Sporty walki

O wszystkim niezwiązanym z grą WBC.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Sporty walki

Post autor: Administrator » śr, 16 gru 2009, 21:52

Oglądam wszystkie ważne wydarzenia sportowe, można powiedzieć, że interesuje się każdą dziedziną sportu. Ale interesuje mnie tylko sport na najwyższym poziomie. Warto pooglądać profesjonalistów... taki wstępik ;)
Sporty walki - ostatnio zrobiło się o nich głośno, wiadomo jaki powód. Nawet mnie to zaciekawiło, MMA oraz wzbudziło chęć oglądnięcia kilku starć bokserskich, ale tylko najlepszych.

W tym temacie będziemy mówić o naszym zainteresowaniach odnośnie sportów walki. Jeśli ktoś zna jakieś dobre i warte obejrzenia "spektakle" to zachęcam do wypowiedzenia się.

Ostatnio oglądałem chyba jedna z największych w historii boksu: Lennox Lewis v Vitali Klitschko. Warto obejrzeć, jeśli się ktoś interesuje :)

http://www.youtube.com/watch?v=XqWX-rRh ... re=related
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Michael
Gornak
Gornak
Posty: 134
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Długopole Zdrój
Kontakt:

Re: Sporty walki

Post autor: Michael » czw, 17 gru 2009, 11:57

Bokserzy - Tomasz Adamek vs Andrzej Gołota
Nie wiem, czy to była walka stulecia, bo Gołota przed Adamkiem na dupie spieprzał, ale mi się podobało.
www.heroes3.pun.pl, największe forum o heroes 3 w Polsce.

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Sporty walki

Post autor: Pur3viL » pt, 12 lut 2010, 17:26

Troche pozno ale ok
Co sadzicie glownie o wypowiedziach pudziana vs najman bo walka to naprawde walka godna ksw xD
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości