Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010

O wszystkim niezwiązanym z grą WBC.
Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010

Post autor: LordCan » pt, 12 lut 2010, 22:06

Pozostało już tylko 6 godzin do wielkiej ceremonii otwarcia największej zimowej imprezy tego roku. Komu kibicujecie najbardziej kogo typujecie do zdobycia medali, ja oczywiście kibicuje wszystkim naszym sportowcom ale najbardziej to dla Justyny Kowalczyk no i oczywiście dla Adama Małysza dla którego te złoto się należy co do tego nie mam wątpliwości. ;)
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie Vankuwer 2010

Post autor: Pielagoroth » pt, 12 lut 2010, 22:14

A ja będę hokej na lodzie oglądał i wam też polecam. Oczywiście bez naszej reprezentacji, bo aktualnie jest ona słabiutka :/ Ale i tak będę oglądał, bo hokej jest świetną dyscypliną. Ponadto licząc na Małysza obejrzę skoki... Reszta to takie dodatki, które można oglądnąć raz na te 4 lata hehe.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie Vankuwer 2010

Post autor: Pur3viL » sob, 13 lut 2010, 00:42

hmm stawiam na skoki glownie i oczywiscie na malysza ^^
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010

Post autor: Pur3viL » pt, 19 lut 2010, 20:03

Mało aktywni jesteście w tym temacie a szkoda. USA jest zdecydowanym zwycięzcą całych igrzysk o ile można je tak nazwać. Organizacja koszmar jak można schrzanić piękno olimpijskie. Polska odstaje daleko od reszty świata ale mamy medale i mam nadzieję, że jeszcze kilka ich wpadnie.
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010

Post autor: Pielagoroth » pt, 19 lut 2010, 21:52

A ja sobie codziennie hokej oglądam i muszę przyznać, że poziom i organizacja stoi na bardzo wysokim poziomie. Jutro poza hokejem warto też będzie obejrzeć skoki ;)
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010

Post autor: LordCan » pt, 19 lut 2010, 21:52

Ja też mam taką nadzieję że wpadnie nam jeszcze kilka medali narzazie mamy dwa ale za sprawą Justyny Kowalczyk mogą nam wpaść jeszcze przynajmniej dwa i to nawet złote bo zostały dystanse na których Kowalczyk jest "królową" ;) no i oczywiście za sprawą Adama Małysza myślę że wpadnie też ten medal ze średniej skoczni i wierzę oczywiście w jego pierwsze złoto na Igrzyskach aby jutrzejszy dzień Adama Małysza był złoty i dzisiejszy Justyny Kowalczyk też chciałbym żeby był złoty ;)
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010

Post autor: LordCan » ndz, 21 lut 2010, 18:19

No i mamy kolejne srebro Adama Małysza w tych igrzyskach dostarczył nie jednemu Polakowi wiele radości i jeszcze więcej emocji. ;P
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010

Post autor: Pielagoroth » pn, 22 lut 2010, 16:40

Igrzyska w Vancouver są najlepsze w historii dla Polski. Aż 4 medale co jest nowym rekordem (do tej pory były 2), niestety nie udało się zdobyć złota. Dzisiaj konkurs drużynowy w skokach, może uda się chociaż brąz wywalczyć ale osobiście wątpię. Później jeszcze sztafeta kobiet w biathlonie i to będzie praktycznie koniec szans na medale dla Polski. Pożyjemy, zobaczymy.

Na osobny akapit zasłużył hokej :p Dzisiaj zarwałem całą noc oglądając mecze i obudziłem się o 14:00. W sumie nie żałuję, bo było warto. Nocnego meczu Kanada - USA kto nie widział niech żałuje, bo to jeden z najlepszych meczy od lat jeśli chodzi o hokej międzynarodowy. Niestety zawiódł rano mój faworyt - Finlandia, która zagrała tragiczny mecz. Załamałem się tak samo jak po kompromitującym skoku mojego ulubionego skoczka Mattiego Hautamekiego. Ale mam nadzieję, że jeszcze coś zdziałają Finowie, bo dopiero jutro zaczynają się najciekawsze mecze (faza pucharowa). Przede mną kolejne nie przespane noce ^^ Dzisiaj dzień przerwy w hokeju ale za to konkurs drużynowy w skokach, więc będzie co oglądać.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010

Post autor: Administrator » pn, 22 lut 2010, 20:51

Właśnie miałem zamiar obejrzeć jakiś dobry mecz z udziałem USA. Ehh
A najbliższy mecz: Kanada vs Niemcy lub USA vs Białoruś/Szwajcaria może być ciekawy?
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010

Post autor: Pielagoroth » wt, 23 lut 2010, 13:23

* Jeszcze zapomniałem, że Kowalczyk będzie startować, więc może wpadnie jeszcze jakiś medal nam.
Dzisiaj o 21:00 naszego czasu gra Szwajcaria vs Białoruś. Mecz nie będzie może na najwyższym poziomie ale obie drużyny będą walczyć i powinno być wyrównane spotkanie. Nocne mecze raczej będą z przewagą jednej z drużyn i jak chcesz coś oglądać radzę zaczekać do ćwierćfinałów, które odbędą się już jutro. Dodam że w ćwierćfinale spotka się Kanada z Rosją i to będzie najciekawszy mecz. USA przystępuje do ćwierćfinałów bez baraży więc dzisiaj nie grają. Ale ich mecz ćwierćfinałowy zapowiada się najmniej ciekawie ze wszystkich. Zagrają ze Szwajcarią albo Białorusią, które troszkę odbiegają poziomem, mimo to warto obejrzeć ;)
Czyżby? A jednak. ®

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości