Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010

O wszystkim niezwiązanym z grą WBC.
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010

Post autor: Administrator » sob, 27 lut 2010, 00:06

Ostatnie mecze dość jednostronne. Mam nadzieje, że Słowacja nie skompromituje się (popularne słowo Piela i komentatorów hokeja) w jutrzejszym meczu . Na pewno USA i Kanada to kraje przewodnie w hokeju, czekam na zacięty mecz. Nie wiem jaki wpływ mają wymiary lodowiska na grę. Jak wielu graczy z Europy gra w NHL?
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010

Post autor: Pielagoroth » sob, 27 lut 2010, 00:51

To co dzisiaj Finlandia zagrała to był jawny skandal. Odechciało mi się oglądać nocnych meczów, obawiam się że Słowacja zagra podobnie. Tak czy inaczej dodam, że państwa europejskie ostatnimi laty grały lepiej od Kanady czy USA. Rosja regularnie wygrywała Mistrzostwa Świata, a w IO w Turynie to Szwecja i Finladnia były w finale po słabym występie Kanady. Kanadyjczycy i Amerykanie zawsze się starają w turniejach u siebie. Tak samo było w Salt Lake City. Wymiary lodowiska mają raczej mały wpływ na wyniki meczy ćwierćfinałowych czy półfinałowych, bo czołowe kraje Europy mają składy w 90% z NHL. Poza Szwajcarią i zespołami 9-12 każdy ma skład złożony z graczy obecnie lub jakiś czas temu grających w NHL.
Ogólnie trochę się zawiodłem na meczach fazy play-off. Albo mecze defensywne albo jednostronne :/ Jedynie Szwecja ze Słowacją zagrały dobry mecz.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010

Post autor: Pur3viL » sob, 27 lut 2010, 13:47

Wczorajszy nocny curling niespodziewane zwycięstwo Szwecji ostatni rzut zadecydował o całej tej rozgrywce ale cóż pech....
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010

Post autor: Louis EX » sob, 27 lut 2010, 23:29

Dzisiejszy bieg pań dostarczył mnóstwo emocji. Ci, co nie oglądali niech żałują. Walka między dwoma wielkimi rywalkami: Bjoergen a Kowalczyk była widoczna w czasie całego biegu. Także końcówka była nadzwyczaj emocjonująca, pod koniec szyły "narta w nartę" lecz to Justyna na ostatnich metrach pokazała charakter i determinacje. Dla takich chwil warto żyć!

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010

Post autor: Pur3viL » sob, 27 lut 2010, 23:44

nareszcie złoto justyna we wszystkich kolorach medali olimpijskich
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010

Post autor: LordCan » ndz, 28 lut 2010, 13:25

Tak dzień 27 lutego 2010 roku zostanie w pamięci Polaków chyba na zawsze i to za sprawą tej wspaniałej Justyny Kowalczyk. Przyznam się szczerze że takich emocji nie miałem od dawna ostatnie metry biegu to już obserwowałem na stojąco. To czego wczoraj dokonała to było mistrzostwo ona ma już wszystko (puchar świata , mistrzostwo świata , Tur De SKI , no i mistrzostwo olimpijskie) ona jest WIELKA. Ale też nie można zapomnieć o naszych panczenistkach które zdobyły swój upragniony medal na tych IO sprawił nam ogromną niespodziankę tymi medalami.
Obrazek

=KMO=

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości