Lockerz

O wszystkim niezwiązanym z grą WBC.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Lockerz

Post autor: Louis EX » pn, 8 lut 2010, 17:59

Słyszał ktoś o tym?

Pokrótce może wyjaśnię o co w tym chodzi.
Otóż jest to serwis, w którym odpowiadając na jakieś pytania z rożnych dziedzin dostajemy punkty (tzw PTZ) oraz po każdym dziennym zalogowaniu. Istnieje tez możliwość trzaskania punktów przez wysłanie zaproszeń (mamy 20 zaproszeń do rozporządzenia).
Co z tymi punktami się potem dzieje? Ano można je wymienić na iPod'y, konsole do gier, pendrive'y, gry, itp itd.
Naprawdę działa gdyż kumplowi przyszedł pendrive 2GB, który można zdobyć już w 10 dni. Tylko wysyłka trwa trochę.

Mam zatem 20 zaproszeń do rozdzielenia - pisać na pw maile to powysyłam. Udzielę też w ramach możliwości odpowiedzi na ewentualne pytania. Z góry dzięki za zarejestrowanie się - czekam na pw.

Awatar użytkownika
Feomathar
Licz
Licz
Posty: 83
Ulubiona rasa: Ssrathi
Lokalizacja: Kalpaxotl
Kontakt:

Re: Lockerz

Post autor: Feomathar » pt, 18 cze 2010, 06:43

Miałem to ale szybko się znudziło, zacząłem wchodzić rzadziej, a potem w ogóle.

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Lockerz

Post autor: Administrator » czw, 5 sie 2010, 23:15

Lipa, mimo że najlepszy serwis na świecie do takiego zarabiania. Louis ładnie nam przedstawił, ale w rzeczywistości chodzi tutaj głównie o zarabianie na userach. Nagrody wybierają tylko nieliczni, trzeba mieć niesamowite szczęście, plus włożyć mnóstwo pracy.

Ale serwis ma potencjał i warto temu się przyglądać :)
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości