Zagadki użytkowników

O wszystkim niezwiązanym z grą WBC.
Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Zagadki użytkowników

Post autor: miko » śr, 22 lip 2009, 20:07

Nie źle wystarczy że jedną osobę zapyta i uzyska odpowiedź tak lub nie...sorry za spam dopiero mi to do łba wpadło
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Zagadki użytkowników

Post autor: miko » śr, 22 lip 2009, 22:07

zagadka banalna 2+2x2
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Michael
Gornak
Gornak
Posty: 134
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Długopole Zdrój
Kontakt:

Re: Zagadki użytkowników

Post autor: Michael » czw, 23 lip 2009, 09:34

6 xD
A 2 + 2 : 2?
www.heroes3.pun.pl, największe forum o heroes 3 w Polsce.

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Zagadki użytkowników

Post autor: Krasnoludzki Lord » pn, 27 lip 2009, 11:36

Pierwsza odpowiedź: nędzarz to kobieta, chyba za łatwą tą zagadkę dałem, później padło, że to z filmu Asterix & Obelix VS Cezar, a jakże! Oglądałem ten film bóg wie ile razy XD W ogóle bardzo lubię Asterixa i Obeliksa, chyba z dwa lata do tyłu wypożyczałem bardzo dużo komiksów o nich, filmy wszystkie oglądałem, kreskówki chyba też :D Jedyna kreskówka, do jakiej mam słabość ;))
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Zagadki użytkowników

Post autor: Louis EX » wt, 28 lip 2009, 12:51

Miko miał racje co do mojej zagadki.

Oto kolejna: Pewnemu więźniowi dano szansę na wolność. Wprowadzono go do pomieszczenia gdzie było dwoje drzwi. Jedne prowadziły na wolność drugie na śmierć. Przy jednych i przy drugich drzwiach stali odźwierni. Jeden z nich zawsze kłamał a drugi zawsze mówił prawdę przy czym więzień nie wiedział, który mówił prawdę a który nie. Więzień może zadać jednemu odźwiernemu jedno pytanie tak sformułowane aby można było na nie odpowiedzieć "tak" lub "nie". Z odpowiedzi musi wywnioskować które drzwi prowadzą na wolność.

Powodzenia.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości