Zlot społeczności wbcfan

O wszystkim niezwiązanym z grą WBC.
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: Administrator » ndz, 15 lip 2012, 14:39

Mam inny zamysł na to niż ty. Jeśli ludzie sami do tego nie podejdą entuzjastycznie, tylko na zasadzie namowy, to później będzie bardzo duży problem z realnym pojawieniem się na zlocie.
Szkoda, że brak aktywności innych, bo jest sporo ludzi, którzy już ukończyli 18lat - pewnie przez lenistwo ludziom nawet nie chce się myśleć o wyjeździe. Ale to nei jest temat z myślą o spotkaniu jutro czy w sierpniu, jak powiedziałem, to może być za rok i więcej - tylko chce poznać jak się zapatrujecie na to, bo sami pytaliście, a teraz to się nikt nie wypowiada.

dupson
Thrall
Thrall
Posty: 4

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: dupson » pn, 16 lip 2012, 10:37

Jak mi opłacisz wszystkie koszty to mogę pojechać xD.
Zdeka dupson

Awatar użytkownika
przemkool
Lunarion
Lunarion
Posty: 232
Ulubiona rasa: WBC3 Wysoki Elf i leśny , Ork :) WBC2 Mroczny Kr
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: przemkool » wt, 17 lip 2012, 18:50

Zlot społeczności to dla mnie dobry pomysł trzeba tylko dużo ludzi namówić :D

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: EnZoOo » śr, 18 lip 2012, 13:07

Ludzie muszą wyrazić swoją chęć.
Bo będziemy namawiać, a skończy się tak że 20 miało być, a przyjedzie 6 osób.
Taki zlot był planowany już chyba 2 lata temu.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: Administrator » śr, 18 lip 2012, 13:49

Enzo, widzę gorący zwolennik :P

Z moich ustaleń wynika, że cała Administracja (2 adminów i 2 modów) może jechać dowolnego miasta z opcją noclegu. Wstępnie się dogaduje z innymi użytkownikami, warte podkreślenia, że Moncia zaznaczyła aprobatę i chęć dla pomysłu. Obecnie wymieniane miasta to Warszawa, Kraków, Poznań. Na razie tyle :>

Awatar użytkownika
Qui-Gon
Lunarion
Lunarion
Posty: 184
Ulubiona rasa: Każda
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: Qui-Gon » czw, 19 lip 2012, 18:52

Sam bym chętnie pojechał na taki zlot, co wiąże się z moją pozytywną oceną pomysłu, ale znając moich rodziców to mogę sobie pomarzyć póki co :D
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: TomekW » czw, 19 lip 2012, 21:04

U mnie jest podobnie. Chętnie bym pojechał, nie ukrywam. Ale... jeżeli miałbym sam, jeden jechać 300km by spotkać się z Jakimiś Kolesiami z Neta - wczujcie się teraz w moją matkę :(.

Poza tym szkoda mi kasy xD. Jakby było dosyć blisko mnie, to jeszcze ewentualnie jakoś może bynajmniej nie wykluczam. Poza tym, wątpię żeby to wypaliło, przynajmniej w tym roku. Za rok będzie inna sytuacja, a za dwa to już w ogóle będę pełnoletni.
Tomek

d3mon
Thrall
Thrall
Posty: 6
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: d3mon » pt, 20 lip 2012, 03:09

ja bym się pisał choć dawno już nie grałem z nikim na wbc bo nie miałem neta ale gdyby mi Enzoo przewinął temat to bym się pisał na taki zlot
bo by można było się poznać i napić się czegoś i tak jak w 1 poście było pozwiedzać targi gier czy jakoś tak ja nie mam żadnych zakazów u rodziców więc pisze się gdy tylko Enzoo powie mi jak to by wyglądało dojazd i tak dalej
lecz mi się wydaje że nikt sie nie wypowiada zbytnio ponieważ się boją że pojadą a tu dupa nikogo nie ma więc może ktoś sie na ostatnie słowa wypowie pzdr
mogę się wybrać

a i ja mam
najbliższe duże miasto to Warszawa tak wychodzi
bo ja jestem z Torunia więc mam tam najbliżej dzięki
za pomysł

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: Louis EX » ndz, 22 lip 2012, 00:17

Tak, ja też w sumie mam wolną rękę na wszelakie wyjazdy. Hotel to może brzmi dumnie ale chodzi o miejsce do spania więc niekoniecznie musi być drogi. Kwestia wyboru miejsca, mi pasuje w sumie wszystko. Nasza trójka (Enzooo i admin) jest z Podkarpacia więc im bliżej tym lepiej. Koszt to głównie nocleg no i dojazd.

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: Apollyon » ndz, 22 lip 2012, 01:55

Jesli chodzi o sierpien lub wrzesień to jestem za, jest to świetny pomysł. Wezmę Kronosa i przyjedziemy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości