WBC4?

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

WBC4?

Post autor: Administrator » ndz, 2 maja 2010, 21:14

Przedstawiam Wam 2 screeny związane z WBC. Jak myślicie do czego może służyć ten budynek, skąd pochodzi oraz co to za dolina i co przedstawia. Za aktywny udział będę kontynuował i rozwijał ten temat :)

Obrazek

Obrazek
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: WBC4?

Post autor: EnZoOo » ndz, 2 maja 2010, 21:24

Nic innego jak mod, jeszcze angielska wersja. Zapewne budynki są pozmieniane, lecz funkcje nadal te same.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: WBC4?

Post autor: Wojtku » ndz, 2 maja 2010, 21:29

Dlaczego nie...? Może pare dowodów wypełzło z produkcji i powstaje wbc4? Chociaż widząc te latarnie na dole no to... w WBC byłby inny klimat, to jest skopiowane z Tibii :P albo z czego tam innego... To pierwsze to Zapewne smocza świątynia ze względu na szpony i pomniki, a to drugie no to jakiś teren związany z etherią, poznając po domach i Orkach jakaś część Syrii.

Awatar użytkownika
Skip
Gornak
Gornak
Posty: 131
Ulubiona rasa: Elfy
Lokalizacja: Las Przeznaczenia
Kontakt:

Re: WBC4?

Post autor: Skip » ndz, 2 maja 2010, 21:58

Tu się z Wojtkiem zgodze pewnie jakiś mod co stwierdzam po angielskiej wersji gry atak orków faktycznie może kojażyć się z fabułą związaną z syrią i tamtejszymi walkami. A ten dziwny budynek wygląda jak świątynia możliwe też, że jest nam dobrze znany z wbc tylko w wersji angielskiej jakoś inaczej wygląda.

Te latarnie jakieś podejżane są :p

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: WBC4?

Post autor: miko » ndz, 2 maja 2010, 22:10

Latarnie są po prostu elementem dekoracyjnym budowli nic więcej... po prostu jest dodany bezpośrednio do budowli żadna samodzielna struktura...
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: WBC4?

Post autor: Administrator » pn, 3 maja 2010, 00:32

Czyżby? :)

Nie zostały podjęte decyzje czy WBC4 będzie 3D, czy zostanie maksymalnie wykorzystany silnik 2D. A przedstawione elementy prezentują się b. dobrze graficznie, choć to 2D.

Na pierwszym obrazie mamy okazały budynek. Pewnie to siedziba kogoś, może nowego władcy etherii lub czarnego charakteru, albo też, jak Wojtku wspominał budynek, produkujący smoki.
Po prawej stronie mamy 2 elementy, nie zastanawia Was fakt, że jest to pole uprawne. Czyżby już nie tylko same kopalnie? Zwróćmy uwagę, że jedno jest "pełne", a drugie "wyczerpane".
A ten kryształ w wykopanym dole, oznaka nowego zdarzenia, istnienia, może ma jakieś ważne znaczenie.


Na drugim obrazie mamy ukazany przemarsz wojsk orków przez miasto, jak mówiliście może być to Syria. Co orkowie tam robią, w jakim celu? Czyżby kolejna ekspansja?

:p
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: WBC4?

Post autor: EnZoOo » pn, 3 maja 2010, 00:47

Jak wspomniałeś na 1 obrazku, myślę że mogą to być surowce, albo będą zastępowały te co teraz są, albo dodadzą nowe. Wygląda to na to, że to jakie pola, czyżby do wbc dodali surowiec "jedzenie", dzięki któremu wojsko się będzie żywić ?.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Skip
Gornak
Gornak
Posty: 131
Ulubiona rasa: Elfy
Lokalizacja: Las Przeznaczenia
Kontakt:

Re: WBC4?

Post autor: Skip » pn, 3 maja 2010, 22:00

Nie sądze żeby ta żywność została tam gdzieś zaimplentowana a stwierdzam to nie widząc żadnego nowego paska w prawym górnym rogu gdzie zazwyczaj zerkamy na stan surowców

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: WBC4?

Post autor: miko » śr, 12 maja 2010, 09:56

Obrazek Nie żebym się czepiał ale jakaś denna baśniowa forteca na cały ekran w wersji beta? :/ Mnie to dołuje nie wiem jak was
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Skip
Gornak
Gornak
Posty: 131
Ulubiona rasa: Elfy
Lokalizacja: Las Przeznaczenia
Kontakt:

Re: WBC4?

Post autor: Skip » śr, 12 maja 2010, 17:36

Fajna jak dla mnie ta wielkość nadaje jej takiego znaczenia a nie to co w 3 taki jakiś zameczek ^^

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości