Zlot społeczności wbcfan

O wszystkim niezwiązanym z grą WBC.
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Zlot społeczności wbcfan

Post autor: Administrator » śr, 11 lip 2012, 12:58

Zlot społeczności wbcfan

Już wiele razy byłem pytany o sprawę spotkania w rzeczywitości, zwykle odpowiadałem, że przyjdzie czas, by o tym zacząć rozmawiać. Po latach wspólnego spędzania czasu uważam, że warto by się spotkać większą grupą i poznać z innej strony. Teraz jest najlepszy czas na to, forum już jest dojrzałe, pamiętajcie, że więcej takich okazji nie będzie, by przeżyć coś takiego.

Od strony organizacyjnej myślę, że jestem w stanie to zrobić. Wspomnę, że z Enzłem udało mi się spotkać w realu - co prawda to było spotkanie kilkugodzinne oraz odległość między nami nie jest taka duża, ale zawsze to coś (Enzo potwierdź, bo nie wierzą :< ) Tutaj nie musicie się o wiele martwić, praktycznie same kwestie formalne załatwie, dodatkowo służę pomocą w razie problemów z dojazdem itd. Oczywiście będzie też opieka sprawowana nad młodszymi.

Patrząc na inne fora, to nie jest takie łatwe, by takie spotkanie doszło do skutu, ale myślę, że warto choć zacząc próbować, rozeznać się w temacie. Na razie przewiduje te plany jako dalekosiężne, w perspektywie nawet lat. Chciałbym zebrać informacje, wasze opinie i myśli na ten pomysł.


Jak by to wyglądało?

Wstępnie spotkanie byłoby rozłożone na 2 dni wraz z noclegiem. Wiem, że dla niektórych słowo nocleg jest zaporą nie do przejścia, dlatego myślę, żeby wybrać takie miejsce w Polsce, by jak najwięcej osób niepełnoletnich lub nie mogących zostać na dłużej mogło sobie podjechać i wrócić na noc do domu. Program wyjazdu wyglądałby mniej więcej tak: W pierwszy dzień wspólny wypad na jakiś event, przez to słowo rozumiem targi gier lub sprzętu elektronicznego, jakiś turniej w innych grach, rozgrywki sieciowe, potocznie nazywany lanem, również mogłoby to być inne wydarzenie, gdzie moglibyśmy wejść grupą i spędzić w miarę ciekawie czas. Wieczorem zaczęło by się pełniejsze spotkanie integracyjne w hotelu, czyli impreza do białego rana (muzyka, gry i zabawy, trunki, dziffki - ofc w miarę majętności portfela :P ). I następnego dnia jeszcze można się przejść na drugi dzień tego eventu, wspólne pożegnanie.
Wpadła mi pewna rzecz jeszcze, można również u kogoś w domu zorganizować taki zlot w postaci grilla, lanu czy jakiejś imprezy. Ktoś ma jeszcze jakiś pomysł, to niech pisze.

Chciałbym, aby każdy się wypowiedział lub chociaż zaznaczył jakoś swoją obecność lub poparcie dla pomysłu np. przez podziękowanie za post. Oprócz waszych opinii liczę na wypełnienie pewnego kwestonariusza:
1) Miasto w którym mieszkacie lub duże miasto do którego macie najbliżej
2) Czy macie oszczędności wystarczające na opłacenie takiego wyjazdu? (Przewidywany koszt to około 100-150zł)
3) Jak wygląda sprawa z pozwoleniem na taki wyjazd? Czy 18 lat jest skończone? Kto mógłby przyjechać na całe 2 dni z noclegiem, a kto tylko na 1 dzień z powrotem tego samego dnia?


Sam wypełnie, żeby was zachęcić do pisania ;)
1) Ja mogę podróżować po całej Polsce właściwie, jestem pełnoletni, mam pewne doświadczenie. Dostosuje się do każdego miejsca.
2) Pieniądze nie grają dla mnie roli.
3) Liczę, że uda się zgromadzić jak najwięcej osób na 2 dni z noclegiem, bo sam chciałbym tak zrobić.

Dodam, że Louis pewnie się zgodzi na taki wyjazd, myślę, że uda się namówić Enzła - i byśmy się razem wybrali, bo mieszkamy w jednym województwie. A jak u was wygląda to? :)

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: EnZoOo » czw, 12 lip 2012, 02:22

Czekałem na ten post. Potwierdzam iż spotkaliśmy się z Adminem, miałem wtedy 17 lat, i pamiętam że jedliśmy pizze, i przyjechałem do niego Autosanem :D.
Do rzeczy, spotkanie może wypalić, ale nie będzie to stado ludzi, lecz na pewno garstka. Większość osób ma te 15-17 lat, chyba ze mają starszego brata czy siostre, to jeszcze jako tako rodzice mogą pozwolić.
Druga sprawa pieniądze, 100-150 zł? Zależy na co wydajemy, bo mi na alkohol tyle pójdzie raczej (zależy jaki trunek). Hotel? Hotel to troche kosztuje, chyba że chodzi Ci o taki co wygląda jak opuszczona piwnica ;D, to już wole przekimać w lesie.
Wątpię by to wypaliło w sierpniu, ponieważ zbyt późno napisałeś. Chociaż na upartego wyrobilibyśmy się w sierpniu. Zależy też od wypłat :D.
Niektórzy mają na początku, drudzy na końcu miesiąca, więc pasowałoby to zbierać już teraz pieniądze.
Ogółem ja się piszę, bo mnie nie może zabraknąć xD.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: Administrator » czw, 12 lip 2012, 11:00

Do rzeczy, spotkanie może wypalić, ale nie będzie to stado ludzi, lecz na pewno garstka.
Dobierze się takie miejsce, aby jak najwięcej osób mogło przyjechać. Jak będzie 10 osób, to myślę, że już będzie sukces.
Druga sprawa pieniądze, 100-150 zł? Zależy na co wydajemy, bo mi na alkohol tyle pójdzie raczej (zależy jaki trunek).
Nie wiem ile pijesz i jakie trunki Enzo, ale ja tak przewidywałem koszt na 30zł na łeb, spokojnie powinno starczyć.
Hotel? Hotel to troche kosztuje, chyba że chodzi Ci o taki co wygląda jak opuszczona piwnica ;D, to już wole przekimać w lesie.
Zależy co, gdzie i jak, ale jakby się wynajęło 4-osobowe pokoje, to koszt by się znacząco zmniejszył. Nie wiem jak jest z możliwością "przeładowania" miejsca w pokojach.
Ogółem ja się piszę, bo mnie nie może zabraknąć xD.
Oks :p

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: EnZoOo » czw, 12 lip 2012, 20:10

Taa, parę naście wyświetleń, tylko 2 odpowiedzi.
Ludzie wypowiedzcie się na ten temat, bo jeżeli chcielibyśmy się wyrobić w sierpniu, to czas nagli.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: EnZoOo » ndz, 15 lip 2012, 01:39

Widzisz Admin, Ci ludzie chcą zlot, tylko nie powiedzieli w którym roku.
Wygląda na to że znów sam do Was wpadne w sierpniu.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: Administrator » ndz, 15 lip 2012, 12:45

Jeszcze za wcześnie na topic widać? :/ No szkoda wg mnie dobra okazja by była. Forum zamarło trochę...

Awatar użytkownika
Seba Fallus 3 Wielki
Lunarion
Lunarion
Posty: 292
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: Seba Fallus 3 Wielki » ndz, 15 lip 2012, 13:41

Więc nie ma sensu robić zlotów trzeba ożywić społeczność przez rozwój Multi które przestało istnieć ;/
Kiedyś tu miałem fajne banerki za turnieje w Rome Total War... Tak jestem już stary :-D
http://totalwar.org.pl

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: Pielagoroth » ndz, 15 lip 2012, 13:43

Ależ zrobienie zlotu byłoby świetnym ożywieniem multi. Doskonałym wręcz. Tylko trzeba namówić kilku "zwykłych" userów, a nie zlot dla 2 adminów i moda xD
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: Administrator » ndz, 15 lip 2012, 13:58

Jak to namówić? Jest już gotowy pomysł, tylko ocenić i wyrazić chęć lub niechęć.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: Pielagoroth » ndz, 15 lip 2012, 14:32

Pomysł sobie może być, ale jak widać nikt bez namawiania nie garnie się do żadnych deklaracji.
Czyżby? A jednak. ®

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości