Alek48

O wszystkim niezwiązanym z grą WBC.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Alek48

Post autor: Administrator » wt, 2 cze 2009, 22:56

Alek48
Liczba postów: ponad 1000.


Nie jestem w tym dobry, ale Alek naprawdę włożył kawał ciężkiej pracy w rozwój forum. Zaryzykowałbym, że forum bez niego na pewno nie byłoby tym forum jakim teraz jest. Duża wiedza na temat serii WBC, mnóstwo pomysłów na temat rozwoju forum, świetny gracz odkrywający tajniki gry. No szkoda, że mogę się odwdzięczyc mówiąc tylko "dziękuje". Najgorsze były początki, ale jakoś je przetrwaliśmy i teraz forum systematycznie się rozwija. Mam nadzieję, że forum dotrwa aktywnie do powstania WBC 4. Alek człowiek, który myślę, że temu forum nie pozwoliłby umrzec. Myślę, że kształtuje się przyszły Administrator tego forum (jeszcze trochę dorośnie i będzie git). Jego pozycja na forum jest bardzo silna.
Sami możecie przekazac swoje słowa uznania. Bez niego tego miejsa by nie było pewnie.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Alek48

Post autor: LordCan » śr, 3 cze 2009, 09:14

To prawda Alek W rozwój tego forum włożył duży wysiłek ale jest nie tylko świetnym graczem bo też i fajnym ziomkiem z który można pożartować (czasami pokłócić ale to i tak nie zmienia faktu:D).
Z Alkiem to forum na pewno przetrwa i do powstania Warlords Battlecry 6 a nie tylko 4 :) Także Alek podtrzymuj te forum tak długo jak możesz. ;P
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Alek48

Post autor: Pielagoroth » śr, 3 cze 2009, 17:48

O widzę, że Admin mnie posłuchał w sprawie Alka xD

No ja jakoś za Alkiem nie przepadam z racji jego wybuchowego charakteru ale jedno muszę mu przyznać - jest świetnym graczem. Nie tylko bardzo dobrze gra ale odkrywa wiele tricków i ogólnie robi atmosferę zarówno podczas gry jak i na forum. Gratuluję mu także 1000 postów, bo zanim ktoś inny tego dokona trochę minie. Tyle odemnie. Tak naprawdę to nie masz takich umiejętności. Żartowałem xD
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
olowek
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 118
Ulubiona rasa: Nieumarły / Leśny elf
Kontakt:

Re: Alek48

Post autor: olowek » śr, 3 cze 2009, 23:13

Do tych postów pewnie tez jakiegoś chita wynalazł ;DD

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Alek48

Post autor: aleksanderek48 » czw, 4 cze 2009, 07:35

a looknij ze mam 4,5 posta dziennie... i patrz, jestem tu od niewiem, listopada?

Awatar użytkownika
olowek
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 118
Ulubiona rasa: Nieumarły / Leśny elf
Kontakt:

Re: Alek48

Post autor: olowek » czw, 4 cze 2009, 08:47

Doobrra nie unoś sie tak watson ;D
Chciałem tylko pożartować ;P A ten jak zwykle na serio.

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Alek48

Post autor: aleksanderek48 » czw, 4 cze 2009, 14:52

nie, bo admin napisal ze dopiero 700 mialem... kiedys mialem ponad 5 postow dziennie, tera spada ponizej 4.49

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Alek48

Post autor: Louis EX » pn, 22 cze 2009, 15:54

Alek był zapewne pierwszym użytkownikiem i gościem na naszej stronie. Działał nawet na tymczasowych forach, a na obecnym sami widzicie jak wiele się udziela :p
Więc gratulacje, podziękowania i zachęta do dalszego działania (czytaj: pisania i grania sm04 )

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Alek48

Post autor: aleksanderek48 » wt, 23 cze 2009, 08:42

to jest moje 3 konto, bo byly przejscia na php i inne... to musialem na nowo robic, podobnie jak kras. lord

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości