Książki

O wszystkim niezwiązanym z grą WBC.
Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Książki

Post autor: EnZoOo » ndz, 1 sie 2010, 23:56

Wiesz, ktoś ma pasje, wczyta się, interesują go to, wciągnie bez niczego, sam kiedyś czytałem, ale teraz chęci nie mam :). Jak zaczniesz czytać i jest spokój, możesz całą noc z książką siedzieć i oczywiście jak Cię interesuje to co się dzieje w niej.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Książki

Post autor: Administrator » pn, 2 sie 2010, 00:22

Wojtq, ty już nie jedną książkę przeczytałeś, przeglądając nasze forum ;)

Większość osób młodych interesuje się książkami o tematyce fantastycznej, przykład powyżej, a wg mnie warto też czytać najpopularniejsze książki z literatury światowej, są równie ciekawe.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Książki

Post autor: Krasnoludzki Lord » pn, 2 sie 2010, 12:14

EnZoOo Widzę, że masz pojęcia trochę o tym ;) Admin akurat fantastykę to czytam dla rozrywki, tak samo jak gram w wbc III. A sięgam po różniste książki, zależnie od potrzeby, okazji, itp. A z tymi młodymi ludźmi to twoją teorię łamie mój kumpel, który nie przeczytał prawie żadnej książki fantasy, a jest zapalczywym czytelnikiem... jego interesuje wszystko, co związane z historią, dosłownie wszystko. Tak więc widzisz, swoim stwierdzeniem zawężasz horyzonty rzeczywistości m.in. wśród polskiej młodzieży ;)

Większość kolego, większość
/Admin.
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Książki

Post autor: Louis EX » sob, 28 sie 2010, 13:21

Przeczytałem wszystkie części książki "Pan lodowego ogrodu", a jeśli mam być dokładny to wszystkie jakie wyszły do tej pory. Szykuje się przynajmniej jeden tom bo akcja się nie skończyła w trzecim. Oceniam serię bardzo dobrze. Ciekawa fabuła oglądana z dwóch perspektyw. Przyszłościowa cześć po prostu jest później jakoś zminimalizowana, więcej magii i miecza. Jedynie nie podoba mi się zmiana narracji z pierwszo na trzecioosobową w czasie książki - ale można się przyzwyczaić. Ogólnie polecam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości