Pomocy

O wszystkim niezwiązanym z grą WBC.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kusy
Licz
Licz
Posty: 90
Ulubiona rasa: krasnoludy
Kontakt:

Pomocy

Post autor: kusy » śr, 5 wrz 2012, 10:52

Mam problem z zainstalowanie windowsa.
Podczas wrzucania tego systemu operacyjnego na dysk wyskakuje w jakimś momencie brak możliwości skopiowania pliku. Myślałem, żę to jakiś problem z dyskiem, więc zakupiłem nowy. Nie zmieniło się w tym kontekście nic co mogłoby mnie napawać jakąkolwiek nadzieją na odnalezienie zaistniałego problemu. Próbowałem instalować windowsa z innej płyty, ponieważ naszła mnie myśl, że to może mogła być wina płyty. Także nic.
Jak będę w domu to przepiszę jaki komunikat wyskakuje. Teraz napisałem z grubsza swój problem, może ktoś podsunie mi pomysł zlikwidowania problemu.

ps. wpadłem także na pomysł, że przez pasek łączący płytę z dyskiem, występuje problem. Ale to abstrakcyjny pomysł dlatego, że mam średnie pojęcie o komputerach
Aequm memento rebus in arduris servare mentem
Est soularus oth Mithas

Awatar użytkownika
przemkool
Lunarion
Lunarion
Posty: 232
Ulubiona rasa: WBC3 Wysoki Elf i leśny , Ork :) WBC2 Mroczny Kr
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Pomocy

Post autor: przemkool » śr, 5 wrz 2012, 12:28

Jaki ty sytem inslaujesz vista czy 7? za bardzo nie znam się na tym ale pytaj których co umieją to zrobić.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Pomocy

Post autor: Pielagoroth » śr, 5 wrz 2012, 15:29

Po konsultacji z obeznanym w temacie kolegą:
Prawdopodobnie jest to wina napędu. Sądząc po tym, że nazwałeś kabel podłączeniowy dysku "paskiem", twój komputer najpewniej nie jest pierwszej młodości (chyba, że nazwałes tak kabel SATA). Tak czy inaczej napędy po kilku latach często mają problemy z odczytem płyt. Bardzo małe prawdopodobieństwo, że to wina dysku, także gratuluję udanych zakupów. Proponuję spróbować z innym napędem lub zainstalować system z pendrive'a, co nie jest łatwą opcją, zwłaszcza w przypadku Windowsa XP, którego prawdopodobnie posiadasz.
Czyżby? A jednak. ®

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości