WBC4?

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: WBC4?

Post autor: KKProgamer » pt, 25 lut 2011, 15:36

Tak to byłoby znakomite!

Profesja - Łucznik albo Mag Strzelec ( Strzela ognistymi kulami np. )
Demon latający xd?
to i tak byłoby dobre.

Lecz sądzę że i tak NAJWAŻNIEJSZYM małym podpunktem do produkcji WBC IV
to jest :

1. Powrót Stoczni!

Stocznia dawała Gigantyczne możliwości, i ją usuneli... ale zalowo xD
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
Qui-Gon
Lunarion
Lunarion
Posty: 184
Ulubiona rasa: Każda
Kontakt:

Re: WBC4?

Post autor: Qui-Gon » pt, 25 lut 2011, 15:59

Taa i gdyby jeszcze bardziej dopracowali edytor ( chodzi mi głównie o łączenie krajobrazów) ale i także jeszcze rozpadliny, i dużo innych rzeczy jakich znajduje się choćby w Warlords Battlecry I i II.
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: WBC4?

Post autor: KKProgamer » pt, 25 lut 2011, 20:29

Nom przydało by się, lecz to tylko oczekiwania.
Możliwe że w ogle nie wyjdzie on, albo będzie taka tandeta bo zrobią nowy silnik graficzny 3 D ( ktory będzie żalowy ) i będzie lipa.

podobało mi się jak statkami transportowymi się atakowało z wybrzeża ;) i tu nagle wyłazą z niego spora armia i yeah wygrałeś xD
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: WBC4?

Post autor: KKProgamer » sob, 26 lut 2011, 17:45

2 POMYSŁY

Sądze że fajnie by było gdyby dodać "schody" albo coś takiego by można wchodzić na mury w WBC IV. np. mamy wys.elfy, wsadzamy na mur 2 balisty ( katapulty zeby niszczyć ) katapulty i Księzycowych Strażników. - TO by była jatka xD

Gdyby była stocznia , to jak wsadzamy np. łuczników to transportowca to zeby oni mogli strzelać z transportowca. Wyobrażacie sobie takiego Transportera z 8 liszami w środku, że kiedy podpływa to rozwala all a gdy ma się mało hp, to wtedy wysadza się liszów i wtedy jeszcze coś porobią xD

i może żeby upgradeować mury - tzn. tak jak w Bitwie o Śródziemie II. np. z muru robimy jakisz Trebusz, wieże ( za opłatą ) lub jakieś systemy obronne.

WTEDY WBC IV BYŁBY Z......
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: WBC4?

Post autor: Kronos » sob, 26 lut 2011, 18:11

ŚWIETNY POMYSŁ


Staraj się bardziej rozbudowywać wypowiedzi
/Pielagoroth.
:cowboy:

dajnox
Chłop
Chłop
Posty: 12
Ulubiona rasa: minotaury
Kontakt:

Re: WBC4?

Post autor: dajnox » pn, 28 mar 2011, 14:11

to jedzenie to będzie dodatkowy surowiec
pewnie będzie tak że jak ktoś nie ma jedzenia to mu będą jednostki dedały
tak jak w kozakach
ale mi sie wydaje że najblisze ukończenie wbc4 będzie przynajmniej pod koniec 2012 roku
ale chyba napisałem nie na temat
Jestem mały i słaby...
...narazie

dergan99
Łowca
Łowca
Posty: 39
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: WBC4?

Post autor: dergan99 » śr, 1 cze 2011, 15:41

zgadzam się z Miko . po co komuś taki olbrzymi budynek ?! :< mam nadziej że inne budynki będą mniejsze .

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: WBC4?

Post autor: KKProgamer » wt, 5 lip 2011, 21:25

W moim 2 pomyśle tak rzekłem gdyż Statki Transportowe były bezbronne przeciwko lotnictwu a miały ZALEDWIE 10 szybkości. TO RANI... XD

Szczególnie gdyby się to zdążyło na początku gry gdzie heros leci sobie na pobliską wysepkę by przejąc surowce a tu jakieś lotnictwo z 3 tiera :/ Po zabawie. Albo Harpia z Legowiska.
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: WBC4?

Post autor: Apollyon » wt, 24 sty 2012, 18:09

Skontaktowałem się ostatnio z twórcami zamieszczonych w tym temacie screenów. Są to zagraniczni fani WBC, którzy pracują nad stworzeniem czegoś w rodzaju WBC4. Stworzyli oni "The Protectors", które jest połączeniem wszytskich 3 części WBC, ale nie tylko. Są nowe budynki, tereny, jednostki, rasy, zadania, itemy... Twórcom brakuje jednak dobrego grafika w zespole, który dopracowałby wygląd nowych budynków jednostek itp. Starając się wprowadzić balans rasowy, niektóre jednostki zostały wyeliminowane, niektóre zastąpione innymi a niektórym zmieniono statystyki. Póki co w wersji testowej, którą otrzymałem wszystko jest zupełnie inaczej oprócz nielicznych zmian w grafice. Grając demonami koszmary można posiadać dopiero od 3 levela twierdzy natomiast Demony od 5. Przywoływacze są już na 4 Levelu a osłabione salamandry na 1. Grając Baśniowymi istotami nie ujrzymy karzełków ani smoczków a Nieumarli otrzymali dodatkową jednostkę przeciw lataczom - czaszkę strażnka dostępną w cmentarzu . To tylko nieliczne zmiany. Jak mówiłem zmieniiło się prawie wszystko. Obecnie w przygotowaniu jest nowa kampania. Trwają pracę nad usuwaniem bugów i grafiką. Czy myślicie , że Polscy fani także mogą przyłożyć się w jakiś sposób do stworzenia czegoś w rodzaju WBC4? Możemy wesprzeć pracę tamtych programistów własnymi pomysłami lub umiejętnościami ! Co wy na to ?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: WBC4?

Post autor: Kronos » wt, 24 sty 2012, 18:21

Widziałem to na kompie Appa, i powiem że bardzo mi się spodobało. Jedyny minus jest taki, że niestety dość sporo bugów. Wszystko jest pro, statki, runy smierci, zycia, ognia ( Runa ognia i śmierci jest na screenie numer 3, te takie kurhany z wbc2 pokolorowane na czarno i czerwono. ) Każdy rodzaj kopalni z każdej części, Tron mrozu z w3 ( xd ) ( patrz rysunek 3, po lewej, taka lodowa wieża ) Fontanny, smoki, fajne menu. ( Tamte obrazki z gry na 1. screenie poruszają się. ) Dodano parę fajnych dodatków w menu tworzenia herosa. ( Atrybut bazowy, każdemu herosowi losuje się imię, i możemy takie zostawić, jeśli nie mamy pomysłu. ) Czaszki strażnika osłabione, produkują się w cmentarzu. Feniks w zamku 1 pzm. Wys. Elfów wygląda zacnie. Salamandra jest znacznie osłabiona, ale kosztuje 25 żelaza i złota. Koszt sprigganów i robotników także się zmniejszył. Można teraz łączyć różne tereny, których nie można było łączyć ( ew przez kaniony, a to boli ). Np można teraz połączyć Pustynię z wodą, Pustynię z Ziemią ( Normalnie, bez używania Kanionów ) oraz wiele innych. Mam nadzieję, że szybko skończą pracę.

PS. Mam podejrzenia, że screeny Admina na 1 stronie są właśnie screenami z tego moda, a raczej "wbc4"? :P.
:cowboy:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości