Polska vs Chorwacja - półfinał

O wszystkim niezwiązanym z grą WBC.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Polska vs Chorwacja - półfinał

Post autor: LordCan » sob, 30 sty 2010, 20:19

Każdy kto oglądał ten mecz to z pewnością wie że to był mecz Polska vs Chorwacja i Norwegia (sędziowie) co mnie załamało bo takiego meczu nie można było wygrać gdyż te chamy (za przeproszeniem) wykorzystali każdą sytuację by podyktować karny naszym rywalom. Wypowiadajcie się na ten temat bo takiej sprawy nie można zostawić to był kolejny mecz w którym to sędziowie znowu grali przeciw nam :(
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
Moin
Czaszka Sarteka
Czaszka Sarteka
Posty: 172
Ulubiona rasa: Daemon
Kontakt:

Re: Polska vs Chorwacja - półfinał

Post autor: Moin » sob, 30 sty 2010, 20:32

moze ktos podac statystyki strat pilki przez obie druzyny?

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Polska vs Chorwacja - półfinał

Post autor: Louis EX » sob, 30 sty 2010, 21:02

Też bym tak to określił ale może wydaje się nam bo patrzymy na to z perspektywy kibiców Polski. W każdym razie nie raz odniosłem wrażenie, że w sytuacjach niejasnych to nasi rywale mieli lepiej. I jeszcze ta strata piłki i żółta kartka dla Wenty w kluczowym momencie spotkania to przesada - to był moment kiedy mogliśmy odrobić straty.

Awatar użytkownika
greg
Champion
Champion
Posty: 150
Ulubiona rasa: Random
Kontakt:

Re: Polska vs Chorwacja - półfinał

Post autor: greg » sob, 30 sty 2010, 22:15

Po pierwszej połowie meczu wydawało się, że Polacy wygrają, dominacja, dobra gra. Mi się wydaje że zabrakło po prostu szczęścia, na pewno możemy też szukać porażki z przyczyn naszej słabej obrony, bądź niewykorzystanych kontrataków. Zespół Wenty zrobił duże postępy i dużo pracy. Podziw. Na pocieszenie jutro mecz o brązowy medalik.

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Polska vs Chorwacja - półfinał

Post autor: Louis EX » sob, 30 sty 2010, 23:52

Co ciekawe przeczytałem właśnie, że norwescy sędziowie przeprosili trenera Wente po meczu za swoje sędziowanie. To mówi samo za siebie - aż brak słów.

Awatar użytkownika
Hunter
Champion
Champion
Posty: 312
Kontakt:

Re: Polska vs Chorwacja - półfinał

Post autor: Hunter » ndz, 31 sty 2010, 00:00

Mogli odrobic straty, ale trzeba bylo wykorzystywac sytuacje. Nie strzelili karnego, jeszcze ta kartka dla Wenty. Ale to i tak tylko 1, moze 2 punkty, a braklo nam wiecej. W drugiej połowie zabrakło nam celnych strzalow z daleka. Wiekszosc karnych byla odgwizdana sprawiedliwie, ale przy faulach bylo kilka niejasnych sutuacji. Norwegowie i tak sedziowali lepiej od Serbow.
Sensei Piela

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości