakt:

co myślicie o własnych replayach i zrzutach??

Post autor: egzorcystyczny » śr, 5 sie 2009, 15:21

tak mnie zastanawia jak czytałem o tych krasnalach....
w sensie inna sprawa ale ---
mianowicie Miko nagrywał strategie o krasnal -potem patrze plik 15 MB i 1 minutka opisu.....
i nie wiem jak bardzo jeszcze ta gra będzie żyła na polskim necie ...
ale jakby tak zacząć robić replaye z opisami???

tylko potrzeba kilka spraw..... :
1-program do nagrywania zrzutów z ekranu w formie filmów (pliki wma lub wmv)
2 -program do konwertowania i pakowania pików wm..-owskich :) :) na divix lub avi
3 mikrofon - i nagrywanie do zrzutu ekranu podtekstu i opisu...
4 - no i rzeczy najważniejszej --czyli porządnej chęci graczy do zgrywania gier z multi i opisów fajnych taktyk.


No bo wiadomo --ta gra nie ma własnego programu do replay czy co,,,
POZDRAWIAM
w sumie na kamerkę cyfrową też można zgrywać --- ale akurat nie każdy ma kamerkę
CO WY NA TO???

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: co myślicie o własnych replayach i zrzutach??

Post autor: Administrator » śr, 5 sie 2009, 15:39

Widziałeś może 2 filmiki jak nagrałem z gier turniejowych? Są na youtube.com

Już pomysł był na tego typu filmiki. Miałem nawet napisać instrukcje jak to się robi. Na pewno takie "replaye" by się przydały. Tylko w warcraft'cie walki trwają 20 min., natomiast w wbc3 rozgrywki całe trwają po 1 h i więcej.

Jest też problem z programem do nagrywania. Takie filmiki zajmują bardzo dużo miejsca, nawet po zmniejszeniu rozmiaru. Dlatego ja jak nagrywałem filmik to nagrywałem tylko najciekawsze momenty, bo po prostu miejsca brakowało. Teraz nawet ostatnio próbowałem sam nagrać taki filmik z gry. Ale jak się gra to zapomina się nagrywać.
Ciekawym rozwiązaniem jest kamera cyfrowa. Wystarczyło by ją dobrze ustawić i można spokojnie grać. Tylko niewiele osób ją ma. I nie wiem ile zajmują miejsca takie filmiki z kamery cyfrowej.
Poza tym nie znam dobrego programu do nagrywania filmików z kompa.
Ale mogę podać nazwę programu do nagrywania i zmniejszania rozmiaru filmików. Tylko, że dzieki niemu pozwoli to na nagranie filmiku max 10 min.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
egzorcystyczny
Chłop
Chłop
Posty: 18
Ulubiona rasa: Teranni i TAnki
Kontakt:

Re: co myślicie o własnych replayach i zrzutach??

Post autor: egzorcystyczny » pt, 7 sie 2009, 20:48

można bez względu na rozmiar --pliki wm... pliki mov pliki gov(jakoś tak) te z kamerki lub programów zgrywających pulpit...
urżnąć cza jeszcze nagranie z mikrofona jak co
ogólnie na RMVB i DiVX można godzinkę filma dekompresować do pojemności plus minus 100MB --ale cza umieć pakować i konwertować --- programy poszukam też -- no i komentarz --- w sumie ---czas pokaże ile zaangażowania kto wprowadzić w tego pomysła
..
potem Ciskać filmy na Youtube Lub Wrzuta.pl
bo na serwery publiczne z dyskami --raczej nie bardzo ludzie będą chcieli.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości